Najbližšie podujatia

 
* * * Najbližšie podujatia ŠK Komplet Modranka * * * Najbližšie podujatia ŠK Komplet Modranka * * *
 
 
 
 
 
 
 
 Trnavská letná šachová liga 2011, 5.ročník
 

Pozvánka na 1.turnaj
 
 


 
  Trnavská letná šachová liga 2011 ...
 
 
Na vyplnenie letnej prestávky medzi súťažami družstiev pripravil
šachový klub ŠK Komplet Trnava - Modranka 
pod heslom„Šach pre všetkých – všetci pre šach!“
aj v roku 2010 projekt:

 Trnavská letná šachová liga
 
Trnavská letná šachová liga 2011
 
 
5.ročník,
 
turnaje v bleskovom šachu
vždy v stredu od 17:30,
júl - august 2011
  
IRISH pub Trnava
Usporiadateľ:
ŠK Komplet Trnava-Modranka
 
Sledujte informácie na stránke...
 
Na pripomenutie - celkové poradie v rokoch 2007 až 2010
 
 
1.ročník 2007:
 
 1. Minich Peter
 
 2. Šarmír Miloš
 3. Szitkey Milan
2.ročník 2008
 
 1.Malár Pavol
 
 2.Veselský Jozef
 3.Szitkey Milan
3. ročník 2009
 
 1.Szitkey Milan
 
 2.Jablonický František
 
 3.Šarmír Miloš
4. ročník 2010 
1.Marek Arendáš
2.Szitkey Milan
 3.Lanč Alois

 
 
 

 
* * * Najbližšie podujatia ŠK Komplet Modranka * * * Najbližšie podujatia ŠK Komplet Modranka * * *
 

Kalendár súťaží družstiev v sezóne 2009-2010

 

P.č.

Dátum

Akcia

 

Miesto

Účasť, odchod

1.

12.9.2009

Vylosovanie súťaží SŠZ

2.liga

Bratislava

Gajarský

2.

19.9.2009

Vylosovanie súťaží KŠZ

4.liga, 5.liga

Trnava

Gajarský, Kozinka J.

3.

10.10.2009

Slávia STU - Modranka A

2.liga – 1.kolo

Bratislava

8:45

4.

11.10.2009

DP Bratislava - Modranka A

2.liga – 2.kolo

Bratislava

8:45

5.

11.10.2009

Modranka B -D.Krupá

4.liga – 1.kolo

Modranka

 

6.

17.10.2009

Trakovice – Modranka jun.

5.liga – 1.kolo

Trakovice

9:15

7.

17.10.2009

Smolenice – Modranka sen.

5.liga – 1.kolo

Smolenice

9:15

8.

25.10.2009

P.Veža B - Modranka B

4.liga – 2.kolo

O.Potôň

8:30

9.

31.10.2009

Modranka sen. – Vrbové C

5.liga – 2.kolo

Modranka

 

10.

31.10.2009

Modranka jun. - Smolenice

5.liga – 2.kolo

Modranka

 

11.

7.11.2009

Modranka A – Doprastav C

2.liga – 3.kolo

Modranka

 

12.

8.11.2009

Modranka A - Strelec Dev. N. Ves

2.liga – 4.kolo

Modranka

 

13.

8.11.2009

Modranka B – Trnava D

4.liga – 3.kolo

Modranka

 

14.

14.11.2009

Vrbové C – Modranka jun.

5.liga – 3.kolo

Vrbové

9:00

15.

14.11.2009

Piešťany E – Modranka sen.

5.liga – 3.kolo

Piešťany

9:00

16.

22.11.2009

Sereď - Modranka B

4.liga – 4.kolo

Sereď

9:15

17.

28.11.2009

Modranka sen. – Sokolovce

5.liga – 4.kolo

Modranka

 

18.

28.11.2009

Modranka jun. – Piešťany E

5.liga – 4.kolo

Modranka

 

19.

6.12.2009

Modranka B – Gabčíkovo A

4.liga – 5.kolo

Modranka

 

20.

12.12.2009

Modranka A - Osuské

2.liga – 5.kolo

Modranka

 

21.

12.12.2008

Trnava jun. - Modranka seniori

5.liga – 5.kolo

Trnava

 

22.

12.12.2008

Sokolovce - Modranka juniori

5.liga – 5.kolo

Sokolovce

9:00

23.

30.12.2009

Memoriál A.Gajarského

Turnaj, 15.ročník

Modranka

10:00

 

2010

 

P.č.

Dátum

Akcia

 

Miesto

Účasť, odchod

1.

9.1.20010

Piešťany - Modranka A

2.liga – 6.kolo

Piešťany

9:00

2.

10.1.2010

Modranka A – Trnava B

2.liga – 7.kolo

Modranka

 

3.

10.1.2010

Špačince - Modranka B

4.liga – 6.kolo

Špačince

9:30

4.

16.1.2010

Modranka juniori – Trnava  jun.

5.liga – 6.kolo

Modranka

 

5.

24.1.2010

Modranka B – D.Streda D.

4.liga – 7.kolo

Modranka

 

6.

30.1.2010

Modranka sen.– Modranka jun.

5.liga – 7.kolo

Modranka

 

7.

6.2.2010

D.Streda - Modranka A

2.liga – 8.kolo

D.Streda

8:15

8.

7.2.2010

Modra B - Modranka A

2.liga – 9.kolo

Modra

9:00

9.

7.2.2010

Trnava E - Modranka B

4.liga – 8.kolo

Trnava

 

10.

13.2.2010

Šúrovce – Modranka seniori

5.liga – 8.kolo

Šúrovce

9:30

11.

21.2.2010

Modranka B – Kántor Gabčíkovo

4.liga – 9.kolo

Modranka

 

12.

27.2.2010

Modranka A – Hlohovec B

2.liga – 10.kolo

Modranka

 

13.

28.2.2010

Modranka A - Pezinok

2.liga – 11.kolo

Modranka

 

14.

7.3.2010

Modranka B – Cífer B

4.liga – 10.kolo

Modranka

 

15.

13.3.2010

Modranka seniori – Trakovice

5.liga – 9.kolo

Modranka

 

16.

13.3.2010

Modranka juniori – Šúrovce

5.liga – 9.kolo

Modranka

 

17.

21.3.2010

Hlohovec C - Modranka B

4.liga – 11.kolo

Hlohovec

9:15

 

 

4.10.2009

Najbližšie 
podujatie
Popis, komentáre, charakteristika, názory.....
 Prvý krát 2.liga v Modranke...

