Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web

MSR družstiev st.žiakov 2009

MSR družstiev st.žiakov 2009...
 
Majstrovstvá Slovenska 2009

družstiev starších žiakov

 
  Trnava-Modranka, 18.apríla 2009  
Partie z MSR družstiev starších žiakov hrané na elektronických šachovniciach
 
Majstrovstvá Slovenska 2009 - družstvá - starší žiaci    
                   
Organizátor : Slovenský šachový zväz              
Reditel turnaje : Viera Haraštová              
Hlavní nebo pomocný rozhodcí : Mgr. Vladimír Hagara            
Mesto : Kultúrny dom Trnava - Modranka, Sereďská ulica          
Datum : 18.04.2009              
                   
Konecné poradí              
                   
Por. St.c. Tím Part. + = - Body MP BHm
1 3 Liptovská šachová škola A 7 7 0 0 22,0 14 85,0
2 4 ŠK Caissa Čadca 7 6 0 1 21,5 12 85,5
3 7 Slávia PU Prešov 7 5 0 2 20,5 10 81,5
4 1 ŠK Osuské 7 4 0 3 18,0 8 82,5
5 11 ŠK Garde Detva A 7 4 2 1 17,0 10 73,0
6 2 KŠN Bratislava A 7 4 0 3 16,5 8 84,5
7 5 ŠK Dunajská Streda A 7 3 1 3 16,0 7 85,5
8 6 Liptovská šachová škola B 7 4 1 2 15,5 9 77,0
9 12 Liptovská šachová škola C 7 4 0 3 15,5 8 69,5
10 10 Lokomotiva Trnava 7 4 1 2 15,0 9 73,0
11 19 ŠK Kúpele Piešťany 7 3 2 2 15,0 8 69,0
12 8 KŠN Bratislava B 7 4 0 3 14,5 8 82,0
13 15 ŠK Osuské mladší 7 2 4 1 14,5 8 67,0
14 9 ŠK Sparta Považská Bystrica 7 3 1 3 14,5 7 82,0
15 14 ŠK Orlová Pohorelá 7 3 1 3 14,5 7 70,0
16 16 SZŠ Čelovce A 7 2 1 4 14,0 5 71,5
17 17 ŠK TH Junior Banská Bystrica 7 3 1 3 13,5 7 68,0
18 27 ŠK Senec 7 2 3 2 13,5 7 66,0
19 23 TŠC Martin 7 2 2 3 13,5 6 70,0
20 13 ŠK Osuské B 7 2 3 2 13,0 7 69,0
21 22 ŠK Skalica 7 2 2 3 13,0 6 67,5
22 24 ŠK Komplet Modranka 7 3 0 4 12,5 6 65,5
23 29 ŠK Dvory nad Žitavou 7 2 3 2 12,0 7 61,0
24 18 ŠK Zentiva Hlohovec 7 1 4 2 12,0 6 65,0
25 33 ŠK Trakovice 7 2 2 3 12,0 6 47,5
26 25 ŠK Štefanov A 7 2 2 3 11,5 6 59,0
27 26 ŠK Bijacovce 7 2 2 3 11,5 6 44,0
28 20 Doprastav Bratislava 7 2 3 2 11,0 7 45,0
29 30 ŠK Dunajská Streda B 7 2 2 3 11,0 6 48,5
30 21 ŠK Garde Detva B 7 1 3 3 10,5 5 62,0
31 31 SZŠ Čelovce B 7 1 2 4 10,0 4 47,0
32 32 ŠK Komplet Modranka B 7 2 0 5 8,5 4 51,5
33 28 CVČ Brezová 7 1 2 4 8,5 4 45,5
                   
Program Swiss-Manager vyvinut a copyright vlastní © DI.Heinz Herzog, 1230 Vienna Joh.Teufelg.39-47/7/9,
Mail:h.herzog@swiss-manager.at,domovská stránka http://swiss-manager.at, Uživatel:Slovak Chess Federation, 02.04.2009
   
Fotodokumentácia...
 
