Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web

Mládež ŠK Komplet Modranka




Mládež...

Žiaci ŠK Komplet Trnava - Modranka
 
   
   
 
 
Šachový krúžok Modranka
Šachový krúžok pri ZŠ Modranka 
www.zsmodranka.sk/
Mladí šachisti .....
Vedie: Roman Kozinka
Tréningy:  piatok 14:00 - 16:00, ZŠ Modranka
 

www.zsmodranka.sk/
 
 
Vedúci krúžku:
Roman Kozinka
Spolupracujú:
Ján Kozinka,
Tomáš Lukáč
(predchádzajúci vedúci krúžku)


ŠK Komplet Trnava - Modranka
pripravuje a vychováva mladých šachistov prostredníctvom šachových krúžkov pri základných školách. Poskytuje tréenerov a zabezpečuje účasť na turnajoch.
Šachový krúžok žiakov pri ZŠ Modranka trénuje Roman Kozinka, v predchádzajúcich rokoch sa deťom venovali aj Ján Kozinka a Tomáš Lukáč.

Žiaci sa okrem tréningu zapájajú aj do turnajov detí a mládeže. V roku 2008 za zúčastnili  turnajov trnavských škôl  Trnavský rebríček (Kalokagatia Trnava) a turnajov Grand Prix detí a mládeže organizovaných Slovenským šachovým zväzom.


Výsledky turnajov s účasťou žiakov zo
ZŠ Modranka nájdete na www.modranka-sach.wbl.sk/Turnaje__Mladez.html

 
   
    
 
Grand Prix  Skalica
 
15.3.2008
        

Krúžok v školskom roku 2007/2008 navštevujú:

 
Rastislav Kavoň
 
Marek Macho
 
Jakub Nguyen
 
Šimon
Rezbárik
 
Matej
Oravec
 
Adam Rakús

 
Turnaje
GRAND PRIX
  Informácie a propozície turnajov Grand Prix
Informácie pre ŠK Komplet Modranka:


Účasť za
ŠK Komplet Modranka.

Odchod z Modranky
 od kultúrneho domu
 v sobotu, 5.4.2007 cca o 7:30.

Doprava autom (J.Gajarský)

Predpokladaný návrat
do Modranky 17:00

Účasť:

 - prihlásení žiaci z krúžku  pri ZŠ Modranka
 

Šachový klub Doprastav Bratislava

organizuje

1.ročník Veľkonočného turnaja šachových nádejí

v rámci 7.ročníka Regionálneho šachového festivalu detí a mládeže

Turnaj A

Právo účasti :         narodení 1994 a mladší

Hrací systém :        Švajčiarsky, 9 kôl

Tempo hry :            2 x 15 minút na partiu (bez zapisovania)

Turnaj A je súčasťou 1.ročníka GRAND PRIX mládeže 07/08 a zároveň Majstrovstvom Bratislavského kraja v rapid šachu do 10 a 14 rokov.

 
Turnaj B

Právo účasti :         narodení 1990 a mladší

Hrací systém :        Švajčiarsky systém, 7 kôl

Tempo hry :            2 x 20 minút na partiu (bez zapisovania)

Turnaj je Majstrovstvom Bratislavského kraja v rapid šachu do 18 rokov.

Pre oba turnaje platí:

Miesto konania :    Budova - Doprastav a.s., Drieňová 27, Bratislava

Termín :                    5.IV.2008 (sobota)

Prezentácia :          5.IV.2008 od 830 do 900 hod

Štartovné :              0,- Sk

Stravovanie :      účastníkom bude podané občerstvenie a nápoje

Internet :                  www.skdps.com

Ceny :                       Vecné, každý účastník dostane malú pozornosť

O konečnom poradí rozhoduje : 1. počet bodov 2. Bucholz 3. progres (postupové body) 4. najlepší výsledok zo vzájomných partií 5. žreb

Upozornenie:         Účastníci festivalu musia priniesť na každého nepárneho hráča kompletnú hraciu súpravu a funkčné hodiny! Kapacita hracej miestnosti je cca. 80 hráčov, prednosť majú skôr prihlásení hráči.