Sobota 12.12.2009

o 10:00
2.liga A
Modranka
 
ŠK Komplet Modranka "A"

5.kolo ŠK Komplet Trnava - Modranka - ŠK Osuské
(miesto:  Modranka, Zasadačka ŠK na štadióne)
Prvý - historický zápas ŠK Komplet Trnava-Modranka v 2.lige v Modranke!
Náš súper odštartoval súťaž výborne a po 4 kolách má plný počet 12 bodov. Na súpiske má dvoch veľmajstrov bývajúcich v Trnave, takže sa dá očakávať´ ďalší historický zapis, keď v našej šachovej klubovni privítame šachového veľmajstra...
 
Osuské - na rozdiel od nás m´už viacročné skúsenosti z 2.ligy a podľa aktuálnej formy len výnimočný výkon našho družstva môže priniesť prijateľný výsledok. V každom prípade to bude sviatok šachu v Modranke a mali by sme si to vychutnať...
Takže veľa zdaru a čo možno najúspešnejší vstup do sezóny...

Jedná sa samozrejme o prvý vzájomný zápas v 2.lige, doteraz máme len skśenosti z 3.ligy so zápasov s rezervou Osuského - v posledných dvoch zápasoch sme boli úspešní- v sezóne 2007/2008 sme zdolali doma 9.12.2007 v 5.kole Osuské 5,5:2,5 
 
š. 5  Modranka   - 8  Osuske "B"   5½:2½
3.1   Sekera Branislav   -   Pagerka Martin   1 - 0
3.2   Lopatievov Alexander   -   Hecko Dusan   0 - 1
3.3   Mackovič Miroslav   -   Karlik Lukas   1 - 0
3.4   Kozinka Roman   -   Cajka Tibor   1 - 0
3.5   Zárecký Eduard   -   Blazkova Barbora   ½ - ½
3.6   Lukáč Tomáš   -   Danada Ondrej   0 - 1
3.7   Gajarský Július   -   Skapik Branislav   1 - 0
3.8   Kozinka Ján   -   Pagerka Slavomir   1 - 0
 a v sezóne 2008/2009 v Osuskom sme vyhrali  opäť 5,5:2,5
 
š. 6  Modranka - 9  Osuske B 5½:2½
5.1   Sekera Branislav -   Hecko Dusan ½ - ½
5.2   Sturdik Igor -   Diviak Rastislav ½ - ½
5.3   Lukac Tomas -   Hanzluvka Peter ½ - ½
5.4   Lopatievov Alexander -   Karlik Lukas ½ - ½
5.5   Kozinka Roman -   Diviak Rudolf 1 - 0
5.6   Zarecky Eduard -   Danada Ondrej 1 - 0
5.7   Mackovic Miroslav -   Pagerka Slavomir ½ - ½
5.8   Gajarsky Julius -   Pericka Pavol 1 - 0

Samozrejme, tentoraz - už len z pohľadu na zostavy to bude úplne iná káva...
 
Pre úplnost uvádzam pre informáciu výsledky Osuského v 2.lige - Slávie STU v minulej sezóne:
A tu je súpiska súpera aj s výsledkami pre tento ročník:
1. SK Osuske A (Elo Ø:2234 / TB1: 12 / TB2: 20)
š. T Meno Elo EloF EloN FED Typ Body Partie
1 GM Likavsky Tomas 2478 2478 0 SVK LA 2,0 2,0
2 IM Meszaros Michal 2416 2416 0 SVK LA 2,0 4,0
3 GM Plachetka Jan 2379 2379 0 SVK LA 0,0 0,0
4   Gasa Andrej 2220 2220 0 SVK LA 1,0 2,0
5   Pagerka Martin 2097 2097 0 SVK   2,5 4,0
6   Polasek Filip 2072 2072 0 SVK   3,0 4,0
7   Hecko Dusan 2115 2115 0 SVK   2,0 3,0
8   Vach Pavol 2098 2098 0 SVK   1,0 1,0
9   Diviak Rastislav 2043 2043 0 SVK   3,0 4,0
10   Cajka Tibor 1932 1932 0 SVK   1,5 4,0
11   Pericka Tomas 1910 1910 0 SVK   2,0 4,0
12   Danada Ondrej 1884 1884 0 SVK   0,0 0,0
13   Jozefek Michal 1902 1902 0 SVK   0,0 0,0
14   Diviak Rudolf 1893 1893 0 SVK   0,0 0,0
15   Hanzluvka Peter 2007 2007 0 SVK   0,0 0,0
16   Spacek Oliver 1779 1779 0 SVK   0,0 0,0
17   Skapik Branislav 1847 1847 0 SVK   0,0 0,0
18   Nemeckayova Monika 1751 0 1751 SVK   0,0 0,0


Takže Pripraviť sa  a s odhodlaním podať čo najlepší výkon v sobotu v 5.kole 2.ligy...
 
Historický úvod v 2.lige...

Sobota 10.10.2009

o 10:00
2.liga A
Bratislava
ŠK Komplet Modranka "A"

1.kolo Slávia STU -
ŠK Komplet Modranka  "A" - (miesto:  Bratislava, klubovvňa Slávie STU .)
Prvý - historický zápas ŠK Komplet Trnava-Modranka v 2.lige!
Slávia STU skončila v minulej sezóne na 3.mieste, hneď za postupujúcim Doprastavom a D.Stredou...

Takže veľa zdaru a čo možno najúspešnejší vstup do sezóny...

