Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web

Výsledky z turnajov

Výsledky z turnajov...
 
 
 

MSR družstiev mladších žiakov Vrútky, 25.4.2009

Majstrovstvá Slovenska 2009

družstiev mladších žiakov

 Vrútky, 25.apríla 2009
Podrobné informácie, výsledky a fotodokumentácia:
Kompletný výsledkový servis chess-results.com/tnr21373.aspx
Výsledky ŠK Komplet Trnava Modranka na MSR 2009 družstiev mladších žiakov  
 11.
š. Meno Elo FED 1 2 3 4 5 6 7 Body Partie
1 Kavoň Rastislav 1452 SVK 1 0 1 0 0 1 ½ 3,5 7
2 Sučíková Katarína 1558 SVK ½ 1 ½ 0 1 0 1 4,0 7
3 Rakús Adam 1385 SVK 1 0 0 0 1 1 0 3,0 7
4 Ležovič Maroš 1350 SVK 1 0 1 1 1 1 0 5,0 7
 
 
Telegraficky:
Účasť 30 družstiev
Majstrami Slovenska
pre rok 2009
sa stali žiaci
z Liptovskej šachovej školy
 
Na 2.mieste
ŠK Lokomotíva Trnava!!!
 
ŠK Komplet Trnava Modranka nakoniec na 11.mieste...
 
1. kolo
š. 12  ŠK Komplet Modranka Elo - 27  ŠK TH Junior Banská Bystrica B Elo 3½: ½
12.1   Kavoň Rastislav 1452 -   Slatinský Adam 1350 1 - 0
12.2   Sučíková Katarína 1558 -   Vološin Timon 1350 ½ - ½
12.3   Rakús Adam 1385 -   Haring Filip 1350 1 - 0
12.4   Ležovič Maroš 1350 -   Rudinská Veronika 1350 1 - 0
2. kolo
š. 5  ŠK Lokomotíva Trnava Elo - 12  ŠK Komplet Modranka Elo 3 : 1
5.1   Mackovič Matúš 1678 -   Kavoň Rastislav 1452 1 - 0
5.2   Puškár Peter 1552 -   Sučíková Katarína 1558 0 - 1
5.3   Jablonický Martin 1531 -   Rakús Adam 1385 1 - 0
5.4   Dzurjaninová Hana 1350 -   Ležovič Maroš 1350 1 - 0
3. kolo
š. 12  ŠK Komplet Modranka Elo - 15  ŠK Sabinov Elo 2½:1½
6.1   Kavoň Rastislav 1452 -   Kravec Patrik 1523 1 - 0
6.2   Sučíková Katarína 1558 -   Pavlík Milan 1372 ½ - ½
6.3   Rakús Adam 1385 -   Kačír Tomáš 1350 0 - 1
6.4   Ležovič Maroš 1350 -   Kravcová Andrea 1350 1 - 0
4. kolo
š. 4  ŠK Osuské Elo - 12  ŠK Komplet Modranka Elo 3 : 1
6.1   Jozefek Michal 1651 -   Kavoň Rastislav 1452 1 - 0
6.2   Šošovička Matej 1766 -   Sučíková Katarína 1558 1 - 0
6.3   Gaša Patrik 1350 -   Rakús Adam 1385 1 - 0
6.4   Trojková Michaela 1350 -   Ležovič Maroš 1350 0 - 1
5. kolo
š. 12  ŠK Komplet Modranka Elo - 6  ŠK TH Junior Banská Bystrica Elo 3 : 1
9.1   Kavoň Rastislav 1452 -   Haring Viktor 1761 0 - 1
9.2   Sučíková Katarína 1558 -   Zamkovský Juraj 1405 1 - 0
9.3   Rakús Adam 1385 -   Vanka Ján 1350 1 - 0
9.4   Ležovič Maroš 1350 -   Chabanová Barborka 1412 1 - 0
6. kolo
š. 11  ŠK Garde Detva Elo - 12  ŠK Komplet Modranka Elo 1 : 3
6.1   Martinka Tomáš 1549 -   Kavoň Rastislav 1452 0 - 1
6.2   Forgáč Matej 1442 -   Sučíková Katarína 1558 1 - 0
6.3   Šulajová Beáta 1415 -   Rakús Adam 1385 0 - 1
6.4   Hanesová Dominika 1400 -   Ležovič Maroš 1350 0 - 1
7. kolo
š. 12  ŠK Komplet Modranka Elo - 18  ŠKM CVČ Spišská Stará Ves Elo 1½:2½
5.1   Kavoň Rastislav 1452 -   Cisko Matej 1427 ½ - ½
5.2   Sučíková Katarína 1558 -   Kopnická Henrieta 1378 1 - 0
5.3   Rakús Adam 1385 -   Gallik Dalibor 1350 0 - 1
5.4   Ležovič Maroš 1350 -   Irha Martin 1350 0 - 1
 
