Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web

Liga

 

Sezóna 2011/2012

 V sezóne 2011/2012 hrá v ligových súťažiach päť družstiev ŠK Komplet Modranka    
*ŠK Komplet Trnava - Modranka "A" hrá v 2.lige A chess-results.com/Tnr56561.aspx 
*ŠK Komplet Trnava - Modranka "B" hrá v 4.lige A22 www.chess-results.com/tnr60469.aspx 
*ŠK Komplet Trnava - Modranka "juniori" hrá v 4.lige A21 chess-results.com/tnr56590.aspx 
*ŠK Komplet Trnava - Modranka "seniori" hrá v 5.lige TT-HC-PN www.chess-results.com/tnr56602.aspx 
* ŠK Komplet Trnava - Modranka "juniori B" hrá v 5.lige TT-H-PN www.chess-results.com/tnr56602.aspx 

 

Bližšie informácie nájdete v rubrike ligy pri jednotlivých ligách... 

 

 V sezóne 2010/2011 hrá v ligových súťažiach prvýkrát v histórii šachu
 v Modranke päť družstiev
*ŠK Komplet Trnava - Modranka "A" hrá v 3.lige A2 http://chess-results.com/tnr38570.aspx?lan=4
*ŠK Komplet Trnava - Modranka "B" hrá v 4.lige A22 http://chess-results.com/tnr38729.aspx?lan=4
*ŠK Komplet Trnava - Modranka "juniori" hrá v 4.lige A21 http://chess-results.com/tnr38476.aspx?lan=4
*ŠK Komplet Trnava - Modranka "seniori" hrá v 5.lige TT-HC-PN http://chess-results.com/tnr38475.aspx?lan=4
* ŠK Komplet Trnava - Modranka "juniori B" hrá v 5.lige TT-H-PN http://chess-results.com/tnr38475.aspx?lan=4

 

 

Kalendár ligových súťaží ŠK Komplet Trnava-Modranka 2010/2011

kalendar_sk_komplet_modranka_2010-2011.pdf [41 KB]  

 

Sezóna 2010/2011

Kalendár súťaží družstiev v sezóne 2010-2011

 

P.č.

Dátum

Akcia

 

Miesto

Účasť, odchod

1.

25.9.2010

Vylosovanie súťaží KŠZ

2.liga

Bratislava

Gajarský

2.

25.9.2010

Vylosovanie súťaží KŠZ

3. a 4.liga, 5.liga

Trnava

Zárecký, Kozinka J.

3.

17.10.2010

D.Streda C - Modranka A

3.liga – 1.kolo

D.Streda

8:45

4.

31.10.2010

Potônska veža - Modranka A

3.liga – 2.kolo

O.Potôn

8:45

5.

10.10.2010

Modranka B -Cífer

4.liga A22– 1.kolo

Modranka

 

6.

10.10.2010

Modranka jun. - Smolenice

4.liga A21– 1.kolo

Modranka

 

7.

16.10.2010

Modranka sen. - Modranka jun. B

5.liga – 1.kolo

Modranka

Predohrávka 8.10.

8.

16.10.2010

Smolenice

5.liga – 1.kolo

Smolenice

9:15

9.

24.10.2010

V.Meder - Modranka B

4.liga A22 – 2.kolo

V.Meder

8:30

10.

24.10.2010

Kopčany -  Modranka jun.

4.liga A21 – 2.kolo

 

 

11.

31.10.2010

Modranka sen. – Vrbové C

5.liga – 2.kolo

Modranka

 

12.

31.10.2010

Modranka jun. - Smolenice

5.liga – 2.kolo

Modranka

 

13.

14.11.2010

Holíč - Modranka A

3.liga – 3.kolo

Holíč

8:30

14.

28.11.2010

Skalica - Modranka A

3.liga – 4.kolo

Skalica

8:30

15.

7.11.2010

Modranka B – voľno

4.liga A22 - 3.kolo

Modranka

 

16.

7.11.2010

Modranka jun. – Skalica B

4.liga A21–3.kolo

Modranka

 

17.

14.11.2010

Vrbové C – Modranka jun.

5.liga – 3.kolo

Vrbové

9:00

18.

14.11.2010

Piešťany E – Modranka sen.

5.liga – 3.kolo

Piešťany

9:00

19.

21.11.2010

Modranka B  - Sereď

4.liga A22 – 4.kolo

Modranka

 

20.

21.11.2010

Modranka jun. – Dragon Senica

4.liga A21 – 4.kolo

Modranka

 

21.

28.11.2010

Modranka sen. – Sokolovce

5.liga – 4.kolo

Modranka

 

22.

28.11.2010

Modranka jun. – Piešťany E

5.liga – 4.kolo

Modranka

 

23.

5.12.2010

Trnava E - Modranka B

4.liga A22 – 5.kolo

Trnava

 

24.

5.12.2010

Skalica C - Modranka jun.

4.liga A21 – 5.kolo

Trnava

 

280.

12.12.2010

ŠK Piešťany - Modranka A

3.liga – 5.kolo

Piešťany

8:45

25.

12.12.2008

Trnava jun. - Modranka seniori

5.liga – 5.kolo

Trnava

 

26.

12.12.2008

Sokolovce - Modranka juniori

5.liga – 5.kolo

Sokolovce

9:00

27.

30.12.2010

Memoriál A.Gajarského

Turnaj, 15.ročník

Modranka

10:00

 

 

P.č.

Dátum

Akcia

 

Miesto

Účasť, odchod

1.

16.1.2011

Modranka A – Vrbové 

3.liga – 6.kolo

Modranka

 

2.

30.1.2011

Trnava C - Modranka A

3.liga – 7.kolo

Trnava

 

3.