 Jedná sa samozrejme o prvý vzájomný zápas. Preto zatiaľ žiadna štatistika...
Uvádzam pre informáciu výsledky Slávie STU v minulej sezóne:
 3. Slavia STU Bratislava (Elo Ø:2129, TB1: 22 / TB2: 50,5)
š. T Meno Elo EloF EloN FED FideID Typ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Body Partie Elo Ø K Elo+/-
1   Rohacek Miroslav 2215 2215 2280 SVK 14902877 LA 0 1 ½ 1 ½ ½ 0 1 ½ ½ 1 6,5 11 2255 0 0,0
2   Hrivnak Martin 2169 2169 2183 SVK 14900904 LA 0 1 ½ ½ 0 1 1 ½ ½ ½ ½ 6,0 11 2220 0 0,0
4   Lauf Pavol 2152 2152 2179 SVK 14903989   0 0               ½   0,5 3 2211 0 0,0
5   Kovac Andrej 2038 2038 2150 SVK 14912767 LB 1 1 0   1 1 0     1 ½ 5,5 8 2189 0 0,0
6   Padysak Tomas 1941 1941 1949 SVK 14916436 LB 0 0 0 ½     1     0 1 2,5 7 2096 0 0,0
7   Macka Oto 2057 2057 2126 SVK 14908743           0 1   ½ 1 0 0 2,5 6 2031 0 0,0
8   Bury Rastislav 2088 2088 2100 SVK 14907585   0 1 1 1 0 1 1 0 ½ ½ 1 7,0 11 2002 0 0,0
9   Chovanec Vladimir 2083 2083 2108 SVK 14907860   1 ½ ½ ½ 1 ½ 1 0 1 0 1 7,0 11 1959 0 0,0
10   Stefan Oldrich 2030 2030 2033 SVK 14903997     ½ 1 ½ 1 ½ ½ 1 1     6,0 8 1898 0 0,0
11   Grich Juraj 1977 1977 2028 SVK 14908964   1   ½ 1 1     ½       4,0 5 1905 0 0,0
12   Labar Eduard 2051 2051 2029 SVK 14906031               ½ 0 ½     1,0 3 1664 0 0,0
13   Hoferek Peter 1892 1892 1888 SVK 14909391         ½             0 0,5 2 1655 0 0,0
14   Gettler Daniel 1879 1879 2070 SVK 14912708                   ½     0,5 1 1958 0 0,0
15   Koutny Pavel 1852 1852 1909 SVK 14912422             1           1,0 1 1661 0 0,0
 A tu je súpiska súpera pre tento ročník:
7. Slavia STU Bratislava (Elo Ø:2104 / TB1: 0 / TB2: 0)
š. T Meno EloF EloN FED Typ Partie
1   Kovac Andrej 2109 0 SVK LB 0,0
2   Hrivnak Martin 2208 0 SVK LA 0,0
3   Kralovic Andrej 2156 0 SVK   0,0
4   Bury Rastislav 2066 0 SVK   0,0
5   Chovanec Vladimir 2091 0 SVK LA 0,0
6   Lauf Pavol 2140 0 SVK   0,0
7   Gettler Daniel 1950 0 SVK   0,0
8   Padysak Tomas 2022 0 SVK LB 0,0
9   Grich Juraj 1989 0 SVK   0,0
10   Stefan Oldrich 2015 0 SVK   0,0
11   Labar Eduard 2042 0 SVK   0,0
12   Hoferek Peter 1885 0 SVK   0,0
13   Koutny Pavel 1835 0 SVK   0,0
14   Pisar Juraj 1837 0 SVK   0,0
15   Skvarka Jaroslav 0 1679 SVK   0,0
16   Radvanyiova Monika 0 1482 SVK   0,0

Takže Pripraviť sa -  Pozor - Štart
 
 

* * * 17.augusta až 21.augusta 2009 * * * Rekreačné stredisko Planinka * * * Letný šachový tábor JEŽKO 2009  * * *

 

Letný šachový tábor JEŽKO 

17. až 21. augusta 2009 

TSM TIRNAVIA šachových nádejí

ŠK Komplet Trnava - Modranka

organizujú

Letný šachový tábor JEŽKO  2009

Planinka

   

 

 

Podrobnejšie informácie a možnosti prihlásenia sa na tábor nájdete na

modranka-sach.wbl.sk/Letny_sachovy_tabor_JEZKO_2009.html   

 

 

* * * Pozývame vás * * * nedeľa 17.mája 2009 * * * Kultúrny dom Trnava - Modranka * * * TIRNAVIA šachových nádejí 2009  * * *

Pripravujeme turnaj detí a mládeže... 17.5.2009

TIRNAVIA šachových nádejí 2009

Propozície


****   *****     *****     *****     *****     *****     *****     *****   *****     *****       *****     *****   *****
Privítame vás 17.mája...   Prihlášky: 
gajarskyjulius@mail.t-com.sk  

Pozvánka

TIRNAVIA
šachových nádejí 2009
 Trnava - Modranka
17.mája 2009
TIRNAVIA
šachových nádejí 2009
Trnava - Modranka
17.mája 2009
TIRNAVIA
šachových nádejí 2009

 

 
  
 


 
   
Šachový festival
detí a mládeže
Šachový festival
detí a mládeže
Šachový festival
detí a mládeže
Šachový festival
detí a mládeže
Šachový festival
detí a mládeže

 


 

 

 TIRNAVIA šachových nádejí 2009

Kultúrny dom Trnava-Modranka, nedeľa 17.mája od 9:00

 
 

 
 

 
 
 
 
 
 
 
 

ŠK Komplet Trnava – Modranka
v spolupráci s ŠK Lokomotíva Trnava a ŠK Hydina Cífer

s podporou mesta TRNAVA vás pozýva na 

 

Trnavský šachový festival detí a mládeže

2. ročník

TIRNAVIA šachových nádejí

v rámci 8.ročníka Regionálneho šachového festivalu detí a mládeže

*Garant turnaja: ŠK Komplet Trnava -Modranka
*Riaditeľ súťaží: Ing.Július Gajarský
*Miesto konania: Kultúrny dom Trnava - Modranka, Sereďská ul
*Termín: 17. máj 2009 (nedeľa)
*Prezentácia: 8:30 – 9:00 hod.
*Právo účasti:  
Chlapci a dievčatá narodení po 1. 1. 1989
(majstri aj začiatočníci, všetci, ktorí radi hrajú šach)
*Hrací systém:    
Turnaj A –  Šachová Grand Prix
Pre hráčov narodených v roku 1995 a mladších  s ratingom podľa
LOK max.1550 bodov Švajčiarsky systém na 9 kôl, tempo 2 x 15 minút na partiu
 

Turnaj B – juniori do 20 rokov (narodení 1. 1. 1989 a mladší), Švajčiarsky systém na 7 kôl, tempo 2 x 20 minút na partiu

  Hrá sa podľa pravidiel FIDE
*Štartovné: Neplatí sa
*Ceny:   Ceny pre všetkých účastníkov podujatia
*Stravovanie: 
Účastníkom bude podané občerstvenie a nápoje
*Poznámka: 
Na každého nepárneho účastníka festivalu priniesť kompletnú hraciu súpravu a funkčné šachové hodiny
Prihlášky a informácie: 
Počet účastníkov prosíme nahlásiť na elektronickú adresu
gajarskyjulius@mail.t-com.sk alebo na tel. 0910 673 122 do 12.5.2009
  www.modranka-sach.wbl.sk

       

 

   

                         

 Tešíme sa na vašu účasť!