Kavoň Rastislav 1452 SVK Rp:1598
k. c. T Meno Elo FED Body výs. š.
1 115   Slatinský Adam 1350 SVK 1,0 w 1 1
2 47   Mackovič Matúš 1678 SVK 4,5 s 0 1
3 39   Kravec Patrik 1523 SVK 4,0 w 1 1
4 43   Jozefek Michal 1651 SVK 5,5 s 0 1
5 51   Haring Viktor 1761 SVK 4,5 w 0 1
6 14   Martinka Tomáš 1549 SVK 3,5 s 1 1
7 9   Cisko Matej 1427 SVK 3,5 w ½ 1
Sučíková Katarína 1558 SVK Rp:1519
k. c. T Meno Elo FED Body výs. š.
1 116   Vološin Timon 1350 SVK 1,0 s ½ 2
2 48   Puškár Peter 1552 SVK 4,0 w 1 2
3 40   Pavlík Milan 1372 SVK 2,5 s ½ 2
4 44   Šošovička Matej 1766 SVK 5,5 w 0 2
5 53   Zamkovský Juraj 1405 SVK 4,0 s 1 2
6 15   Forgáč Matej 1442 SVK 5,0 w 0 2
7 10   Kopnická Henrieta 1378 SVK 2,5 s 1 2
Rakús Adam 1385 SVK Rp:1335
k. c. T Meno Elo FED Body výs. š.
1 78   Haring Filip 1350 SVK 4,0 w 1 3
2 49   Jablonický Martin 1531 SVK 5,0 s 0 3
3 41   Kačír Tomáš 1350 SVK 5,5 w 0 3
4 45   Gaša Patrik 1350 SVK 5,0 s 0 3
5 52   Vanka Ján 1350 SVK 0,0 w 1 3
6 16   Šulajová Beáta 1415 SVK 3,0 s 1 3
7 11   Gallik Dalibor 1350 SVK 4,0 w 0 3
Ležovič Maroš 1350 SVK Rp:1524
k. c. T Meno Elo FED Body výs. š.
1 79   Rudinská Veronika 1350 SVK 4,0 s 1 4
2 50   Dzurjaninová Hana 1350 SVK 4,0 w 0 4
3 42   Kravcová Andrea 1350 SVK 2,5 s 1 4
4 46   Trojková Michaela 1350 SVK 0,0 w 1 4
5 54   Chabanová Barborka 1412 SVK 3,5 s 1 4
6 17   Hanesová Dominika 1400 SVK 4,0 w 1 4
7 13   Irha Martin 1350 SVK 5,0 s 0 4
 
Spravodajstvo z podujatia: chess.sk/ 
Šachové správy: www.sachovespravy.eu/index.htm 
 