 
Prihlášky zaslať do 1.IV.2007, do prihlášky treba uviesť meno, dátum narodenia a národný rating LOK.


Informácie a prihlášky :
  Boris Rintel,   tel.: 0910 803 605,  e-mail: brintel@meracrest.com


Informácie pre ŠK Komplet Modranka:







Účasť za
ŠK Komplet Modranka.

Odchod z Modranky
 od kultúrneho domu
 v sobotu, 15.3.2007 cca o 7:00.

Doprava autom (J.Gajarský)

Predpokladaný návrat
do Modranky 17:00 - 17:30

Účasť:
 - Tomáš Lukáč
 - prihlásení žiaci z krúžku  pri ZŠ Modranka

Šachový klub Skalica, ZŠ Strážnická ul. Skalica, mesto Skalica

 Regionálny šachový festival

 

7. ročník , 4. kolo

 
 

Skalický  šachový festival detí a mládeže

 
 Usporiadateľ          :    ŠK Skalica

 Riaditeľ súťaží       :   Viera Haraštová

 Hlavný rozhodca    :   Ing. Dušan Hečko

 Miesto                       :   ZŠ Strážnická ulica č. 1, Skalica

 Termín                     :     Sobota 15. marca 2008

 Prezentácia           :   8.30  -  9.00

 Právo účasti            :   Chlapci a dievčatá narodení po 1.1.1988
                               (majstri aj začiatočníci, všetci, ktorí radi hrajú šach)

  Hrací systém  :        Turnaj A - Šachová Grand Prix

                              Pre hráčov narodených v roku 1994 a mladších
                              s ratingom podľa LOK maximálne 1550 bodov
                              švajčiarsky systém na 9 kôl, tempo 2x 15 minút na partiu

                               Turnaj B - do 20 rokov (narodení 1.1.1988 a mladší),
                              švajčiarsky systém na 7 kôl, tempo 2x 20 minút na partiu

 
                              Technické podmienky podľa štatútu Regionálneho šachového
                              festivalu detí a mládeže pre 7. ročník 2007-2008

 Štartovné               Neplatí sa

 Ceny                        :   Ceny ako obvykle, každému  z veľkej kopy podľa poradia

 Stravovanie           :   Účastníkom bude podané občerstvenie a nápoje

 
 Upozornenie         :   Učastníci  Festivalu musia priniesť na každého  nepárneho
                             
hráča   kompletnú hraciu súpravu a funkčné hodiny!

                              Počet účastníkov prosím nahlásiť na elektronickú adresu

                              rudolf.diviak@post.sk alebo na telefón 0908 684444

 Kompletné informácie o Regionálnom šachovom festivale nájdete na stránke :   www.skouske.chess.sk

   
 
Majstrovstvá Slovenska mládeže
 
Martin - Priekopa

MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA 2008

v šachu

chlapcov a dievčat v kategóriách do 10, 12, 14, 16 a 18 rokov
 
Matúš Mackovič Výsledky na MSR mládeže v Martine
  Identifikačná karta....
Name Mackovic Matus
Starting rank 11
Rating 1504
Rating national 1504
Rating international 0
Ratingperformance 1453
Points 5
Rank 15
Federation SVK
Club/City Lokomotiva Trnava
Ident-Number 5060

 

Rd. SNo   Name Rtg FED Club/City Pts. Res.
1 31   Gallo Jakub 1350 SVK TSC Martin 4,0 s 0
2 37   Pavlik Milan 1350 SVK Sachovy Klub Sabinov 4,0 w 1
3 27   Cizmar David 1368 SVK So Tj Slavia Upjs Kosice 3,5 s ½
4 23   Gyurkovics Gergely 1387 SVK Sk Dunajska Streda 4,5 w 1
5 12   Balogh Peter 1487 SVK Komarnansky Sc Komarno 5,5 s ½
6 18   Spacek Marcel 1410 SVK Slovan Trencianske Teplic 5,0 w 0
7 29   Duleba Daniel 1350 SVK Katolicky kruh Bardejov 4,0 s 1
8 21   Adamciak Tomas 1397 SVK Sk Krivan L.ondrasova 5,0 w 1
9 4   Tropp Oliver 1594 SVK Kdv Kezmarok 6,0 w 0