  
  
  
  
 
  
 
Šach. 1          
             
Por. Jméno Rtg Tým Body Rtg-Ř +
1 Petenyi Tamas 2287 ŠK Dunajská Streda A 6,5 1942 6
2 Tropp Oliver 1803 ŠK Orlová Pohorelá 6,0 1681 5
3 Jacko Vladimír 2204 Slávia PU Prešov 5,5 1905 5
4 Straka Jozef 2228 ŠK Caissa Čadca 5,0 2064 4
5 Druska Juraj 2160 Liptovská šachová škola A 5,0 2002 4
6 Haring Viktor 1761 ŠK TH Junior Banská Bystrica 5,0 1642 4
7 Chlpik Martin 1350 SZŠ Čelovce B 5,0 1477 5
8 Stehlík Ján 1858 ŠK Garde Detva A 4,5 1748 4
9 Berger Patrik 1556 ŠK Skalica 4,5 1562 4
10 Pagerka Martin 2214 ŠK Osuské 4,0 1915 3
11 Majtán Martin 1572 ŠK Zentiva Hlohovec 4,0 1559 4
12 Pánisová Monika 1594 Doprastav Bratislava 4,0 1520 3
13 Hroš Roman 1816 Liptovská šachová škola C 3,5 1729 3
14 Nemšák Denis 1476 ŠK Kúpele Piešťany 3,5 1631 2
15 Forgáč Matej 1442 ŠK Garde Detva B 3,5 1590 3
16 Danada Tomáš 1508 ŠK Osuské B 3,5 1573 3
17 Kováč Andrej 2170 KŠN Bratislava A 3,0 2015 3
18 Mráz Ondrej 1865 Liptovská šachová škola B 3,0 1843 3
19 Budaj Patrik 1822 ŠK Sparta Považská Bystrica 3,0 1818 2
20 Svoboda Adam 1919 Lokomotiva Trnava 3,0 1778 3
21 Dolnák Michal 1415 TŠC Martin 3,0 1673 2
22 Jozefek Michal 1651 ŠK Osuské mladší 3,0 1538 2
23 Kavoň Rastislav 1452 ŠK Komplet Modranka 3,0 1496 2
24 Mužila Marek                 1350 ŠK Trakovice 3,0 1463 3
25 Kimerling Martin 1737 KŠN Bratislava B 2,5 1866 1
26 Hronec Martin 1350 SZŠ Čelovce A 2,5 1717 2
27 Ležovič Maroš 1350 ŠK Komplet Modranka B 2,5 1486 2
28 Koloditsová Renáta 1371 ŠK Senec 2,0 1628 1
29 Mešťánek Eduard 1350 ŠK Štefanov A 2,0 1484 2
30 Gyurkovics Gergely 1369 ŠK Dunajská Streda B 1,5 1470 1
31 Pavlík Dávid 1398 ŠK Bijacovce 1,0 1504 1
32 Gavlas Jakub 1422 CVČ Brezová 1,0 1503 1
33 Takács Kristián 1350 ŠK Dvory nad Žitavou 0,0 1432 0
             