9.1.2011

Modranka B – D.Krupá

4.liga A22 – 6.kolo

Modranka

 

4.

9.1.2011

Modranka jun.. – Chtelnica

4.liga A21 – 6.kolo

Modranka

 

5.

16.1.2011

Modranka juniori – Trnava  jun.

5.liga – 6.kolo

Modranka

 

6.

23.1.2011

Špačince - Modranka B.

4.liga A22 – 7.kolo

Špačince

 

7.

23.1.2011

Piešťany C - Modranka jun.

4.liga A21 – 7.kolo

Špačince

 

8.

30.1.2011

Modranka sen.– Modranka jun.

5.liga – 7.kolo

Modranka

 

9.

13.2.2011

Modranka A - Cífer

3.liga – 8.kolo

Modranka

 

10.

27.2.2011

Modranka A - Gabčíkovo

3.liga – 9.kolo

Modranka

 

11.

6.2.2011

Modranka B - Hlohovec

4.liga A22 – 8.kolo

Modranka

 

12.

6.2.2011

Modranka jun. – Osuské D

4.liga A21 – 8.kolo

Modranka

 

13.

13.2.2011

Šúrovce – Modranka seniori

5.liga – 8.kolo

Šúrovce

9:30

14.

20.2.2011

Potônska Veža B - Modranka B

4.liga – 9.kolo

O.Potôň

 

15.

20.2.2011

CVČ Senica – Modranka jun.

4.liga – 9.kolo

Senica

 

16.

13.3.2011

Modranka A – Gbely

3.liga – 10.kolo

Modranka

 

17.

3.4.2011

Modranka A -  Senica

3.liga – 11.kolo

Modranka

 

18.

6.3.2011

Modranka B – D.Streda D

4.liga – 10.kolo

Modranka

 

19.

6.3.2011

Modranka jun. – Vrbové B

4.liga – 10.kolo

Modranka

 

20.

13.3.2011

Modranka seniori – Trakovice

5.liga – 9.kolo

Modranka

 

21.

13.3.2011

Modranka juniori – Šúrovce

5.liga – 9.kolo

Modranka

 

22.

20.3.2011

Trnava D - Modranka B

4.liga A22– 11.kolo

Trnava

9:15

23.

20.3.2011

Skalica C - Modranka jun.

4.liga A21 – 11.kolo

Skalica

8:30

 

Sezóna 2009/2010

 V sezóne 2009/20101 budú hrať v ligových súťažiach prvýkrát v histórii šachu
 v Modranke štyri družstvá.
*ŠK Komplet Trnava - Modranka "A" hrá v 2.lige A
*ŠK Komplet Trnava - Modranka "B" hrá v 4.lige A22
*ŠK Komplet Trnava - Modranka "seniori" hrá v 5.lige TT-HC-PN
* *ŠK Komplet Trnava - Modranka "juniori" hrá v 5.lige TT-H-PN  

Kalendár súťaží družstiev v sezóne 2009-2010

 

P.č.

Dátum

Akcia

 

Miesto

Účasť, odchod

Výsledok

1.

12.9.2009

Vylosovanie súťaží SŠZ

2.liga

Bratislava

Gajarský

 

2.

19.9.2009

Vylosovanie súťaží KŠZ

4.liga, 5.liga

Trnava

Gajarský, Kozinka J.

 

3.

10.10.2009

Slávia STU - Modranka A

2.liga – 1.kolo

Bratislava

8:45

6:2

4.

11.10.2009

DP Bratislava - Modranka A

2.liga – 2.kolo

Bratislava

8:45

6,5:1,5

5.

11.10.2009

Modranka B -D.Krupá

4.liga – 1.kolo

Modranka

 

2:3

6.

17.10.2009

Trakovice – Modranka juniori

5.liga – 1.kolo

Trakovice

9:15

0:5  ---  0,5:4,5

7.

17.10.2009

Smolenice – Modranka seniori

5.liga – 1.kolo

Smolenice

9:15

4:1, 4:1

8.

25.10.2009

P.Veža B - Modranka B

4.liga – 2.kolo

O.Potôň

8:30

1,5:3,5

9.

31.10.2009

Modranka seniori – Vrbové C

5.liga – 2.kolo

Modranka

 

1:4 --- 3:2

10.

31.10.2009

Modranka juniori - Smolenice

5.liga – 2.kolo

Modranka

 

3,5:1,5   --- 1:4

11.

7.11.2009

Modranka A – Doprastav C

2.liga – 3.kolo

Modranka

 

2,5:5,5

12.

8.11.2009

Modranka A - Strelec Dev. N. Ves

2.liga – 4.kolo

Modranka

 

1,5:6,5

13.

8.11.2009

Modranka B – Trnava D

4.liga – 3.kolo

Modranka

 

4:1

14.

14.11.2009

Vrbové C – Modranka juniori

5.liga – 3.kolo

Vrbové

9:00

2:3  --- 3:2

15.

14.11.2009

Piešťany E – Modranka seniori

5.liga – 3.kolo

Piešťany

9:00

3:2 --- 1,5:3,5

16.

22.11.2009

Sereď - Modranka B

4.liga – 4.kolo

Sereď

9:15

3:2

17.

28.11.2009

Modranka seniori – Sokolovce

5.liga – 4.kolo

Modranka

 

3:2, 4:1

18.

28.11.2009

Modranka juniori – Piešťany E

5.liga – 4.kolo

Modranka

 

2:3 --- 2:3

19.

6.12.2009

Modranka B – Gabčíkovo A

4.liga – 5.kolo

Modranka

 

3,5:1,5

20.