 
riaditeľ turnaja
 
 

 
   
 
 
 

TIRNAVIA šachových nádejí

Letný šachový tábor JEŽKO 

 

TSM TIRNAVIA sachovych nadeji

SK Komplet Trnava Modranka

organizuju 

Letny sachovy tabor JEZKO 

Planinka 2009

   

 

 

Termín:  od 17. do 21. augusta 2009

Miesto:   Rekreačné zariadenie Planinka [ www.planinka.sk/

Charakteristika: Tábor je určený pre deti od 6 do 16 rokov, začiatočníkov, pokročilých i tých, ktorí sa chcú naučiť hrať šach, v krasnom prostredi v rekreacnom zariadeni Planinka v Malych Karpatoch.  Popri sachovych aktivitach deti si deti uziju aj zabavu ktora patri k letnym taborom [pobyt v prirode, vylety do okolia, sportove hry, sutaze, taborak s opekackou... 
V ramci tabora sa uskutocni zaroven letné  sustredenie TSM TIRNAVIA šachových nadejí

Cena: 95.- Euro [pre členov tréningového strediska talentovanej mládeže TIRNAVIA šachových nádejí a členov ŠK Komplet Trnava-Modranka 85.- Euro] 

Cena zahrnňuje ubytovanie, stravu 5 x denne, poistenie, poplatky za tréningy, technické a materiálne zabezpečenie, sprievodné aktivity / taborák, ceny do turnajov, spomienkové predmety...

Poplatok za tabor mozno uhradit bankovym prevodom na ucet: SK Komplet Trnava - Modranka vo VUB

c.2447917455/0200

Kontakt a prihlášky: Ing. Julius Gajarský, Spartakovská 3, 917 01 Trnava, tel. 0910 673 122 do 31.7.2009 (po tomto termíne prípratok k poplatku za tábor 5 Euro...)

e-mail: gajarskyjulius@mail.t-com.sk ]

a v rubrike modranka-sach.wbl.sk/TIRNAVIA_sachovych_nadeji__forum.html  

 

 

 



Z programu / sachove aktivity:

Prednasky a treningy v skupinach pod vedenim velmajstra Tomasa Likavskeho
a za asistencie trenerov mladeze z Lokomotivy Trnava, z Hydiny Cifer a SK Komplet Modranka

Sachova skola pre uplnych zaciatocnikov

Turnaje v rapid sachu a bleskovom sachu s cenami pre vsetkych

Simultanka s velmajstrom

Sutaz v rieseni sachovych problemov

Analyzy vlastnych partii

a nejake tie prekvapenia navyse.....

 
 

 

 

 
 
* * * 18.apríla 2009 * * * Kultúrny dom Trnava-Modranka * * * Majstrovstvá Slovenska v šachu družstiev starších žiakov 2009  * * *

Pripravujeme ... 18.4.2009

  MSR družstiev starších žiakov 2009

Trnava-Modranka

 

  Podujatie Výsledky Podrobnejšie
       
54.4.2009       Žiaci ŠK Komplet Trnava-Modranka      
4.4.2009       Žiaci ŠK Komplet Trnava-Modranka  Turnaj Brno (ČR)    
3.4.2009       ŠK Komplet Trnava-Modranka
 Klubový tréning    
29.3.2009         3.liga A2 - 11.kolo ŠK Komplet Trnava - Modranka - ŠK Hydina Cífrer 5,5:2,5  
24.3.2009         TSM TIRNAVIA šachových nádejí  Tréning s veľmajstrom Tomášom Likavským    
22.3.2009         Žiaci ŠK Komplet - Trnava Modranka  Turnaj Budapešť
   
22.3.2009         3.liga A2 - 10.kolo
 ŠK Komplet Trnava - Modranka - ŠK Piešťany
5:3  

 

Kalendár ligových zápasov Š Komplet Trnava - Modranka pre sezónu 2008/2009

2008

 

P.č.

Dátum

Akcia

Miesto

Účasť, odchod

1.

20.9.2008

Vylosovanie súťaží

2008/2009

Trnava

Gajarský

2.

12.10.2008

Modranka B – Topoľníky 2:3

4.liga – 1.kolo

Modranka

 

3.

19.10.2008

Modranka A – Holíč 3:5

3.liga – 1.kolo

Modranka

 

4.

25.10.2008

Vrbové B – Modranka juniori 3:2 a 3:2

5.liga – 1.kolo

Vrbové

9:00

5.

26.10.2008

Potônska Veža B - Modranka B 1,5:3,5

4.liga – 2.kolo

O.Potôň

8:30

6.

9.11.2008

Modranka B - Potônska Veža A 1:4

4.liga – 3.kolo

Modranka

 

7.

15.11.2008

Modranka juniori – Trnava jun. 4:1 a 4:1

5.liga – 2.kolo

Modranka

 

8.

16.11.2008

Modranka A - Gbely 5,5:2,5

3.liga – 2.kolo

Modranka

 

9.

23.11.2008

Modranka B – Cífer B 2:3

4.liga – 4.kolo

Modranka

 

10.

29.11.2008

Šúrovce - Modranka juniori 2:3 a 0,5:4,5

5.liga – 3.kolo

Šúrovce

9:15

11.

30.11.2008

Trnava C - Modranka A 2:6

3.liga – 3.kolo

Trnava

9:30

12.

7.12.2008

Trnava D - Modranka B  3:2

4.liga – 5.kolo

Tnava

9:30

13.

13.12.2008

Modranka juniori - Trakovice 4:1 a 2:3

5.liga – 4.kolo

Modranka

 

14.

14.12.2008

Hlohovec C - Modranka A 1,5:6,5

3.liga – 4.kolo

Hlohovec

 9:00

15.

27.12.2008

Memoriál A.Gajarského  30.12, 22 hráčov

Turnaj, 14.ročník

Modranka

10:00

  2009

1.

4.1.2009

Modranka B – D.Streda D 4:1

4.liga – 6.kolo

Modranka

 Odchod

2.

11.1.2009

Modranka A – V.Meder  5:3

3.liga – 5.kolo

Modranka

 

3.

18.1.2009

Gabčíkovo B - Modranka B 2:3

4.liga – 7.kolo

Gabčíkovo

8:15

4.

24.1.2008

Hlohovec D–Modranka juniori 3:2 0,5:4,5

5.liga – 5.kolo

Hlohovec

9:00

5.

25.1.2009

Gabčíkovo - Modranka A 3,5:4,5

3.liga – 6.kolo

Gabčíkovo

8:15

6.