Šach. 2          
             
Por. Jméno Rtg Tým Body Rtg-Ř +
1 Mráz Martin 1893 Liptovská šachová škola A 6,0 1805 5
2 Pagerka Slavomír 1848 ŠK Osuské B 6,0 1493 5
3 Padyšák Tomáš 2012 KŠN Bratislava A 5,5 1811 5
4 Šošovička Matej 1766 ŠK Osuské mladší 5,5 1406 5
5 Vnenk Lubomir 1911 ŠK Caissa Čadca 5,0 1797 5
6 Šošovička Juraj 2075 ŠK Osuské 5,0 1723 4
7 Kerdík Adam 1572 Liptovská šachová škola C 5,0 1611 5
8 Ľalíková Jana 1439 ŠK Garde Detva B 5,0 1471 5
9 Ištoňa Martin 1748 Slávia PU Prešov 4,5 1742 4
10 Melicherčík Jozef 1642 ŠK Garde Detva A 4,5 1687 4
11 Turková Karolína 1870 Liptovská šachová škola B 4,5 1627 4
12 Vrbiar Tomáš 1422 ŠK Senec 4,5 1501 4
13 Kukučka Matej 1661 ŠK Sparta Považská Bystrica 3,5 1676 3
14 Sucik Samuel 1740 SZŠ Čelovce A 3,5 1658 2
15 Rakús Adam 1385 ŠK Komplet Modranka 3,5 1492 3
16 Martinkovic Marian             1350 ŠK Trakovice 3,5 1468 3
17 Pavluvčík Dušan 1406 ŠK Bijacovce 3,5 1435 3
18 Solár Andrej 1751 KŠN Bratislava B 3,0 1664 3
19 Strapko Tomáš 1436 ŠK Kúpele Piešťany 3,0 1652 2
20 Kanoš Peter 1519 ŠK Orlová Pohorelá 3,0 1649 3
21 Volna Lukáš 1449 TŠC Martin 3,0 1527 3
22 Nižňanský Lukáš 1479 ŠK Zentiva Hlohovec 3,0 1513 3
23 Takacs Laszlo 1843 ŠK Dunajská Streda A 2,5 1735 2
24 Mackovič Matúš 1678 Lokomotiva Trnava 2,5 1728 1
25 Jarabek Milan 1350 ŠK Skalica 2,5 1517 2
26 Mešťánek Viliam 1444 ŠK Štefanov A 2,5 1407 1
27 Kovac Robert 1350 SZŠ Čelovce B 2,0 1456 2
28 Lezovic Martin 1350 ŠK Komplet Modranka B 2,0 1374 2
29 Galik Martin 1350 CVČ Brezová 1,5 1403 1
30 Presinsky Viktor 1350 ŠK Dvory nad Žitavou 1,0 1526 0
31 Perešíni Martin 1378 ŠK TH Junior Banská Bystrica 0,5 1658 0
32 Eke Erik 1350 Doprastav Bratislava 0,0 1481 0
33 Gyurkovics Noemi 1350 ŠK Dunajská Streda B 0,0 1417 0
             
Šach. 3          
             
Por. Jméno Rtg Tým Body Rtg-Ř +
1 Petráš Marián 1882 Liptovská šachová škola A 6,0 1669 6
2 Gaša Patrik 1350 ŠK Osuské mladší 6,0 1381 5
3 Briestenska Andrea 1872 ŠK Caissa Čadca 5,5 1719 5
4 Sklárš Tomáš 1636 KŠN Bratislava B 5,0 1591 5
5 Škrabáková Katarína 1639 ŠK Sparta Považská Bystrica 5,0 1568 5
6 Takács Brian 1389 ŠK Dvory nad Žitavou 5,0 1405 5
7 Košelová Zuzana 1561 Slávia PU Prešov 4,5 1689 4
8 Martinka Tomáš 1549 ŠK Garde Detva A 4,5 1539 4
9 Vereš Marcel 1410 ŠK Kúpele Piešťany 4,5 1479 4
10 Šebo Viktor 1987 KŠN Bratislava A 4,0 1661 4
11 Čajka Tibor 2039 ŠK Osuské 4,0 1656 4
12 Koleňák Matúš 1350 Lokomotiva Trnava 4,0 1594 4
13 Baláž Jakub 1433 ŠK TH Junior Banská Bystrica 4,0 1497 3
14 Nguyen Jakub 1350 ŠK Komplet Modranka 4,0 1409 4
15 Tomovicsová Evelina 1350 ŠK Senec 4,0 1401 4
16 Klimeš Juraj 1377 ŠK Štefanov A 4,0 1397 4
17 Gažíková Veronika 1591 Liptovská šachová škola B 3,5 1566 3
18 Šimo Marian 1384 TŠC Martin 3,5 1452 3
19 Kahancova Jana 1576 ŠK Dunajská Streda A 3,0 1650 3
20 Sucikova Katarina 1558 SZŠ Čelovce A 3,0 1538 3
21 Pastorek Jakub 1507 Liptovská šachová škola C 3,0 1527 3
22 Šágiová Marika 1423 ŠK Orlová Pohorelá 2,5 1471 2
23 Diviak Peter 1448 ŠK Osuské B 2,5 1416 2
24 Szabo Ladislav 1350 ŠK Dunajská Streda B 2,5 1381 2
25 Zakuťanský Dávid 1350 ŠK Zentiva Hlohovec 2,0 1481 2
26 Lintner Igor 1350 Doprastav Bratislava 2,0 1442 2
27 Záhorák Martin 1350 ŠK Komplet Modranka B 2,0 1436 2
28 Hanesová Dominika 1400 ŠK Garde Detva B 2,0 1398 2
29 Sadlon Matus 1350 CVČ Brezová 2,0 1381 2
30 Šiškovič Joachim 1350 ŠK Bijacovce 2,0 1363 2
31 Puškár Peter 1552 Lokomotiva Trnava 1,5 1857 1
32 Sipkovsky Adam               1350 ŠK Trakovice 1,5 1400 1
33 Kovaricek Miroslav 1350 ŠK Skalica 1,0 1401 1
34 Bango Dominik 1350 ŠK Komplet Modranka B 0,0 1458 0
35 Berky Lukas 1350 SZŠ Čelovce B 0,0 1350 0
             