12.12.2009

Modranka A - Osuské

2.liga – 5.kolo

Modranka

 

 

21.

12.12.2008

Trnava jun. - Modranka seniori

5.liga – 5.kolo

Trnava

 

 

22.

12.12.2008

Sokolovce - Modranka juniori

5.liga – 5.kolo

Sokolovce

9:00

 

23.

30.12.2009

Memoriál A.Gajarského

Turnaj, 15.ročník

Modranka

10:00

 

 

2010

 

P.č.

Dátum

Akcia

 

Miesto

Účasť, odchod

Výsledok

1.

9.1.2010

Piešťany - Modranka A

2.liga – 6.kolo

Piešťany

9:00

 

2.

10.1.2010

Modranka A – Trnava B

2.liga – 7.kolo

Modranka

 

 

3.

10.1.2010

Špačince - Modranka B

4.liga – 6.kolo

Špačince

9:30

 

4.

16.1.2010

Modranka juniori – Trnava  jun.

5.liga – 6.kolo

Modranka

 

 

5.

24.1.2010

Modranka B – D.Streda D.

4.liga – 7.kolo

Modranka

 

 

6.

30.1.2010

Modranka sen.– Modranka jun.

5.liga – 7.kolo

Modranka

 

 

7.

6.2.2010

D.Streda - Modranka A

2.liga – 8.kolo

D.Streda

8:15

 

8.

7.2.2010

Modra B - Modranka A

2.liga – 9.kolo

Modra

9:00

 

9.

7.2.2010

Trnava E - Modranka B

4.liga – 8.kolo

Trnava

 

 

10.

13.2.2010

Šúrovce – Modranka seniori

5.liga – 8.kolo

Šúrovce

9:30

 

11.

21.2.2010

Modranka B – Kántor Gabčíkovo

4.liga – 9.kolo

Modranka

 

 

12.

27.2.2010

Modranka A – Hlohovec B

2.liga – 10.kolo

Modranka

 

 

13.

28.2.2010

Modranka A - Pezinok

2.liga – 11.kolo

Modranka

 

 

14.

7.3.2010

Modranka B – Cífer B

4.liga – 10.kolo

Modranka

 

 

15.

13.3.2010

Modranka seniori – Trakovice

5.liga – 9.kolo

Modranka

 

 

16.

13.3.2010

Modranka juniori – Šúrovce

5.liga – 9.kolo

Modranka

 

 

17.

21.3.2010

Hlohovec C - Modranka B

4.liga – 11.kolo

Hlohovec

9:15

 

 

 

 

  2.liga skupina A - ročník 2009/2010
ŠK Komplet Trnava-Modranka 
Vylosovanie 2.ligy A  
*
Súťaž sa hrá podľa pravidiel FIDE platných od 1.7.2009,
podľa Súťažného poriadku družstiev platného od 1.8.2009
a podľa ustanovení rozpisu súťaže
 
Riaditeľ súťaže: Štefan Lesný
Kolo, dátum
Súper Miesto
1.kolo 10.10. Slávia STU V
2.kolo 11.10. DP Bratislava V
3.kolo 7.11. Doprastav C D
4.kolo 8.11. Strelec DNV D
5.kolo 12.12. Osuské D
6.kolo 9.1. Piešťany V
7.kolo 10.1. Trnava B D
8.kolo 6.2. D.Streda B
V
9.kolo 7.2. Modra V
10.kolo 27.2. Hlohovec B D
11.kolo 28.2. Pezinok D
 
     
 A1 - Modra B
 A2 - Pezinok
 A3 - Hlohovec B
 A4 - D.Streda B
 B1 - Strelec DNV
 B2 - DP Bratislava
 B3 - Slávia STU
 B4 - Doprastav C
 C1 - Piešťany
 C2 - Modranka
 C3 - Osuské
 C4 - Trnava B
 
Víťazné družstvo postupuje do 1.ligy západ.
Zo súťaže vypadáva posledné družstvo a naviac toľko družstiev, koľko zostúpi do 2.ligy A z 1.ligy západ.
 
*.
 Tempo hry  90 minút na 40 ťahov + 30 sekúnd za každý vykonaný ťah, potom 30 minút do konca partie + 30 sekúnd za každý ťah
(2 hod /40 ťahov a hodina gilotína)
 
Stretnutia sa začínajú v sobotu aj v nedeľu o 10:00 Za ŠK Komplet Trnava-Modranka
 
 

Sezóna 2008/2009

3.liga A2 2008/2009... 

 

  3.liga A2 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. Z V R P Skóre Body Poradie
po 11.kole
1.   Cífer  5  6  4,5  5,5  2,5  4

 3

 4  6,5  4  3,5

11

5

3

3

48,5

18

6.
2.  Hlohovec.C  3  3,5  3,5  2,5  1,5  1,5  3  1  3,5  2

 3

11

0

0

11

28,0

0 

12. 

3.  Trnava C

 2

4,5

 4

 3,5

 2

4,5

 3

 4,5

 3,5

 3,5

4

11

3

2

6

39,0

11

10.

4.  Piešťany B  3,5  4,5  4

 6

 3  4,5  5  6,5  4,5  6  2,5

11

7

1

3

50,0

22

3.

5.  Gabčíkovo  2,5  5,5  4,5

 2

  3,5  4  0,5  2,5   2,5  3  3,5

11

2

1

6

34,0

7

11.

6.  Modranka

5,5

 6,5

6

5

4,5 

5 

 4,5

5,5

5,5

3

 3,5

11

9

0

2

54,5

27

1.

7.  Veľký.Meder  4  6,5  3,5  3,5   4  3

 3  4

 5

5  3,5

11

3

3

5

45,0

12

9.