1.2.2009

Modranka B – Sereď  1,5:3,5

4.liga – 8.kolo

Modranka

 

7.

7.2.2009

Modranka juniori - Sokolovce

5.liga – 6.kolo

Modranka

 

8.

8.2.2009

Modranka A – D.Streda C 4,5:3,5

3.liga – 7.kolo

Modranka

 

9.

15.2.2009

D.Krupá - Modranka B 1,5:3,5

4.liga – 9.kolo

D.Streda

8:15

10.

22.2.2009

Skalica - Modranka A 4,5:3,5

3.liga – 8.kolo

Skalica

8:15

11.

1.3.2009

Modranka B - Špačince 2,5:2,5

4.liga – 10.kolo

Modranka

 

12.

7.3.2008

Piešťany F – Modranka juniori 2:3, 1:4

5.liga – 7.kolo

Piešťany

8:45

13.

8.3.2009

Osuské B -  Modranka A 2,5:5,5

3.liga – 9.kolo

Osuské

8:45

14.

15.3.2009

Trnava E - Modranka B 2:3

4.liga – 11.kolo

Trnava

9:15

15.

22.3.2009

Modranka A – Piešťany B

3.liga – 10.kolo

Modranka

 

16.

29.3.2009

Modranka A - Cífer

3.liga – 11.kolo

Modranka

 

 




 

 

16.3.2009

Najbližšie 
podujatie
Popis, komentáre, charakteristika, názory.....
   
Súboj o prvé miesto...

Nedeľa 22.2.2009

o 10:00
3.liga A2
Modranka
ŠK Komplet Modranka "A"

10.kolo
ŠK Komplet Modranka  "A" - Piešťany "B" - (miesto:  Modranka, zasadačka na štadióne.)
Predposledný zápas sezóny s ŠK Peišťany B, ktoré sú za nami na druhom mieste tabuľky - jedná sa teda priamy súboj o prvé miesto  v tabuľke 3.ligy A2!!  Matematika je jasná - ak chceme postúpiť nesmieme zaváhať a stratiť body... Za nami striehne štvorica družstiev, ktoré ešte stále môžu pomýšlať na postup - aj keď ten máme vo vlastných rukách.
 
Náš súper sa drží od začiatku súťaže v popredí tabuľky - prehral len v Skalici a tesne s Cíferom, pričom porazil D.Stredu, a naposledy jasne aj Holíč.... Zaostáva za nami o dva body, ktoré stratil pri remíze s Trnavou C... Družstvo je posilnené o viacerých hráčov, ktorí hrávajú pravidelne za A -čko Piešťan v v 2.lige...
 
V minulom ročníku sme v Piešťanoch vysoko prehrali, máme teda čo súperovi vracať. V dôležitých zápasoch všaqk nerozhoduje výška skŕe - budeme radi aj tomu najtesnejšiemu víťazstvu...
 

Tu sú ich doterajšie výsledky a na pripomenutie posledný dva vzájomný zápas...
 
š. T Meno EloF EloN FED Typ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Body Partie
1   Abel Peter 2176 2197 SVK LA ½ 1 1                 2,5 3
2   Mihalik Marek 2098 2118 SVK LA 1 0 1 ½ 0 0 ½ ½ 1     4,5 9
4   Pobjecky Ivan 2039 2051 SVK               ½         0,5 1
5   Manak Jozef 2009 2012 SVK   1 ½   0 ½ ½ ½ ½ 0     3,5 8
7   Gono Michal 1854 2041 SVK   ½ 0 ½ 1 0 ½ ½ 0 ½     3,5 9
8   Gono Pavol 1988 1983 SVK     ½     ½       ½     1,5 3
9   Mihalik Anton 1959 1954 SVK   1   ½ 0 1 ½ 0 ½ 1     4,5 8
10   Curidlo Jan 1979 1991 SVK   ½ 1 1 ½ 0 1   1 1     6,0 8
11   Bincik Pavol 1890 1924 SVK   ½ 1 1 0   ½ 1 ½       4,5 7
12   Slaby Jozef 1930 1915 SVK   1   1 ½ ½     ½ 1     4,5 6
16   Manak Adrian 0 1637 SVK     1   0 1 ½ ½ 1 1     5,0 7
19   Gubis Vladimir 0 1755 SVK       ½     ½ 1         2,0 3
 
1. Manak Jozef   2042F 1 : 0 Sekera Branislav   2129F
2. Pobjecky Ivan   2040F 1 : 0 Búry Rastislav   2130F
3. Furjel Andrej   2033F 0.5 : 0.5 Lopatievov Alexander   1904N
4. Gono Pavol   1987F 1 : 0 Mackovič Miroslav   2033F
5. Mihalik Anton   1981F 1 : 0 Zárecký Eduard   1906N
6. Curidlo Jan   2042F 0 : 1 Lukáč Tomáš   1819N
7. Bincik Pavol   1889F 1 : 0 Gajarský Július   1820N
8. Gono Michal   1682F 1 : 0 Babirát Michal   1350N
 
 
ŠK Komplet Modranka "A"

8.kolo 
Skalica - ŠK Komplet Modranka  "A"  - (miesto:  Skalica.)
Tak, a ideme do finále. Začinajú sa zápasy pravdy  - súboje o postup... Máme 5 bodov náskok, ale nemali by sme zavahať, lebo nás môže čakať v poslednom kole priamy súboj o prvé miesto s  Cíferom...
Skalica chce hrať o postup deo poslednej chvíle, o tom svedčí aj ich súpiska a to, že nastupujú aj s licenčnými hráčmi z Moravy...
 
Tu sú ich doterajšie výsledky a na pripomenutie posledné dva vzájomné zápasy...
 