Šach. 4          
             
Por. Jméno Rtg Tým Body Rtg-Ř +
1 Gduľa Ján 1477 Slávia PU Prešov 6,0 1549 6
2 Holestiak Pavol 1547 ŠK Caissa Čadca 6,0 1533 6
3 Mészárosová Eva 1350 ŠK Dvory nad Žitavou 6,0 1364 6
4 Nemečkayová Monika 1505 ŠK Osuské 5,0 1535 5
5 Mrázová Monika 1823 Liptovská šachová škola A 5,0 1522 5
6 Klimesova Gabriela 1350 ŠK Skalica 5,0 1409 5
7 Sucikova Svetlana 1446 SZŠ Čelovce A 5,0 1401 5
8 Pszota Mate 1350 ŠK Dunajská Streda B 5,0 1370 5
9 Tomčík Michal 1708 Liptovská šachová škola B 4,5 1488 4
10 Sitar Martin 1429 ŠK Dunajská Streda A 4,0 1522 4
11 Rožárová Katarína 1659 KŠN Bratislava A 4,0 1513 4
12 Kevická Lucia 1574 KŠN Bratislava B 4,0 1497 4
13 Holestiakova Natalia 1411 ŠK Kúpele Piešťany 4,0 1469 4
14 Šimová Mária 1350 TŠC Martin 4,0 1432 4
15 Petríková Emília 1408 ŠK TH Junior Banská Bystrica 4,0 1423 4
16 Halajová Martina 1511 Liptovská šachová škola C 4,0 1403 4
17 Šulajová Beáta 1415 ŠK Garde Detva A 3,5 1486 3
18 Šimnová Katarína 1350 Lokomotiva Trnava 3,0 1487 3
19 Myšiak Juraj 1485 ŠK Sparta Považská Bystrica 3,0 1442 3
20 Majtánová Miriama 1350 ŠK Zentiva Hlohovec 3,0 1417 3
21 Kotočová Anna Mária 1408 ŠK Orlová Pohorelá 3,0 1409 3
22 Eke Denis 1350 Doprastav Bratislava 3,0 1383 3
23 Špila Andrej 1350 ŠK Senec 3,0 1382 3
24 Černá Lucia 1350 ŠK Štefanov A 3,0 1369 3
25 Maximová Natália 1350 ŠK Bijacovce 3,0 1350 3
26 Nguyenová Eliška 1350 ŠK Komplet Modranka 2,0 1391 2
27 Holoskova Adriana 1350 CVČ Brezová 2,0 1377 2
28 Piknova Stanislava             1350 ŠK Trakovice 2,0 1360 2
29 Menkynova Simona 1350 ŠK Osuské B 1,0 1389 1
30 Berkyova Mariana 1350 SZŠ Čelovce B 1,0 1350 1
31 Dzurjaninová Hana 1350 Lokomotiva Trnava 1,0 1350 1
32 Tomíková Alexandra 1350 ŠK Komplet Modranka B 0,0 1427 0
33 Sarudiova Erika 1350 ŠK Osuské mladší 0,0 1375 0
34 Výbošťoková Vladimíra 1350 ŠK Garde Detva B 0,0 1370 0
35 Urbanová Alexandra 1350 ŠK Komplet Modranka B 0,0 1350 0
   
Fotodokumentácia...
  