8.  D.Streda C

 5

 5  5  3  7,5  3,5  5  4,5  6,5  3,5  1,5

11

7

0

4

50,0

21

4.
9.  Osuské B  4  7

 3,5

 1,5

5,5

 2,5  4  3,5  3,5  5  6

11

4

2

5

46,0

14

8.

10.  Gbely  1,5  4,5  4,5  3,5  5 2,5

 3

 1,5  4,5  3  5,5

11

5

0

6

25,5

15

7. 
11.  Holíč  4  6  4,5  2  5

 5

 3  4,5  3  5  1,5

11

6

1

4

27,0

19

5.

12.  Skalica  4,5

 5

 4  5,5  4,5  4,5  4,5  6,5  2  2,5  6,5

11

8

1

2

50,0

25

2.

 

Aktualita 29.3.2009

11.kolo
  ŠK Komplet Trnava -Modranka - ŠK Hydina Cífer 5,5:2,5
 3.liga A2
sezóna 2008/2009





29.3.2009
Modranka 10:00
 

 Zvládli sme aj posledný zápas v sezóne 2008/2009 a vybojovali historický

postup Modranky do 2.ligy !!!...

  ŠK Komplet Modranka
  ŠK Hydina Cífer   Výsledky 11.kola
3.ligy A2
1. Sekera Branislav 2123F 1 0 Lipták Tomáš 2021F  **  
2. Šturdík Igor 2022F 0 1 Šarmír Miloš 2086F    Gabčíkovo - Osuské B 2,5:5,5
3. Lopatievov Alexander 2020F 1/2 1/2 Lipták Dušan 1927F    D.Streda C - Skalica 1,5:6,5
4. Kozinka Roman 2012F 1 0 Kováčik Ľubomír 1773   Modranka - Cífer  5,5:2,5
5. Zárecký Eduard 1948F 0 1 Markuliak Mário  1702   V.Meder-Piešťany 3,5:4,5
6. Mackovič Miroslav 1972F 1 0 Olos Stanislav 1587   Gbely -Hlohovec C 4,5:3,5
7. Gajarský Július 1807 1 0 Prigoda Ľuboš 1435   Holíč-Trnava C 4,5:3,5
8. Mackovič Matúš 1678 1 0 Gbelec Peter 1350    
   Modranka, 29.3.2009, 10:00 5,5 2,5  Rozhodca: Július Gajarský    
   Poradie ukončených partií: 6,8,5,2,4,7,1,3
 
 
ŠK Komplet Trnava - Modranka
víťaz 3.ligy A2 v sezóne 2008/2009
 
 
 
 Radosť víťazov....
 
 

  ... zábery z posledného kola v sezóne 2008/2009 ( a sme v 2.lige!!!....)
 1.šachovnica
Sekera - Lipták 1:0 
2.šachovnica
Šarmír -Šturdík 1:0

3.šachovnica
Lopatievov-Lipták D. 1/2
 
 
Celkový pohľad na prvé dve šachovnice

 
Konečná tabuľka 3.ligy A2 2008/2009
Por. Družstvo Partie  +   =   -   TB1   TB2 
1 Modranka 11 9 0 2 27 54,5
2 Skalica 11 8 1 2 25 50,0
3 Piestany B 11 7 1 3 22 50,0
4 Dun. Streda C 11 7 0 4 21 50,0
5 Holic 11 6 1 4 19 43,5
6 Cifer 11 5 3 3 18 48,5
7 Gbely 11 5 0 6 15 39,5
8 Osuske B 11 4 2 5 14 46,0
9 Velky Meder 11 3 3 5 12 45,0
10 Trnava C 11 3 2 6 11 39,0
11 Gabcikovo 11 2 1 8 7 34,0
12 Hlohovec C 11 0 0 11 0 28,0
 
 
 
 
Pohľad do hracej miestosti...
4.šachovnica
Kováčik-Kozinka  0:1 
 
5.šachovnica
Zárecký-Markuliak 0:1

7.šachovnica
Gajarský-Prigoda 1:0

Dramatický záver partie na 1.šachovnici
 
 

 

4.liga A22 2008/2009...

 
  4.liga A22 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. Z V R P Skóre Body Poradie
1.  Potônska.Veža.B  1,5  1 2,5
2
0,5
1,5
1,5
 1,5 2
   0  10 0 1 9 14,0 1  12.
2.  Modranka B  3,5 2
2
4
 3 1,5
 3,5  2,5  3 2 11 5 1 5 28,0 16 6.
3.  Cífer B

 4

 3

2,5   3  5  1  2   3  3,5  1,5 10 6 1 3 28,5 19 3.
4.  Trnava D 2,5  3  2,5

2,5
 2,5  3  2,5  1,5  3,5 3  1
11 4 5 2 27,5 17 4.
5.
 D.Streda D  3  1  2  2,5  1,5  2  2 3

1,5

 4  3 11 4 1 6 25,5 13 7.
6. Gabčíkovo Kantor  4,5  2  0  2,5  3,5
 0,5 2,5 2,5  0,5
 2,5
2,5
11 2 5 3 23,5 11  10.
7.  Sereď 3,5 3,5
4
2
 3  4,5

3  3 
3
3,5
 0,5  11 9 0 2 33,5 27 2.
8.  D.Krupá 3,5  1,5  3  2,5  3 2,5  2 2
4
3
1
11 5 2 4 28,0 17 5.
9.  Špačince  3,5 2,5
   3,5  2 2,5  2 3
2,5  3
1
10 4 3 3 25,5 15  8.
10.  Trnava E 3 2
 2  1,5 3,5 4,5
2 1
 2,5

 3 1
11 4 1 6 23,0 13  9.
11.  Topoľníky   3 1,5 2 1
 2,5 1,5
2
2
 2  0,5 10 1 1 8 18,0 4  11.
12.  Potônska.Veža.A  5 4 3,5
 4  2 2,5
4,5 4
4  4  4,5 11 9 1 1 42,0 28 1.
 