Final Ranking crosstable after 9 Rounds

Rk.   Name Rtg FED 1.Rd 2.Rd 3.Rd 4.Rd 5.Rd 6.Rd 7.Rd 8.Rd 9.Rd Pts.  TB1   TB2   TB3 
1   Michalko Peter 1823 SVK 7w1 26s1 20w1 6s1 3w1 4s1 5w½ 2s0 9s1 7,5 41,5 52,0 41,0
2   Tomcik Michal 1657 SVK 23w0 29s1 40w1 10w1 5s0 22s1 4w1 1w1 3s1 7,0 31,0 46,5 37,0
3   Sosovicka Matej 1789 SVK 25s1 21w1 5s1 4w½ 1s0 10w1 11s1 12w1 2w0 6,5 36,0 51,0 39,0
4   Takacs Laszlo 1591 SVK 19w1 14s1 22w1 3s½ 6w1 1w0 2s0 11w1 5s1 6,5 35,0 52,5 40,5
5   Jozefek Michal 1577 SVK 18w1 16s1 3w0 22s1 2w1 20s½ 1s½ 7w1 4w0 6,0 33,5 52,5 40,5
6   Tropp Oliver 1594 SVK 40s1 12w1 9s1 1w0 4s0 8s1 7w0 21w1 15s1 6,0 31,0 48,0 38,5
7   Zatyko Adrian 1397 SVK 1s0 42w1 17s½ 24w½ 28s1 26w1 6s1 5s0 13w1 6,0 27,5 44,0 35,0
8   Forgac Matej 1407 SVK 37w1 13s0 39s½ 34w1 17s½ 6w0 24s1 20w1 12s1 6,0 27,0 38,5 31,0
9   Balogh Peter 1487 SVK 36w1 23s1 6w0 13s1 15w½ 11w0 20s1 22s1 1w0 5,5 30,5 45,5 34,5
10   Adamciak Tomas 1397 SVK 24s1 11w1 13w1 2s0 20w½ 3s0 14w½ 15s0 29w1 5,0 29,0 46,5 35,5
11   Batmendijn Eduard 1509 SVK 29w1 10s0 23w1 14s½ 16w1 9s1 3w0 4s0 19s½ 5,0 28,5 47,0 36,5
12   Spacek Marcel 1410 SVK 35w1 6s0 30w1 20s0 19w1 15s1 13w1 3s0 8w0 5,0 28,0 45,5 35,5
13   Holestiak Pavol 1589 SVK 34s1 8w1 10s0 9w0 27s1 21w1 12s0 16w1 7s0 5,0 28,0 44,5 35,0
14   Harvan Richard 1448 SVK 42s1 4w0 28s1 11w½ 21s0 34w1 10s½ 18w½ 17s½ 5,0 26,0 40,5 32,5
15   Mackovic Matus 1504 SVK 28s0 30w1 34s½ 25w1 9s½ 12w0 27s1 10w1 6w0 5,0 25,0 41,5 32,0
16   Korencik Lukas 1409 SVK 38s1 5w0 24s½ 27w1 11s0 29w½ 23w1 13s0 31w1 5,0 24,5 39,5 31,0
17   Kerdik Adam 1521 SVK -0 37s1 7w½ 19s½ 8w½ 18s0 30w1 34s1 14w½ 5,0 22,5 43,0 34,0
18   Cabuk Viktor 1366 SVK 5s0 24w0 33s1 38w1 25s½ 17w1 21s½ 14s½ 20w½ 5,0 22,5 41,0 32,5
19   Martinka Tomas 1374 SVK 4s0 38w1 21s½ 17w½ 12s0 28w½ 35s1 32s1 11w½ 5,0 22,0 40,5 31,5
20   Hros Roman 1566 SVK 27s1 28w1 1s0 12w1 10s½ 5w½ 9w0 8s0 18s½ 4,5 28,0 48,0 36,5
21   Hlavina Lubomir 1443 SVK 33w1 3s0 19w½ 36s1 14w1 13s0 18w½ 6s0 24w½ 4,5 25,5 44,5 34,5
22   Novotny Adam 1466 SVK 31s1 39w1 4s0 5w0 24s1 2w0 29s1 9w0 23s½ 4,5 25,5 43,5 35,0
23   Endresz Pavol 1385 SVK 2s1 9w0 11s0 39w1 26s½ 35w1 16s0 31s½ 22w½ 4,5 23,0 40,0 31,5