Konečné poradie po 7 kolách

Por. c. Družstvo Partie  +   =   -   TB1   TB2   TB3 
1 1 Liptovská šachová škola A 7 7 0 0 22,5 21 81,0
2 5 ŠK Lokomotíva Trnava 7 6 0 1 17,5 18 80,5
3 14 TŠC Martin A 7 4 1 2 17,5 13 77,0
4 20 TJ Slávia PU Prešov 7 5 0 2 17,0 15 72,5
5 8 Mladosť Žilina A 7 3 0 4 17,0 9 82,5
6 2 Liptovská šachová škola B 7 4 0 3 16,5 12 82,5
7 18 ŠKM CVČ Spišská Stará Ves 7 3 3 1 16,5 12 75,0
8 4 ŠK Osuské 7 4 2 1 16,0 14 76,5
9 3 ŠK Dunajská Streda A 7 3 3 1 16,0 12 77,0
10 11 ŠK Garde Detva 7 4 0 3 15,5 12 79,0
11 12 ŠK Komplet Modranka 7 4 0 3 15,5 12 74,5
12 10 BŠK Edymax Bardejov 7 3 2 2 15,0 11 75,5
13 7 KŠC Komárno A 7 3 1 3 15,0 10 68,5
14 13 Mladosť Žilina B 7 3 0 4 14,5 9 77,0
15 15 ŠK Sabinov 7 2 1 4 14,5 7 67,0
16 16 ŠK Dvory nad Žitavou 7 3 1 3 14,0 10 69,5
17 9 ŠK Caissa Čadca 7 2 3 2 14,0 9 72,5
18 25 MŠK Spišská Nová Ves 7 2 2 3 13,5 8 61,5
19 23 ŠK Doprastav Bratislava 7 3 2 2 13,0 11 68,0
20 17 TŠC Martin B 7 2 2 3 13,0 8 70,0
21 19 CVČ Brezová pod Bradlom 7 2 2 3 12,5 8 68,0
22 6 ŠK TH Junior Banská Bystrica 7 3 0 4 12,0 9 73,5
23 28 ŠŠ J. Cvanigu Poprad 7 2 2 3 12,0 8 58,0
24 26 TŠC - CVČ Domino Vrútky 7 2 1 4 12,0 7 56,0
25 21 Mladosť Žilina C 7 2 1 4 10,5 7 67,5
26 22 ŠK Caissa Čadca B 7 1 2 4 10,5 5 63,0
27 24 Liptovská šachová škola C 7 2 1 4 10,0 7 60,5
28 27 ŠK TH Junior Banská Bystrica B 7 1 2 4 10,0 5 52,5
29 30 KŠC Komárno B 7 1 2 4 9,5 5 61,0
30 29 CVČ Veža Banská Bystrica 7 1 0 6 5,0 3 54,5
 

 

 

 
        
         
              
              
              
         
         
         
          

 

 


Aktualita 30.5.2009

Grand Prix   Semifinále Grand Prix mládeže  s účasťou nádejí ŠK Komplet Trnava -Modranka
V Brezovej a v Poprade sa konali semifinálové turnaje 2.ročníka GPX mládeže pre sezónu 2008/2009
 
Mladí šachisti ŠK Komplet Trnava - Modranka si peknými výsledkami na turnajoch GPX v priebehu sezóny vybojovali 5 miest v semifinále západnej časti v Brezovej....



Brezová
30.5.2009
 

Postup do celoslovenského finále 13.6.2009 v Žiline si vybojovali v kategórii CH08 Martin Záhorák a Marcel Valent a v kategórii CH11 Jakub Nguyen

        
 
 
  CH08  D11 CH11  
*

4.miesto

Martin Záhorák

 7.miesto

Alexandra Tomíková

4.miesto

Jakub Nguyen

**  
*

5.miesto

Marcel Valent

 
7.miesto

Rasťo Kavoň

   
   
 
Kompletné výsledky semifinále GPX  chess-results.com/tnr22423.aspx 
 
 
  ... držíme palce, aby sa ani vo finále GPX 2009 naše nádeje nestratili...
 

 

Majstrovstvá Slovenska 2009

mládeže v rapid šachu  chlapcov a dievčat

do 8 rokov a do 10 rokov  

  Nesluša, 23.mája 2009
 
Výsledky našich nádejí:
CH8
7. Martin Záhorák 5 b.
24.Dominik Bango 3,5 b.
29.Dalibor Valent 3,5 b.
33.Marcel Valent 3 b.
51 účastníkov
 
CH10
3.Rasťo Kavoň 5 b.
6.JakubNguyen 5 b.
 
D10
11.Alexandra Tomíková

 
Medaila z MSR do Modranky!
Rasťo Kavoň 3.miesto
v kategórii chlapcov do 10 rokov
 
Podrobnejšie informácie, výsledky a fotodokumentácia:
 

 

 

Skončil sa 2.ročník šachového festivalu detí a mládeže TIRNAVIA šachových nádejí - informácie a výsledky...

TIRNAVIA
šachových nádejí 2009
 Trnava - Modranka
17.mája 2009
TIRNAVIA
šachových nádejí 2009
 Trnava - Modranka
17.mája 2009
TIRNAVIA
šachových nádejí 2009


Fotoprezentácia tu *
 
   
 

Spravodajstvo z  podujatia  a fotodokumentácia sa spracovávajú a postupne budú dopĺňané na stránku.
 