  
 
  
 
  
 
  
 
 
 
  
 
 
 
  
 
  
  
 
 
 
 
 
 
 
  Za organizátorov ŠK Komplet Trnava - Modranka spracoval Július Gajarsky
 
 
     
 

                     

 

Majstrovstvá Slovenska 2009

družstiev starších žiakov

 
  Trnava-Modranka, 18.apríla 2009    http://sk.wikipedia.org/wiki/Modranka 

                                                 

Usporiadateľ:           Slovenský šachový zväz

                                          ŠK Komplet Modranka, ŠK Osuské,

                                          ŠK Skalica, ŠK Štefanov, Lokomotíva Trnava

 

Termín:               18. apríl 2009, sobota

 

Miesto:               Kultúrny dom Trnava - Modranka, Sereďská ul.

 

Garant za SŠZ:       Ing. Rudolf Diviak, predseda TMK SŠZ a člen VV SŠZ

 

Riaditeľ turnaja:     Viera Haraštová

 

Organizačný výbor:   Ing. Július Gajarský, Ing. Dušan Hečko, Karel Klimeš

 

Hlavný rozhodca:     Mgr. Vladimír Hagara

 

Právo účasti:          4-členné družstvá registrovaných žiakov narodených po 1.1.1993.  

                                          Zostava družstva musí obsahovať minimálne jedno dievča. V zostave

                                          družstva môže byť jeden hosťujúci hráč so súhlasom materského

                                          oddielu                              

 

Systém hry:         Turnaj sa hrá švajčiarskym systémom na 7 kôl, tempo hry 2x25 minút s bonusom 5 s za  ťah.  

                                O poradí rozhoduje počet partiových bodov, ďalej zápasové body, stredný Bucholz, vzájomný zápas a nižší priemerný národný rating družstva.

 

Prezentácia:     Prezentácia družstiev prebehne v hracej miestnosti od 8:00 do 8:45 hod.

                                Prosíme o dochvíľnosť!

 

Vklad:                 7,- EUR za družstvo sa platí pri prezentácii.

 

Ceny:                   Medaily, diplomy a vecné ceny pre tri najlepšie družstvá a pre

          najlepších na jednotlivých šachovniciach

 

Prihlášky:               do 15. apríla 2009 mailom na adresu skosuske@post.sk

                                          Prihláška musí obsahovať zostavu družstva (pre urýchlenie registrácie)

 

Technické zabezpečenie: Každé družstvo prinesie dve kompletné šachové súpravy a dva

                                              kusy funkčných elektronických šachových hodín.

 

                                 

Ubytovanie:           Družstvám, ktoré majú záujem o ubytovanie, poskytne organizátor pomoc pri jeho

                                        zabezpečení. Požiadavky na ubytovanie (počet osôb, orientačná cena) uveďte v prihláške.

 

Občerstvenie:         Každé družstvo obdrží občerstvenie (nápoj a suchý obed)  pre 5 osôb

                                        (4 hráči a 1 doprovodná osoba)

 

                                                         

Tešíme sa na Vašu účasť!

 
     
 
   Majstrovstvá Slovenska 2009 družstiev starších žiakov  Poznámky, informácie
* Organizačné zabezpečenie
  ŠK Komplet Trnava - Modranka

Zabezpečenie MSR 2009 družstiev starších žiakov

 

Za organizačný výbor zástupca ŠKKomplet Trnava - Modranka

Ing.Július Gajarský

 

Informácie o podujatí na strákach SŠZ chess.sk/index.php 

  
 Možnosť dozvedieť sa odpovede na otázky k MSR

Kontakt...
Július Gajarský    

Spartakovská 3
917 00 Trnava

e-mail: Gajarský Július
gajarskyjulius@mail.t-com.sk

Hracia miestnosť
   
 
  * Priestory kultúrneho domu v Trnave  - Modranke
 
Ilustračné zábery hracej miestnosti počas šachového festivalu detí a mládeže TIRNAVIA šachových nádejí 2008
Kde nájdete miesto podujatia:
Kultúrny dom Trnava - Modranka
Sereďská ulica
(na rohu Sereďskej a Olivovej ulice)

                                                                 

Prístup do Modranky - z diaľnice odbočiť na Trnavu pri príchode do Trnavy ďalej sledovať smer - Modranka... 
     