š. T Meno EloF EloN FED Typ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Body Partie
1   Hudacek Josef 2065 0 CZ LZ   ½   ½ 0 1 ½         2,5 5
2   Kapusta Petr 2084 0 CZ LZ 1 1 ½ 1   1           4,5 5
3   Kubis Ivan 2042 2068 SVK   1 ½ 0 0 ½ 1 0         3,0 7
5   Londin Martin 1996 1992 SVK     ½ ½ 1   ½ 0         2,5 5
6   Pekar Tibor 0 1978 SVK         ½ 0             0,5 2
7   Vepy Ivan 1941 1956 SVK   ½ 0 ½ 1   1 0         3,0 6
8   Vogl Zdenek 0 1885 SVK     0 1   0 1           2,0 4
10   Vach Jozef 1917 1921 SVK   0   0   ½ ½ 1         2,0 5
11   Hrubsa Marian 1909 1909 SVK   1 1   ½ 0 ½ 0         3,0 6
13   Brisudova Veronika 1777 1785 SVK   ½ ½         1         2,0 3
14   Harasta Juraj 1628 1758 SVK   0   1 1 0             2,0 4
17   Leska Marian 0 1658 SVK       1                 1,0 1
19   Kubik Peter 0 1491 SVK   1       1             2,0 2
20   Berger Patrik 0 1556 SVK               0         0,0 1
 
Zápas v poslednom kole minulej sezóny - prehrali sme 3,5:4,5 a tato prehra nás stala 2.miesto... Hralo sa v Modranke, 30.3.2008
61. Modranka 3.5 : 4.5 Skalica
1. Sekera Branislav   2129F 0 : 1 Hudacek Josef   2081F
2. Búry Rastislav   2130F 0.5 : 0.5 Kubis Ivan   2018F
3. Lopatievov Alexander   1904N 1 : 0 Vepy Ivan   1973F
4. Mackovič Miroslav   2033F 0 : 1 Hrubsa Marian   1719N
5. Kozinka Roman   1992F 1 : 0 Brisudova Veronika   1751F
6. Zárecký Eduard   1906N 0 : 1 Harastova Viera   1650N
7. Lukáč Tomáš   1819N 1 : 0 Bartos Bohumil   1580N
8. Gajarský Július   1820N 0 : 1 Harasta Juraj   1646N
 
Zápas v Skalici - posledné kolo v roku 2005 - 3.aprila.... V tabuľke sme nakoniec skončili na 11. mieste a s 12 bodmi sme vypadli....
66. Skalica 3.5 : 4.5 Modranka
1. Kubiš Ivan   2064F 0 : 1 Sekera Branislav   2120F
2. Pekar Tibor   2015N 0 : 1 Šturdík Igor   1929N
3. Hrubša Vladimír   1992N 0 : 1 Mackovič Miroslav   1934N
4. Londin Martin   1928N 1 : 0 Zárecký Eduard   1923N
5. Vépy Ivan   1892N 1 : 0 Gajarský Július   1841N
6. Hrubša Marian   1779N 0 : 1 Lukáč Tomáš   1566N
7. Pagáč Robert   1802N 1 : 0 Kozinka Ján   1720N
8. Geher Stanislav   1507N 0.5 : 0.5 Longauer Ján   1510N
 
Súboj o prvé miesto...

Nedeľa 8.2.2009

o 10:00
3.liga A2
Modranka
ŠK Komplet Modranka "A"

7.kolo
ŠK Komplet Modranka  "A" - DSK Dunajská Streda   - (miesto:  Štadión ŠK  Modranka, zasadačka.)
Zápas A družstva  o prvé miesto v tabuľke!  Ťažký súper - ktorý túži po postupe a nemôže si dovoliť žiadnu stratu. Navyše tu hrajú úspešní a ctižiadostiví juniori, ktorí absolvuvu v sezóne aj 50 súťažných partií...
 
Ale, určite sú zdoĺľteľní - viď ich prehry  s Holíčom i Piešťanmi... Ale spôsob, ako "sfúkli"v 6.kole Gabčíkovo (7,5:0,5) naznačuje, že treba podať ozaj zodpovedný a sústredený výkon a ak zvládneme aj maličkosti - verím, že môžeme byť úspešní....
 
Náš súper je o skóre na 2.mieste pred nami (my máme však zápas v Gabčíkove k dobru) a  jedná sa o šláger 8.kola 3. ligy A2...

2. Dun. Streda C (Elo Ø:2014, TB1: 12 / TB2: 30,5)
š. T Meno EloF EloN FED Typ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Body Partie
1   Csiba Dominik 2169 2362 SVK LB 1   1 0 1 1           4,0 5
2   Lesny Stefan 2105 2137 SVK   0 0   0 1 ½           1,5 5
3   Kolesar Rastislav 1978 2129 SVK LB ½   1 ½ 1 1           4,0 5
4   Csiba Peter 2041 2095 SVK LB   1 1 0 1 1           4,0 5
5   Ujhelyi Matus 1926 1935 SVK   ½ ½ 1 0 1 1           4,0 6
6   Obdrzalkova Anita 2005 1995 SVK   1 1 ½ 1 ½ ½           4,5 6
9   Takacs Laszlo 1726 1843 SVK   1 ½ 1 1 1 0           4,5 6
10   Kahancova Ivana 1700 1775 SVK       0                 0,0 1
11   Kahancova Jana 1605 1576 SVK   0 0       0           0,0 3
12   Mezei Tibor 0 1640 SVK   1   1 1 1             4,0 4
13   Matus David 0 1546 SVK     0                   0,0 1
14   Sitar Martin 0 1429 SVK     0                   0,0 1
 
Por. Družstvo 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12  TB1   TB2   TB3 
1 Skalica  *      4   2   5   13 27,5 0
2 Dun. Streda C    *      3 5 5     12 30,5 0
3 Modranka      *  3 6     5     12 26,0 0
4 Holic 5  *        3   5   5 12 24,0 0
5 Trnava C 4   2    *  4       11 23,5 0
6 Piestany B 5     4  *        6 10 27,5 0
7 Cifer 3        *    4   5 10 25,5 0
8 Velky Meder   3 3 5      *    5   9 26,0 0
9 Osuske B 6       4    *  7   7 25,5 0
10 Gbely   3       3  *    6 20,0 0
11 Hlohovec C 3       3 1    *    0 13,5 0
12 Gabcikovo   ½   3   2        *  0 10,5 0
 
Príležitosť na udržanie sa na čele tabuľky...

Nedeľa 25.1.2009

o 10:00
3.liga A2
Gabčíkovo
ŠK Komplet Modranka "A"

6.kolo
ŠK Gabčíkovo - ŠK Komplet Modranka  "A" - (miesto:  Gabčíkovo, kultúrny dom)
Po B-čku cestuje do Gabčíkova aj naše A-družstvo a patrilo by sa byť rovnako úspešní a potvrdiť prvé miesto v tabuľke. Ale treba dávať pozor - Gabčíkovo bude musieť hrať o záchranu - má hádam poslednú šancu otočiť nepriaznivý stav v tabuľke po 5.kolách....

Že to nemusí byť pre nás ľahký zápas možno usudzovať aj z pohľadu na výsledky partií pri našom poslednom vzájomnom súboji 17.2.2008  v Modranke v 8.kole 3.ligy v sezóne 2007/2008, keď sme vyhrali tesne 4,5:3,5... A to nehral najsilnejší hráč Gabčíkova Janko...