 

Ďalšie informácie na

Turnaj A
GRAND PRIX
 
1.Hrstka Samuel 7,5 b.
(NŠK Nitra)
2.Kavoň Rastislav 7 b.
(ŠK Komplet Modranka)
3.Špaček Oliver 7 b.
(ŠKTrenčín)

Tirnavia0509_mladsi.XLS [37 KB]  
Šachový festival
detí a mládeže
TIRNAVIA
šachových nádejí
2009


pozná víťazov
 
 


Turnaj B
juniori do 20 rokov

1.Amrich Martin 6 b.
(NŠK Nitra)
2.Čajka Tibor 5,5 b.
(ŠK Osuské)
3.Berger Patrik 5 b.
(ŠKSkalica)

Tirnavia0509_starsi.XLS [24 KB]  
Poďakovanie:
všetkým, ktorí pomohli a prispeli k vydarenému priebehu podujatia -
Július Gajarský
riaditeľ turnaja
 

Víťazi kategórii
v turnaji
GRAND PRIX
***
TIRNAVIA
šachových nádejí

bol posledným turnajom

v základnej časti GP

Do 8 rokov:
  Dievčatá D8
Trojková Michalea 4 b.
(ŠK Osuské)
Chlapci CH8
Blohberger Felix 5 b.
(Wien)
Do 11 rokov:
Dievčatá D11
Meszárosová Eva 6 b.
(ŠK Dvory nad Žitavou)
Chlapci CH11
Kavoň Rastislav 7 b.
(ŠK Komplet Trnava-Modranka)
Do 14 rokov:
Dievčatá D14
Tomovicsová Evelína 6,5 b.

(ŠK Senec)
Chlapci CH14
Hrstka Samuel 7,5 b.
(NŠK Nitra)
Na podujatí sa zúčastnilo 133 mladých šachistov 
 
V Turnaji  A
102 účastníkov !!
V Turnaji B
31 účastníkov.
 
Bolo to naozaj veľmi pekné
vyvrcholenie Festivalu aj základnej časti Grand Prix".



 

 
 
 
 
 

 

 


 MSR 2009 mládeže Modra - Harmónia s úšasťou ŠK Komplet Trnava - Modranka...

 

MSR mládeže 2009

Modra - Harmónia

3.5.-9.5.2009



 
ŠK Komplet Trnava - Modranka
  juniori Modranky prvýkrát v histórii
na MSR mládeže 
 
 
Adam Rakús - 1.kolo

 
MSR 2009
1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9.
Kategória CH10                  
Rasťo Kavoň 1  0  1 0 1  1  0  0  1
Martin Záhorák -  0 0 0 1 1 1  0 0
Dominik Bango -  0 0 0 0 1 0  1  1/2
Kategória CH12                  
Adam Rakús  0  1 0 0 1 1 0  1  1/2
Maroš Ležovič 1/2  0  1/2  0  1  1  0  1  1/2
 
Podrobnejšie na:
 
 

  

Na MSR družstiev mladších žiakov 2009, Vrútky, 25.apríla 2009...

 ŠK Komplet Trnava -Modranka na 11.mieste
Prodrobnejšie na
 
š. Meno Elo FED 1 2 3 4 5 6 7 Body Partie
1 Kavoň Rastislav 1452 SVK 1 0 1 0 0 1 ½ 3,5 7
2 Sučíková Katarína 1558 SVK ½ 1 ½ 0 1 0 1 4,0 7
3 Rakús Adam 1385 SVK 1 0 0 0 1 1 0 3,0 7
4 Ležovič Maroš 1350 SVK 1 0 1 1 1 1 0 5,0 7
 
    

 

Turnaj vo Viedni 22.apríla 2009...

SCHACH

im WIENER

STADTSCHULRAT 2009

TURNIER

der 1. und 2. KLASSEN HS/AHS

 Turnaj Viedeň

22.apríl 2009

chess-results.com/tnr21282.aspx 

            
 
 
  Úspešné vystúpenie žiakov ŠK Komplet Trnava-Modranka vo Viedni
Víťazstvo v súťaži jednotlivcov, prvé miesto v družstvách!!!

 

Jednotlivci 1.miesto Rasťo Kavoň, 3. Adam Rakús, 4. Maroš Ležovič...  - spomedzi 71 hráčov...
 Družstvá 1. ŠK Komplet Trnava - Modranka

Majstrovstvá Slovenska 2009

družstiev starších žiakov

  Trnava-Modranka, 18.apríla 2009
V Modranke majstrovstvá Slovenska !