* Zoznam prihlásených družstiev
 
 

Prihlásené družstvo Dátum prihlášky  
1. ŠK Caissa Čadca 15.3.2009  
2. Liptovská šachová škola A 15.3.2009  
3. Liptovská šachová škola B 15.3.2009  
4. Liptovská šachová škola C 15.3.2009  
5. TŠC Martin 17.3.2009  
6. ŠK Garde Detva A 18.3.2009  
7. ŠK Orlová Pohorelá 30.3.2009  
8. ŠK Štefanov A 30.3.2009  
9. ŠK Štefanov B 30.3.2009  
10. ŠK Garde Detva B 2.4.2009  
11. ŠK Osuské 2.4.2009  
12. ŠK Lokomotíva Trnava 3.4.2009  
13. ŠK TH Junior Banská Bystrica 4.4.2009  
14. ŠK Komplet Trnava - Modranka A 5.4.2009  
15. Slávia PU Prešov 5.4.2009  
16. ŠK Trakovice 5.4.2009  
 17.  KŠN Bratislava A  7.4.2009  
18.  KŠN Bratislava B
 7.4.2009  
19.  ŠK Dunajská Streda  7.4.2009  
20.  ŠK Bijacovce  8.4.2009  
21.  ŠK Zentiva Hlohovec  8.4.2009  
22.  Doprastav Bratislava  9.4.2009  
23.  ŠK Senec  11.4.2009  
24.  ŠK Dunajská Streda B  13.4.2009  
25.  ŠK Osuské B  13.4.2009  
26.  ŠK Osuské mladší  13.4.2009  
 *) Aktualizované 13.4.2009
 
 
* Možnosti ubytovania  
Zatiaľ sme v Trnave v termíne MSR (nocľah zo 17. na 18 apríla)  predbežne zistili takéto možnosti:
(pri objednávke na jednotlivých zariadeniach sa prosím odvolajte na MSR družstiev st.žiakov - predbežná objednávka  Ing.Gajarský)

Hotel INKA - 18 miest, cena cca 48 Euro za tri osoby (dvojpostelová izba s prísteľkom)
tel. recepcia 033 59051111
HOTEL INKA*
adresa: V. Clementisa 13
telefón: + 421/33/590 51 11
fax: +421/33/550 11 47
 

Ubytovna - Internat ZOS  - 20 miest, trojpostelové izby - cena 6,7 Euro za osobu
PN INVEST a.s.,  - tel. recepcia 033 5567351
INTERNÁT ŽOS, a.s.
adresa: Koniarekova 16
telefón: + 421/33/556 73 51, + 421/908/745 026
 
 
Internát SPŠ Trnava, Komenského ulica - cca 30 miest - cena tesne nad 7 Euro na osobu
 
Ubytovanie priamo v Modranke:
 
PEMINO
adresa: Pútnická 2, 917 05 Trnava-Modranka
telefón: + 421/905/205 347
fax: 033/550 55 55
web:
www.pemino.sk

MODRANKA-ubytovací dom
adresa: Dedinská 61, 917 05 Trnava - Modranka
telefón: + 421/33/554 33 43, + 421/903/419 333
web:
www.ubytovanie.modranka.sk

Ubytovanie PMB
adresa: Dedinská 104, 917 05 Trnava - Modranka
telefón: + 421/33/554 30 22, + 421/903/767 319
web:
www.ubytovaniepmb.sk
 
Dodatok:
Na základe dodatočne zaslaných požiadaviek na ubytovanie ešte pozrieme niečo na školách - internáty a ešte je otvorená možnosť priamo v Modranke (v súkromí) alebo v krajnom prípade škole
 