 

 V sezóne 2008/2009 sme mali v ligových súťažiach prvýkrat v histórii šachu v Modranke tri družstvá.
*ŠK Komplet Trnava - Modranka "A" hrá v 3.lige A2 www.modranka-sach.wbl.sk/3liga_A2_20082009.html
*ŠK Komplet Trnava - Modranka "B" hrá v 4.lige A22 modranka-sach.wbl.sk/4liga_A22_20082009.html
*ŠK Komplet Trnava - Modranka "juniori" hrá v 5.lige TT-HC-PN www.modranka-sach.wbl.sk/5liga_TTHCPN_20082009.html
 

P.č.

Dátum

Akcia

 

Miesto

Účasť, odchod

1.

20.9.2008

Vylosovanie súťaží

2008/2009

Trnava

Gajarský

2.

12.10.2008

Modranka B – Topoľníky

4.liga – 1.kolo

Modranka

 

3.

19.10.2008

Modranka A – Holíč

3.liga – 1.kolo

Modranka

 

4.

25.10.2008

Vrbové B – Modranka juniori

5.liga – 1.kolo

Vrbové

9:00

5.

26.10.2008

Potônska Veža A - Modranka B

4.liga – 2.kolo

O.Potôň

8:30

6.

9.11.2008

Modranka B - Potônska Veža B

4.liga – 3.kolo

Modranka

 

7.

15.11.2008

Modranka juniori – Trnava jun.

5.liga – 2.kolo

Modranka

 

8.

16.11.2008

Gbely - Modranka A

3.liga – 2.kolo

Gbely

8:30

9.

23.11.2008

Modranka B – Cífer B

4.liga – 4.kolo

Modranka

 

10.

29.11.2008

Šúrovce - Modranka juniori

5.liga – 3.kolo

Šúrovce

9:15

11.

30.11.2008

Trnava C - Modranka A

3.liga – 3.kolo

Trnava

9:30

12.

7.12.2008

Trnava D - Modranka B

4.liga – 5.kolo

Tnava

9:30

13.

13.12.2008

Modranka juniori - Trakovice

5.liga – 4.kolo

Modranka

 

14.

14.12.2008

Modranka A – Hlohovec C

3.liga – 4.kolo

Modranka

 

15.

27.12.2008

Memoriál A.Gajarského

Turnaj, 14.ročník

Modranka

10:00

  

 

2009

1.

4.1.2009

Modranka B – D.Streda D

4.liga – 6.kolo

Modranka

 

2.

11.1.2009

Modranka A – V.Meder

3.liga – 5.kolo

Modranka

 

3.

18.1.2009

Gabčíkovo B - Modranka B

4.liga – 7.kolo

Gabčíkovo

8:15

4.

24.1.2008

Hlohovec D – Modranka juniori

5.liga – 5.kolo

Hlohovec

9:00

5.

25.1.2009

Gabčíkovo B - Modranka A

3.liga – 6.kolo

Gabčíkovo

8:15

6.

1.2.2009

Modranka B – Sereď

4.liga – 8.kolo

Modranka

 

7.

7.2.2009

Modranka juniori - Sokolovce

5.liga – 6.kolo

Modranka

 

8.

8.2.2009

Modranka A – D.Streda C

3.liga – 7.kolo

Modranka

 

9.

15.2.2009

D.Krupá - Modranka B

4.liga – 9.kolo

D.Streda

8:15

10.

22.2.2009

Skalica - Modranka A

3.liga – 8.kolo

Skalica

8:15

11.

1.3.2009

Modranka B - Špačince

4.liga – 10.kolo

Modranka

 

12.

7.3.2008

Piešťany F – Modranka juniori

5.liga – 7.kolo

Piešťany

8:45

13.

8.3.2009

Modranka A – Osuské B

3.liga – 9.kolo

Modranka

 

14.

15.3.2009

Trnava E - Modranka B

4.liga – 11.kolo

Trnava

9:15

15.

22.3.2009

Modranka A – Piešťany B

3.liga – 10.kolo

Modranka

 

16.

29.3.2009

Cífer – Modranka A

3.liga – 11.kolo

Cífer

9:00

 

20.9.2008

 

Rozlosovanie ligových súťaží našich družstiev pre sezónu 2008/2009

Trnava, 20.9.2008

3.liga skupina A2 ŠK Komplet Trnava - Modranka "A" - lós B2 - 1.kolo 19.10.2008 doma s ŠK Holíč
www.modranka-sach.wbl.sk/3liga_A2_20082009.html
4.liga skupina A22 ŠK Komplet Trnava - Modranka "B" - lós č. 2 - 1.kolo 12.10.2008, doma s ŠK Topoľníky
 www.modranka-sach.wbl.sk/4liga_A22_20082009.html
5.liga TT-HC-PY  ŠK Komplet  Trnava - Modranka juniori - lós č. 8  1.kolo 25.10.2008, vonku s ŠK Vrbové
www.modranka-sach.wbl.sk/5liga_TTHCPN_20082009.html

  modranka-sach.wbl.sk/Liga5.html

 

 Pohľad na účastníkov losovania 

Zápasy ŠK Komplet Trnava - Modranka   2008/2009

Komplet.Modranka"A"

1.Holíč
2.Gbely
3.Trnava C
4.Hlohovec C
5.V.Meder
6.Gabčíkovo
7.D.Streda C
8.Skalica
9.Osuské B
10.Piešťany B
11.Cífer