45. Modranka 4.5 : 3.5 Gabcikovo
1. Sekera Branislav   2129F 0.5 : 0.5 Sulek Viliam   2172F
2. Búry Rastislav   2130F 0.5 : 0.5 Kantor Tamas   2059F
3. Lopatievov Alexander   1904N 0.5 : 0.5 Szekely Stefan   2047F
4. Kozinka Roman   1992F 0.5 : 0.5 Puobis Jozef   2021F
5. Zárecký Eduard   1906N 1 : 0 Kubica Adrian   1938F
6. Lukáč Tomáš   1819N 0.5 : 0.5 Bott Tamas   1827F
7. Gajarský Július   1820N 1 : 0 Kosar Mikulas   1902F
8. Kozinka Ján   1766N 0 : 1 Kosar Mikulas   1935F

Tabuľka 3.ligy A2  po 5.kole - historicky Modranka na 1.mieste...

or. Družstvo 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12  TB1   TB2   TB3 
1 Modranka  *  3   6     5       12 26,0 0
2 Holic 5  *        3     5   5 12 22,5 0
3 Skalica      *  4     2   5   10 21,0 0
4 Trnava C 2   4  *            10 19,5 0
5 Dun. Streda C        *  3     5   9 25,5 0
6 Piestany B       5  *        6 9 23,5 0
7 Velky Meder 3 5        *      5   9 23,0 0
8 Osuske B     6      *  4   7   7 22,0 0
9 Cifer       3   4  *      7 20,5 0
10 Gbely 3       3      *    3 15,5 0
11 Hlohovec C   3     1      *    0 10,5 0
  Gabcikovo   3     ½ 2        *  0 10,5 0

 
Zápasy o 2.miesto v 5.lige...

Sobota 24.1.2009

o 10:00
5.liga Hlohovec
ŠK Komplet Modranka "juniori"

5.dvojkolo
ŠK Hlohovec D - ŠK Komplet Modranka  "jumiori" - (miesto:  Hlohovec, športová hala)
Juniorov čaká prvý zápas v roku 2009 a hneď sa hrá o čelo tabuľy - v prípade úspechu môžeme preskočiť nášho súpera a dostať sa na 2.miesto v tabuľke - čo pri určitých predpokladoch môže stačiť dokonca na postup....
 3.liga A2
10.kolo

Modranka
1
Prvý zápas A-čka v roku 2009
Na domácej pôde privítame V.Meder


Nedeľa 11.1.2009

o 10:00
3.liga A2
Modranka

 
6.3.2008
10:00

 
 
ŠK Komplet Modranka "A"

5.kolo
ŠK Komplet Modranka  "A" - ŠK Veľký Meder   - (miesto:  Štadión ŠK  Modranka, zasadačka.)
Prvý zápas A družstva v roku 2009, bolo by dobré nadviazať na výsledky koncom roka 2009 a potvrdiť 2.miesto v súťaži .Náš súper je o skóre na 4.mieste a jedná sa vlastne o šláger 5.kola 3. ligy A2...

V.Meder, posilnený o "legionárov" je jedným z kandidátov na víťazstvo  a postup do 2.ligy.  Začal víťazstvom s Gbelmi 5:3, keď rozhodli  výsledky na 4 až 8. šachovnici (V.Meder 4,5:0,5). V druhom kole porazil nášho prempžiteĺa Holíč z 1.kola Holíc 5:3, v treťom vyhral V.Meder s Hlohovcom C rovnako ako my 6,5:1,5.  Po dobrom  začiatku v predchádzajúcom kole však nečakane prehral v Trnave s C-kom Lokomotívy , takže uvidíme, s čím príde... .

Takže vlastne v prvých štyroch kolách sme mali rovnakých  súperov!  - a dosiahli sme celkovo veľmi podobný výsledok :-) - Bude to teda niečo ako zápas pravdy....

V žiadnom prípade nás však už nebude podceňovať, ako to bolo v 1.kole  minulej sezóny, keď sme ako nováčik súťaže vo V.Mederi vyhrali 4,5:3,5 a na pôde 2.tímu  odštartovali úspešné účinkovanie v celom ročníku...

Poradie po 4.kole  a postavenie oboch družstiev:

Por. c. Družstvo Partie  +   =   -   TB1   TB2   TB3 
1 12 Skalica 4 3 1 0 10 19,0 0
2 6 Modranka 4 3 0 1 9 21,0 0
3 4 Piestany B 4 3 0 1 9 20,0 0
4 7 Velky Meder 4 3 0 1 9 20,0 0
5 11 Holic 4 3 0 1 9 17,5 0
6 3 Trnava C 4 2 1 1 7 15,0 0
7 8 Dun. Streda C 4 2 0 2 6 18,0 0
8 1 Cifer 4 1 1 2 4 16,0 1
9 9 Osuske B 4 1 1 2 4 16,0 1
10 10 Gbely 4 1 0 3 3 12,5 0
11 5 Gabcikovo 4 0 0 4 0 10,0 0
12 2 Hlohovec C 4 0 0 4 0 7,0 0

Tu sú výsledky hráčov V.Medera v prvých 4.kolách:
4. Velky Meder (Elo Ø:2103, TB1: 9 / TB2: 20)
š. T Meno EloF EloN FED Typ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Body Partie
1   Schmikli Laszlo 2236 0 HUN LZ   ½                   0,5 1
2   Strachan Jan 2223 2240 SVK LA     ½                 0,5 1
3   Frank Jozsef 2173 0 HUN LZ       ½               0,5 1
4   Ress Tamas 2152 0 HUN LZ 0 1                   1,0 2
5   Ivan Imrich 2049 2064 SVK   ½ 1 1 1               3,5 4
6   Abraham Jan 1979 1986 SVK LA     1                 1,0 1
7   Csefalvay Stefan 1965 1939 SVK   0 ½ 1 0               1,5 4
8   Vizvari Ludovit 2039 1933 SVK   1 1 1 0               3,0 4
9   Szitasi Janos 1972 1915 SVK   1   ½ 1               2,5 3
10   Szabo Gabor 1902 1933 SVK LB   0                   0,0 1
11   Vegh Vince 1917 1891 SVK   1   ½ ½               2,0 3
12   Ivan Imrich 0 1876 SVK     1   ½               1,5 2
13   Varkonyi Miklos 0 1746 HUN LZ 1                     1,0 1
14   Szabo Julius 1761 1516 SVK     0                   0,0 1
15   Magyarics Jozef 0 1549 SVK   ½   1 0               1,5 3

Ešte na pripomenutie náš posledný vzájomný zápas
14.10.2007
  14.10.2007
 
Víťazstvo vo Veľkom Mederi !