* Z histórie MSR družstiev starších žiakov
 Prešov, 26.4.2008
   Bijacovce, 28.4.2007
Por. Družstvo Part. + = - Body BH.  
1 ŠK Kriváň Ondrášová A 7 5 2 0 21 118˝ 88
2 ŠK Dunajská Streda 7 4 2 1 20˝ 120 85
3 Slávia PU Prešov 7 4 2 1 20˝ 119 87
4 ŠK Caissa Čadca 7 4 1 2 19 124 88˝
5 ŠK Kriváň Ondrášová B 7 4 2 1 19 105 72
6 KŠN Bratislava 7 5 1 1 18 128˝ 93˝
7 ŠK Kriváň Ondrášová D 7 3 2 2 17˝ 118 90
8 UPJŠ Košice 7 3 3 1 17˝ 106 72˝
9 KŠN Bratislava B 7 4 1 2 17˝ 103˝ 74
10 ŠKM a CVČ Spišská Stará Ves B 7 3 2 2 16 109˝ 79
11 Slávia PU Prešov B 7 3 1 3 15˝ 101 72˝
12 ŠK Stropkov-Svidník A 7 3 1 3 15 104˝ 75
13 ŠKM a CVČ Spišská Stará Ves A 7 4 1 2 14˝ 106˝ 74˝
14 ŠO ŠKM Stará Ľubovňa 7 4 1 2 14˝ 104 76˝
15 CVČ Poprad 7 4 1 2 14˝ 94 66˝
16 ŠK Sabinov 7 2 3 2 14 96˝ 68˝
17 Orlová Pohorelá 7 3 0 4 13˝ 100˝ 70
18 ZŠ Spišský Hrhov 7 2 3 2 13˝ 90 64
19 ŠK Stropkov+Svidník B 7 2 2 3 13 97 68
20 ŠK TH JUNIOR B. Bystrica 7 1 3 3 12˝ 100 71˝
21 ŠŠ Dáma A 7 3 0 4 12 91 66˝
22 ŠK Junior Poprad 7 2 1 4 12 83 55˝
23 ŠK Giraltovce-Kračúnovce 7 3 1 3 11˝ 81˝ 59˝
24 ŠK Bijacovce A 7 2 2 3 11 89˝ 62
25 OG sv. Edity Steinovej Košice 7 2 1 4 11 86 63
26 CVČ CVrČek Moldava n/Bodvou 7 2 2 3 10˝ 77˝ 53
27 ŠK Kriváň Ondrášová C 7 2 1 4 10 91 60˝
28 Slávia PU Prešov C 7 1 2 4 10 82 61
29 ŠŠ Dáma B 7 1 1 5 78˝ 56
30 ZŠ Kežmarská 28, Košice 7 0 3 4 74 52˝
31 ABC CVČ Prešov 7 1 2 4 7 75 50˝
32 ŠK Bijacovce B 7 0 2 5 7 74 52˝
                 
Program Swiss-Manager vyvinut a copyright vlastní © DI.Heinz Herzog, 1230 Vienna Joh.Teufelg.39-47/7/9,
Mail:h.herzog@swiss-manager.at,domovská stránka http://swiss-manager.at, Uživatel:Slovak Chess Federation, 14.03.2008
 