Komplet.Modranka"B"

1.Topoľníky
2. P.Veža B
3.P.Veža C
4.Cífer B
5.Trnava D
6.D.Streda D
7.Gabčíkovo
8.Sereď
9.D.Krupá
10.Špačince
11.Trnava E

Modranka.juniori

1.Vrbové B
2.Trnava jun.
3.Šúrovce
4.Trakovice
5.Hlohovec D
6.Sokolovce
7.Piešťany F

*) doma
*) vonku

 


Ocenenie víťazov TLŠL 2008  

 


Sezóna 2007/2008

     

Aktualizované 31.3.2008  Konečná tabuľka
   3.liga A2 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. Z V R P Skóre Body Poradie
1.  Cífer    7 6,5  7  6,5 4 4,5 3 5 3,5 3 2,5
11 6 1 4 52,5
19
3.
2.  Orechová Potôň 1     3 1,5 1 0,5  1,5 3 3,5 5 2,5 3,5  11 1  0 10 26,0
3
12.
3.  Gabčíkovo 1,5  5     4,5 3,5 2,5 3  3 3,5 6   5 3,5 11 4  0 7 41,0
12
10.
4.  Veľký Meder 1 6,5   3,5    3,5 5,5 2 5 1 4 6 3,5 11 4  1 6 41,5
13
9.
5.  Modranka 1,5 7 4,5  4,5    1,5 5,5 3,5 6  5 1,5  11
6 0
5 42,5 18
5.
6.  Trnava B 4 7,5 5,5 2,5  6    5,5 5 5,5 4,5 5  11 8 2 1 55,0 26 1.
7.  Piešťany B  3,5 6,5 5 6 6,5 4     4 6,5 1 3 4,5 11 6 2 3  50,5 20 2.
8.  Osuské B 5 5 5 3  2,5  2,5 4     4,5 5,5 3,5 4 11 5 2 4 44,5
17 7.
9.  Skalica 3 4,5
 4,5 7 4,5 3 1,5 3,5    3 5,5 11 5 1 5 44,0
16
7.
10.  Senica B 4,5 3 2 4 2 2,5 7 2,5 5    2 11 3 2 6  38,5
11
11.
11.  Gbely 5 5,5  2 3,5 3 3,5 5 4,5   4 6 4 11 5 2 4 46,0
17 
6.
12.  Holíč  5,5 4,5 4,5
4,5 6,5  3 3,5 4 2,5 4    11 5 3 3 46,5
18
4.
*) Aktuálne výsledky jednotlivcov po družstvách: chess-results.com/Tnr7976.aspx



Aktualizované 23.2.2008
   5.liga TT-HC-PN 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. Z V R P Skóre Body Poradie
1. ŠK  Modranka   3,5
1,5
4,5
4
2,5
2
3,5
5
4
5
3
4
4,5
3
14
11 1
2
50,0
34
1. 
2. Vrbové C 1,5
3,5
  2,5
4,5
0,5
1
 
1,5
2,5
  3
3,5
5
5
12 6 2 4 34,0
20
4.
3.  Šúrovce 0,5
1
2,5
0,5
  0,5
0,5
 
  2
2
1,5
1,5
2
2
12 0 1
11 16,5
1
8.
4. Piešťany D 2,5
3
4,5
4
 
4,5
4,5
  1,5
2,5
3
2,5
3
4,5
  12 8 3  1 40,0
27
2.
5. L. Trnava juniori 1,5
0
3,5
2,5
  3,5
2,5
  2,5
4
4
3,5
 
5
2,5
12 6 4 2 35,0 22
3.
6. Hlohovec E 1
0
  3
3
2
2,5
2,5
1
   5
3
3
2,5
12  5 3 4 28,5
18
5.
7. Piešťany E 2
1
2
1,5
3,5
3,5
2
0,5
 1
1,5
 
0
2
   3,5
3
14 4 0 8 20,5 12
6.
8. ŠK Sokolovce
0,5
2
0
0
3
3
  0
2,5
2
2,5 
1,5
2
  12 2 2 6 19,0
8 7.
*) Aktuálne výsledky jednotlivcov po družstvách: chess-results.com/Tnr7980.aspx

6.10.2007
2007/2008
5.liga TT-PN-HC Spravodaj č.1  5liTT1-sprav1.rtf (29 KB) Súpisky supisky.xls (32 KB)                                            

       Výsledok  Výsledok    Výsledok  Výsledok  
    1.kolo – Modranka B – Sokolovce   4,5 : 0,5   3 : 2 Vrbové C – Piešťany E  3:2  3,5:1,5  
   27.10.2007     Šúrovce – Hlohovec E  2:3 2:3  Piešťany D – Trnava jun.  1,5:3,5  2,5:2,5  
                 
    2.kolo – Sokolovce – Trnava jun.  0 : 5
  2,5:2,5 Hlohovec E – Piešťany D  2:3 2,5:2,5   
   10.11.2007 Piešťany E – Šúrovce  3,5:1,5  3,5:1,5 Modranka B – Vrbové C  3,5 : 1,5  1,5 : 3,5  
                 
    3.kolo – Vrbové C – Sokolovce  5:0 5:0  Šúrovce – Modranka B  0,5:4,5 1:4   
   24.11.2007 Piešťany D – Piešťany E  3:2 4,5:0,5  Trnava jun. – Hlohovec E  2,5:2,5
 4:1  
                 
    4.kolo –   Sokolovce – Hlohovec E  2:3 2,5:2,5 Piešťany E – Trnava jun.  1:4 1,5:3,5   
   8.12.2007 Modranka B – Piešťany D  2,5:2,5 2:3  Vrbové C – Šúrovce  2,5:2,5 4,5:0,5   
                 