3.liga A2 1.kolo Thermál Veľký Meder - ŠK KOMPLET MODRANKA 3,5:4,5

Družstvo ŠK Komplet Modranka po  víťaznom zápase

Zľava: Zárecký, Petko S., Mackovič Matúš, Mackovič Miro, Gajarský, Lopatievov, Lukáč, Kozinka a Sekera

www.modranka-sach.wbl.sk/index.php

š. 4  Velky Meder   - 5  Modranka   3½:4½
2.1   Ivan Imrich   -   Sekera Branislav   1 - 0
2.2   Csefalvay Stefan   -   Lopatievov Alexander   ½ - ½
2.3   Vizvari Ludovit   -   Mackovič Miroslav   0 - 1
2.4   Iván Imrich   -   Zárecký Eduard   0 - 1
2.5   Kórósi Gejza   -   Lukáč Tomáš   ½ - ½
2.6   Bogi Timea   -   Gajarský Július   1 - 0
2.7   Bogi Peter   -   Kozinka Ján   0 - 1
2.8   Szabó Július   -   Petko Severín   ½ - ½
   

23.3.2008

Pripravujeme turnaj detí a mládeže... 31.5.2008

TIRNAVIA šachových nádejí

Propozície a ďalšie informácie  v rubrike Turnaje
www.modranka-sach.wbl.sk/Turnaje__Mladez.html

23.3.2008

Najbližšie 
podujatie
Popis, komentáre, charakteristika, názory.....
 3.liga A2
10.kolo

Modranka
1
Posledný zápas v sezóne 2007/2008 Na domácej pôde privítame Skalicu

Nedeľa 30.3.2008

o 10:00
3.liga A2
Modranka
6.3.2008
10:00

 
 
ŠK Komplet Modranka "A"

11.kolo
ŠK Komplet Modranka  "A" - ŠK Skalica   - (miesto:  Kultúrny dom, Modranka, Sereďská ul.)
Posledné kolo v ročníku 2007/2008. V zápase so skalicou bojujeme o miesto na stupni víťazov.... V prípade víťazstva horší ako tretí nebudeme...

Pre Skalicu platí to, čo pre nášho predchádzajúceho súpera ŠK Holíč - po dobrom úvode trocha stráca - ale bude to aj silou súperov - uvidíme, ako sa ukáže u nás...
So Skalicou sme tiež  nehrali  od ročníka 2004/2005, keď sme pri vypadnutí z 3.ligy A2 v Skalici vyhrali 4,5:3,5...

Tabuľka po 10.kole a postavenie oboch družstiev:
Por. Družstvo 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12  TB1   TB2   TB3 
1 Trnava "B"  *    6 4 5 5 25 51,0 0
2 Cifer    *  3 3 5 7 7 18 48,5 0
3 Modranka 2  *  5   6 7 18 39,0 0
4 Piestany "B" 4  *  3 4   1 5 17 44,5 0
5 Gbely 5 3 5  *  4 4 2 6   17 42,5 1
  Holic 3 4  *    4 17 42,5 1
7 Osuske "B" 5 4    *  3 5 5 16 40,5 0
8 Skalica 3 3   4  *  7 3 13 39,5 2
9 Velky Meder 1   6 5 1  *  4 13 39,5 0
10 Senica "B" 2 7 2 4 5 4  *  2   11 35,5 0
11 Gabcikovo 3   3 6  *  5 9 36,0 0
12 Potonska veza ½ 1 1 3   3  *  0 21,0 0


Tu sú výsledky hráčov v prvých 10.kolách:
8. Skalica (13 / 39,5)
š. T Meno EloF EloN FED ID FideID Typ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Body Elo Ø Rp n W We W-We K Elo+/-
1   Hudacek Josef 2081 0 CZE   0   0 0 1 0 0 1 0         2,0 2126 1962 7 2 3,14 -1,14 0 0,0
3   Strakac Petr 2029 0 CZE   0   1 1 1 ½ 0 0 0         3,5 2076 2071 7 3,5 3,12 0,38 0 0,0
4   Kubis Ivan 2018 2062 SVK 14906023 28   ½ ½ ½   1 1 ½ ½ 1 1   6,5 2031 2188 9 6,5 4,44 2,06 0 0,0
5   Hrubsa Vladimir 2083 2077 SVK 14910047 2316           1             1,0 1930 0 1 1 0,70 0,30 0 0,0
6   Londin Martin 1985 1983 SVK 14910152 4650       1   1 1   0       3,0 1910 2105 4 3 2,37 0,63 0 0,0
7   Pekar Tibor 0 1973 SVK 14910241 2322         1 ½   ½         2,0 1930 2010 2 1,5 1 1 1
8   Vogl Zdenek 0 1883 SVK   2334   ½ 1 1     0   0 ½     3,0 1892 1837 4 1 1 1 1
9   Vepy Ivan 1973 1984 SVK 14912139 2324   0 1 1 0 1 0 1   0     4,0 1833 1847 6 2 3,29 -1,29 0 0,0
10   Pagac Robert 0 1804 SVK 14916444 2321                 ½   ½   1,0 2008 0 2 1 1 1 1
11   Hrubsa Marian 0 1719 SVK 14915898 2317   1 0 1 ½   0 0   ½ ½   3,5 1838 1806 6 2,5 1 1 1
14   Brisudova Veronika 1751 1751 SVK 14915464 2326   ½   ½   1   1 0 ½ 1   4,5 1770 1938 4 2 0,74 1,26 0 0,0
15   Leska Marian 0 1664 SVK   2319                 ½   0   0,5 1910 0 2 0,5 1 1 1
16   Harastova Viera 0 1650 SVK 14915820 2330     0   0         0 ½   0,5 1774 1439 2 0,5 1 1 1
17   Bartos Bohumil 0 1580 SVK   2309                 0       0,0 1945 0 1 0 1 1 1
18   Geher Stanislav 0 1540 SVK   2313         0       0       0,0 1750 0 1 0 1 1 1
19   Danihel Jozef 0 1602 SVK   2311                     0   0,0 1803 0 1 0 1 1 1
20   Harasta Juraj 0 1646 SVK 14915812 2328   1 1   1   0 1   ½ 0   4,5 1698 1810 2 1,5 1 1 1

 

 

 
TOPlist