1 1 D. STREDA sk A 7 6 1 0 24,5 13 120,0
2 4 ONDRASOVA krivan A 7 6 0 1 19,5 12 121,0
3 2 CADCA caissa A 7 5 1 1 19,0 11 122,5
4 6 BRATISLAVA ksn A 7 4 1 2 18,5 9 121,0
5 3 D. STREDA sk B 7 4 1 2 17,5 9 108,5
6 13 ONDRASOVA krivan B 7 3 2 2 17,5 8 117,0
7 5 OSUSKE sk 7 3 2 2 17,5 8 113,5
8 9 ONDRASOVA krivan C 7 3 2 2 16,5 8 117,0
9 8 SABINOV sk 7 4 1 2 16,0 9 104,0
10 11 LISKOVA osk 7 4 0 3 16,0 8 108,0
11 15 GELNICA slovan 7 4 2 1 15,5 10 92,5
12 16 SENICA cvc A 7 4 1 2 15,5 9 104,0
13 7 PRESOV slavia pu 7 3 2 2 15,5 8 116,5
14 10 KEZMAROK kdv 7 3 2 2 15,0 8 110,0
15 14 BRATISLAVA ksn B 7 3 1 3 14,5 7 103,5
16 12 KOSICE sk 7 1 5 1 14,5 7 97,0
17 35 ST. LUBOVNA skm 7 4 0 3 14,0 8 85,0
18 32 SP. ST. VES cvc B 7 4 0 3 14,0 8 84,0
19 28 SP. HRHOV zs B 7 3 1 3 14,0 7 95,0
20 18 B. BYSTRICA junior 7 3 2 2 13,5 8 103,0
21 19 POPRAD cvc 7 1 5 1 13,0 7 90,5
22 30 SP. PODHRADIE zs Pal. n. 7 3 1 3 13,0 7 81,0
23 27 SP. HRHOV zs A 7 2 1 4 13,0 5 94,5
24 31 SP. ST. VES cvc A 7 2 1 4 12,5 5 90,5
25 24 PRESOV cvc abc 7 2 2 3 12,0 6 97,0
26 34 SP. VLACHY zs B 7 1 4 2 12,0 6 95,5
27 33 SP. VLACHY zs A 7 2 2 3 12,0 6 79,0
28 23 HRANOVNICA sk 7 2 1 4 12,0 5 93,0
29 25 SENICA cvc B 7 1 2 4 12,0 4 97,0
30 26 SP. BYSTRE sk 7 2 2 3 11,5 6 88,0
31 21 BIJACOVCE sk A 7 3 0 4 11,5 6 77,0
32 17 CADCA caissa B 7 1 3 3 11,5 5 89,0
33 22 BIJACOVCE sk B 7 2 0 5 11,0 4 78,0
34 29 SP. N. VES zs Nad medzou 7 1 1 5 10,5 3 77,0
35 20 POPRAD ls 7 1 0 6 8,0 2 78,0
 Čadca, 6.5.2006
Por. Tým Part. + = - Body MP3
1 Dunajská Streda 7 7 0 0 25,5 21
2 Caissa Čadca A 7 6 0 1 18,5 18
3 KSC Komárno 7 5 0 2 18,5 15
4 KDV Kežmarok 7 5 0 2 17,5 15
5 ŠK Osuské 7 4 1 2 17,0 13
6 Mladosť Žilina A 7 4 1 2 16,5 13
7 Slavia Prešov 7 4 0 3 16,5 12
8 Dolný Kubín 7 4 0 3 16,0 12
9 Veža Banská Bystrica 7 3 2 2 16,0 11
10 L. Mikuláš-Ondrášová A 7 3 1 3 16,0 10
11 ŠK Kúpele Piešťany A 7 3 1 3 16,0 10
12 L. Mikuláš-Ondrášová B 7 3 1 3 15,5 10
13 ŠK Garde CVČ Detva 7 3 1 3 15,0 10
14 ŠK Dunajská Streda B 7 2 3 2 15,0 9
15 Gindura Pohorelá 7 3 2 2 14,5 11
16 Junior Banská Bystrica 7 3 2 2 14,0 11
17 Považská Bystrica A 7 3 1 3 14,0 10
18 L. Mikuláš-Ondrášová C 7 3 1 3 14,0 10
19 Mladosť Žilina B 7 3 2 2 13,5 11
20 Caissa Čadca C 7 3 1 3 12,0 10
21 Caissa Čadca B 7 3 0 4 12,0 9
22 ŠK Radosť KNM B 7 3 0 4 12,0 9
23 MZŠ Rajec 7 3 0 4 11,5 9
24 Mladosť Žilina C 7 2 2 3 11,5 8
25 ŠK Radosť KNM A 7 2 0 5 11,5 6
26 L. Mikuláš-Ondrášová D 7 1 2 4 11,5 5
27 ŠK Bijacovce 7 2 1 4 10,5 7
28 ŠK Kupele Piestany B 7 2 1 4 9,5 7
29 ŠK Višňové 7 1 2 4 9,5 5
30 Považská Bystrica B 7 2 1 4 9,0 7
31 ŠK Čierne 7 1 2 4 9,0 5
32 Junior Poprad 7 0 1 6 5,0 1
 
 
TOPlist