    5.kolo – Šúrovce – Sokolovce  2:3 2:3  Piešťany D – Vrbové C 4:1 4,5:0,5   
   26. 1.2008 Trnava jun. – Modranka B  1,5:3,5 0:5  Hlohovec E – Piešťany E 5:0 3:2   
                 
    6.kolo – Sokolovce – Piešťany E 15:3,5  2:3  Modranka B – Hlohovec E  4:1  5:0  
   16. 2.2008 Vrbové C – Trnava jun. 1,5:3,5   2,5:2,5 Šúrovce – Piešťany D  0,5:4,5 0,5:4,5   
                 
    7.kolo –   Piešťany D – Sokolovce  5:0 5:0  Trnava jun. – Šúrovce 4,5:0,5  4,5:0,5   
   1. 3.2008 Hlohovec E – Vrbové C 3:2  1:4  Piešťany E – Modranka B 2:3  1:4   
                 


2007/2008 3.liga A2 Súpisky opravené k 1.10.2007 3LA2_supisky_upr..doc (378 KB)                                            

2007/2008 3.liga A2  Spravodaj č.1 (22.9.2007)
Vylosovanie 3LA2_vylosovanie.xls (23 KB) , Súpisky 3LA2_supisky.doc (360 KB) , Ustanovenia 3LA2_ustanovenia.doc (48 KB) , Adresy 3LA2_adresy.doc (81 KB) Záver 3LA2_zaver.doc (36 KB)


Kalendár ligových zápasov ŠK Modranka v sezóne 2007/2008  

2007

1.

8.9.2007

Vylosovanie súťaží

2007/2008

Trnava

Gajarský

2.

14.10.2007

V.Meder - Modranka A

3.liga – 1.kolo

V.Meder

 

3.

27.10.2007

Modranka B – Sokolovce

5.liga – 1.kolo

Modranka

 

4.

28.10.2007

Cífer - Modranka A

3.liga – 2.kolo

Cífer

 

5.

10.11.2007

Modranka B – Vrbové B

5.liga – 2.kolo

Modranka

 

6.

11.11.2007

Gbely - Modranka A

3.liga – 3.kolo

Gbely

 

7.

24.11.2007

Šúrovce - Modranka B

5.liga – 3.kolo

Šúrovce

 

8.

25.11.2007

Senica B – Modranka A

3.liga – 4.kolo

Senica

 

9.

8.12.2007

Modranka B – Piešťany D

5.liga – 4.kolo

Modranka

 

10.

9.12.2007

Modranka A - Osuské

3.liga – 5.kolo

Modranka

 

11.

28.12.2007

Memoriál A.Gajarského

Turnaj, 13.ročník

Modranka

 

2008

1.

12.1.2008

Modranka A – L.Trnava B

3.liga – 6.kolo

Modranka

 

2.

26.1.2008

Trnava jun. - Modranka B

5.liga – 5.kolo

Trnava

 

3.

27.1.2008

Piešťany B - Modranka A

3.liga – 7.kolo

Piešťany

 

4.

16.2.2008

Modranka B – Hlohovec E

5.liga – 6.kolo

Modranka

 

5.

17.2.2008

Modranka A - Gabčíkovo

3.liga – 8.kolo

Modranka

 

6.

1.3.2008

Piešťany E - Modranka B

5.liga – 7.kolo

Piešťany

 

7.

2.3.2008

Modranka A – O.Potôň

5.liga – 9.kolo

Modranka

 

8.

16.3.2008

Modranka A - Holíč

3.liga – 10.kolo

Modranka

 

9.

30.3.2008

Modranka A - Skalica

3.liga – 11.kolo

Modranka

 

 

 

 

3.liga - skup.A2

 

2007/2008

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1.kolo :

 

 14.10.2007 o 10.00

 

 

2.kolo :

 

28.10.2007 o 10.00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

C.

Družstvo

Výsledok

Družstvo

 

C.

Družstvo

Výsledok

Družstvo

1

ŠK Hydina Cífer

3 : 5 

ŠK Osuské  B

 

7

ŠK Hydina Cífer

6,5 : 1,5

ŠK Komplet Modranka

2

MŠK Th.Veľký Meder

3,5 : 4,5

ŠK Komplet Modranka

 

8

MŠK Th.Veľký Meder

5 : 3

ŠK Osuské  B

3

DSC ŠK Orech. Potôň

3,5 : 4,5

ŠK Holíč

 

9

DSC ŠK Orech. Potôň

3,5 : 4,5

ŠK Skalica

4

TJ ŠK Gabčíkovo

3,5 : 4,5

ŠK Skalica

 

10

TJ ŠK Gabčíkovo

3,5 : 4,5

ŠK Holíč

5

Lokomotíva Trnava  B

4,5 : 3,5

ŠK Nafta Gbely

 

11

Lokomotíva Trnava  B

5,5 : 2,5

ŠK Senica  B

6

ŠK Kúpele Piešťany B

1 : 7

ŠK Senica  B

 

12

ŠK Kúpele Piešťany B

3 : 5

ŠK Nafta Gbely

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3.kolo :

 

11.11.2007 o 10.00

 

 

4.kolo :

 

 25.11.2007 o 10.00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

C.

Družstvo

Výsledok

Družstvo

 

C.