Výsledky MSR 2009 družstiev

starších žiakov

1 Liptovská šachová škola A 7 7 0 0 22,0 14 85,0
2 ŠK Caissa Čadca 7 6 0 1 21,5 12 85,5
3 Slávia PU Prešov 7 5 0 2 20,5 10 81,5
Podrobnejšie informácie, výsledky a fotodokumentácia:
 
 Kompletný výsledkový servis
 
Pozrite si partie online:
 
 
Telegraficky:
Účasť 33 družstiev
Majstrami Slovenska
pre rok 2009 sa stali žiaci
z Liptovskej šachovej školy
Najlepší na jednotlivých šachovniciach:
1.Tamás Petényi
2. Martin Mráz
3. Marián Petráš
4.Ján Gduľa
   
 
Spravodajstvo z podujatia: chess.sk/ 
Šachové správy: www.sachovespravy.eu/index.htm 
Podrobnú fotodokumentáciu z turnaja pripravil Peter Mego

 

 

 

 Prvýkrát na turnaji v Poľsku - Rasťo Kavoň víťazom v kategórii do 10 rokov! ...

Rybnik (Poľsko)
6.júna 2009
 
Otwarty Międzynarodowy
Turniej Szachowy
Dzieci do lat 10 - Chłopcy

Rybnik 2009-06-06
Tempo gry: P'15

Viacej fotografií nájdete na .....  
 picasaweb.google.sk/modranka.sach/TurnajRybnikPolsko#  www.chessarbiter.to.pl/turnieje/t_2074/final_standings&9.html 

 

 4.4.2009 *Ďalšie úspechy našich nádejí na turnaji v zahraničí...

4.apríla 2009

Memoriál Jana Krejčího

23.ročník
 

 Rajhrad pri Brne (Česká republika)
 

Naši na stupní víťazov

 

V strede Rasťo Kavoň, vpravo Jakub Nguyen....

Rasťo Kavoň
na 1.mieste !!!
 v turnaji mladších žiakov,
Jakub Nguyen
tiež na stupni víťazov - obsadil
3. miesto...!
 
 

 
Umiestnenie našich:
 
Turnaj C - mladší žiaci
1. Kavoň Rasťo 6,5 b.
3. Nguyen  Jakub 5,5 b.
Celkom 41 účastníkov

Turnaj B - starší žiaci
26. Rakús Adam
36. Ležovič Maroš
celkom 46 účastníkov 
 
 
  

 

14.2.2009 *Na turnaji Grand Prix v Zlíne...

Grand Prix Zlínskeho kraja v rapid šachu
 

 Zlín (Česká republika)
 
 
 
 
 
 

 

chess-results.com/tnr19497.aspx 

 

Úspechy aj v zahraničí:
Rasťo Kavoň
na 2.mieste
turnaja
v kategórii do 10 rokov, Jakub Nguyen
obsadil 4. miesto...!
 
 
 
Umiestnenie našich:
 
2. Kavoň Rasťo 6 b.
.................
4.Jakub Nguyen 5 b.
20. Záhorák Martin 3,5
 
Turnaj do 12.rokov:
....
13. Ležovič Maroš
17.Rakús Adam
23.Rezbárik Šimon


 

  

 
 
 

 


29.11.2008 *Na turnaji Grand Prix detí a mládeže v Martine...

ŠACHOVÝ TURNAJ MLÁDEŽE  

 

ŠACHOVÉ VEŽE – Martin 2008

Výsledky našich zástupcov z Modranky
v turnaji započítavanom do Grand Prix detí a mládeže 2009

101 účastníkov v kategórii chlapcov CH8,  CH11 a CH14 a dievčat D8, D11 a D14
 
 
Turčianske šachové centrum Martin, 29.novembra 2008

Švajčiarsky systém na 9 kôl. Hracie tempo 2 x 15 minút
 

20. Rasťo Kavoň 6/9...
25. Jakub Nguyen 5,5/9
57. Maroš Ležovič 4,5/9
78. Záhorák Martin 3,5 /9
88. Damián Konig
3/9

 

Aktualita 22.11.2008

Regionálny šachový festival Štefanov

Turnaj Grand Prix detí a mládeže

2008/2009
Kultúrny dom Štefanov


V turnaji Grand Prix mládeže bojovalo 64 detí
Kompletné výsledky:
www.skosuske.chess.sk/
Výsledky našich nádejí z Modranky:
7. Kavoň Rasťo 6,5/9
13. Ležovič Maroš 5,5/9
41. Konig Damián 4/9
57. Jóža Jozef 3/9
   
 

 
 
TOPlist