24   Volna Lukas 1350 SVK 10w0 18s1 16w½ 7s½ 22w0 36s1 8w0 37s1 21s½ 4,5 21,0 42,5 33,5
25   Gyurkovics Gergely 1387 SVK 3w0 36s½ 32w1 15s0 18w½ 30s½ 31w0 27w1 35s1 4,5 18,5 39,5 29,5
26   Jablonicky Boris 1451 SVK 41w1 1w0 27s0 30s1 23w½ 7s0 34w0 36s1 32w½ 4,0 20,0 38,5 29,5
27   Duleba Daniel 1350 SVK 20w0 35s1 26w1 16s0 13w0 37s1 15w0 25s0 34w1 4,0 20,0 38,0 30,0
28   Gallo Jakub 1350 SVK 15w1 20s0 14w0 40s1 7w0 19s½ 32w0 30s½ 37w1 4,0 19,0 38,5 30,5
29   Filipek Jozef 1350 SVK 11s0 2w0 35s½ 42w1 39s1 16s½ 22w0 33w1 10s0 4,0 18,5 37,0 28,5
30   Pavlik Milan 1350 SVK 32w1 15s0 12s0 26w0 38s1 25w½ 17s0 28w½ 41w1 4,0 18,0 36,0 29,0
31   Istona Martin 1350 SVK 22w0 32s½ 36w0 37s1 34s0 41w1 25s1 23w½ 16s0 4,0 18,0 34,0 27,5
32   Rizov Jozef 1416 SVK 30s0 31w½ 25s0 35w0 40s1 39w1 28s1 19w0 26s½ 4,0 16,5 32,5 26,0
33   Michalek Matej 1350 SVK 21s0 34w0 18w0 41s1 37w0 40w1 38s1 29s0 42w1 4,0 14,0 27,5 21,0
34   Cizmar David 1368 SVK 13w0 33s1 15w½ 8s0 31w1 14s0 26s1 17w0 27s0 3,5 19,5 42,5 32,5
35   Sarocky Lukas 1350 SVK 12s0 27w0 29w½ 32s1 36w1 23s0 19w0 42s1 25w0 3,5 16,5 36,0 29,5
36   Hradicky Jan 1350 SVK 9s0 25w½ 31s1 21w0 35s0 24w0 41s1 26w0 40s1 3,5 15,0 34,0 27,0
37   Torac Erik 1350 SVK 8s0 17w0 42s1 31w0 33s1 27w0 39s1 24w0 28s0 3,0 15,0 35,0 27,5
38   Straka Stefan 1350 SVK 16w0 19s0 41w1 18s0 30w0 42s½ 33w0 40w0 39s1 2,5 10,0 29,5 23,0
39   Zdravecky Michal 1350 SVK -1 22s0 8w½ 23s0 29w0 32s0 37w0 41s½ 38w0 2,0 13,5 31,5 24,0
40   Padysak Matus 1383 SVK 6w0 41s1 2s0 28w0 32w0 33s0 42w0 38s1 36w0 2,0 10,0 34,0 25,5
41   Klimes Juraj 1350 SVK 26s0 40w0 38s0 33w0 42s1 31s0 36w0 39w½ 30s0 1,5 6,0 27,0 21,5
42   Mestanek Viliam 1350 SVK 14w0 7s0 37w0 29s0 41w0 38w½ 40s1 35w0 33s0 1,5 5,0 31,5 24,0

Annotation:
Tie Break1: Fide Tie-Break
Tie Break2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Tie Break3: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)


Šachový krúžok pri ZŠ Spartakovská ul., Trnava Na doplnení sa pracuje .....
Vedie: Miroslav Mackovič

Krúžok býva v piatok 14:00 až 15:30
Krúžok navštevujú:
................................
................................
................................
    
 
 
   

TOPlist