Družstvo

Výsledok

Družstvo

13

ŠK Skalica

7 : 1

MŠK Th.Veľký Meder

 

19

ŠK Skalica

3 : 5

ŠK Hydina Cífer

14

ŠK Holíč

5,5 : 2,5

ŠK Hydina Cífer

 

20

ŠK Holíč

4,5 : 3,5

MŠK Th.Veľký Meder

15

DSC ŠK Orech. Potôň

1,5 : 6,5

ŠK Kúpele Piešťany B

 

21

DSC ŠK Orech. Potôň

0,5 : 7,5

Lokomotíva Trnava  B

16

TJ ŠK Gabčíkovo

2,5 : 5,5

Lokomotíva Trnava  B

 

22

TJ ŠK Gabčíkovo

3 : 5

ŠK Kúpele Piešťany B

17

ŠK Senica  B

2,5 : 5,5

ŠK Osuské  B

 

23

ŠK Senica  B

2 : 6

ŠK Komplet Modranka

18

ŠK Nafta Gbely

3 : 5

ŠK Komplet Modranka

 

24

ŠK Nafta Gbely

4,5 : 3,5

ŠK Osuské  B

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5.kolo :

 

09.12.2007 o 10.00

 

 

6.kolo :

 

13.01.2008 o 10.00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

C.

Družstvo

Výsledok

Družstvo

 

C.

Družstvo

Výsledok

Družstvo

25

ŠK Hydina Cífer

7:1

MŠK Th.Veľký Meder

 

31

MŠK Th.Veľký Meder

3,5:4,5

TJ ŠK Gabčíkovo

26

DSC ŠK Orech. Potôň

3:5

TJ ŠK Gabčíkovo

 

32

ŠK Hydina Cífer

7:1

DSC ŠK Orech. Potôň

27

ŠK Komplet Modranka

5,5:2,5

ŠK Osuské  B

 

33

ŠK Osuské  B

4:4

ŠK Kúpele Piešťany B

28

Lokomotíva Trnava  B

4:4

ŠK Kúpele Piešťany B

 

34

ŠK Komplet Modranka

2:6

Lokomotíva Trnava  B

29

ŠK Skalica

5,5:2,5

ŠK Holíč

 

35

ŠK Holíč

4:4

ŠK Nafta Gbely

30

ŠK Senica  B

2:6

ŠK Nafta Gbely

 

36

ŠK Skalica

3:5

ŠK Senica  B

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7.kolo :

 

 27.01.2008 o 10.00

 

 

8.kolo :

 

17.02.2008 o 10.00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

C.

Družstvo

Výsledok

Družstvo

 

C.

Družstvo

Výsledok

Družstvo

37

DSC ŠK Orech. Potôň

1,5:6,5

MŠK Th.Veľký Meder

 

43

ŠK Hydina Cífer

-

ŠK Nafta Gbely

38

TJ ŠK Gabčíkovo

1,5:6,5

ŠK Hydina Cífer

 

44

MŠK Th.Veľký Meder

-

ŠK Senica  B

39

Lokomotíva Trnava  B

5,5:2,5

ŠK Osuské  B

 

45

ŠK Komplet Modranka

-

TJ ŠK Gabčíkovo

40

ŠK Kúpele Piešťany B

6,5:1,5

ŠK Komplet Modranka

 

46

ŠK Osuské  B

-

DSC ŠK Orech. Potôň

41

ŠK Senica  B

4:4

ŠK Holíč

 

47

ŠK Skalica

-

ŠK Kúpele Piešťany B

42

ŠK Nafta Gbely

4:4

ŠK Skalica

 

48

ŠK Holíč

-

Lokomotíva Trnava  B

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9.kolo :

 

02.03.2008 o 10.00

 

 

10.kolo :

 

16.03.2008 o 10.00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

C.

Družstvo

Výsledok

Družstvo

 

C.

Družstvo

Výsledok

Družstvo

49

ŠK Hydina Cífer

-

ŠK Senica  B

 

55

ŠK Komplet Modranka

-

ŠK Holíč

50

MŠK Th.Veľký Meder

-

ŠK Nafta Gbely

 

56

ŠK Osuské  B

-

ŠK Skalica

51

ŠK Komplet Modranka

-

DSC ŠK Orech. Potôň

 

57

Lokomotíva Trnava  B

-

MŠK Th.Veľký Meder

52

ŠK Osuské  B

-

TJ ŠK Gabčíkovo

 

58

ŠK Kúpele Piešťany B

-

ŠK Hydina Cífer

53

ŠK Skalica

-

Lokomotíva Trnava  B

 

59

ŠK Senica  B

-

TJ ŠK Gabčíkovo

54

ŠK Holíč

-

ŠK Kúpele Piešťany B

 

60

ŠK Nafta Gbely

-

DSC ŠK Orech. Potôň

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

11.kolo :

 

 30.03.2008 o 10.00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

C.

Družstvo

Výsledok

Družstvo

 

 

 

 

 

61

ŠK Komplet Modranka

-

ŠK Skalica

 

 

 

 

 

62

ŠK Osuské  B

-

ŠK Holíč

 

 

 

 

 

63

Lokomotíva Trnava  B

-

ŠK Hydina Cífer

 

 

 

 

 

64

ŠK Kúpele Piešťany B

-

MŠK Th.Veľký Meder

 

 

 

 

 

65

ŠK Senica  B

-

DSC ŠK Orech. Potôň

 

 

 

 

 

66

ŠK Nafta Gbely

-

TJ ŠK Gabčíkovo

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 



2007/2008 Prihláška ŠK Komplet Modranka do 3.ligy  A2 pre ročník 2007/2008
kszprihl_-_Modranka_2007-2008.doc (28 KB)
2007/2008 ŠK Komplet Modranka - v sezóne 2007/2008 účastník 3.ligy A2
Rozpis súťaží ročníka 2007/2008 www.ksztrnava.chess.sk/2007_rozpis.pdf
 

 

 



TOPlist