Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web

4.liga A22 2011/2012

4.liga A22 2011/2012...
 

4.liga A22 2011/2012... chess-results.com/tnr57626.aspx 

  4.liga A22 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. Z V R P Skóre Body Poradie
1.  Potônska.Veža.B  4                    3,5  2 2 0 0 7,5 3  1.
2.  D.Streda D  1                 1,5   2 0 0 2 2,5 0 12.
3.  Modranka B

 

 

            2,5  5   2 1 1 0 7,5 4 4.
4.  Trnava E      

         2  4,5    
2 1 0 1 6,5 3 5.
5.  V.Meder        

     2,5  2       2 0 1 1 4,5 1 8.
6.  Špačince            3,5 3         2 2 0 0 6,5 6 2.
7.  D.Krupá        
   1,5

     
 
3,5   2 1 0 1 5,0 3 6.
8.  Sereď         2,5 2   

     
  2 0 1 1 4,5 1 9.
9.  Cífer B        3 3       

      2 2 0 0 6 6 3.
10.  Trnava D      2,5 0,5         
 

   
2 0 1 1 3,0 1 10.
11.  Trakovice   3,5 0             
    2 1 0 1 3,5 3 7.
12.  Potônska.Veža.C  1,5            1,5         2 0 0 2 3,0 0 11.
  
Najbližšie kolo 6.11.2011 (Vylosovanie všetkých kôl http://chess-results.com/tnr57626.aspx?art=2&lan=4 )
3.kolo 
  ŠK Kompet Modranka B

ŠK Potônska Veža B   Výsledky 3.kola A22  
1. Zárecký Eduard 1948F      Both Lajos  1822F ***  D.Streda D - P.Veža C  
2.  Gajarský Július 1887F      Kalmar Tamás 1842F    Modranka B - P.Veža B  
3.  Kozinka Ján 1909F      Arpa Zoltán 1890F    Lokomotíva E - Trakovice  
4.  Gajarský Jakub 1580      Mezei Tibor  1628    V.Meder-Lokomotíva D  
5.  Čapanda Ján 1000      Lelkés Géza 1694    Špačince - Cífer B  
   Modranka, 6.11.2011, 10:00 ? ?  Rozhodca: Gajarský Július    D.Krupá - Sereď  
 
 
 
Výsledky 
2.kolo 
  ŠK Trakovice

 

ŠK Kompet Modranka B   Výsledky 2.kola A22  
1.  Gajarský Roman  1915F 0 1  Zárecký Eduard 1948F ***  P.Veža C-D.Krupá  
2.  Tupý Emil  1577 0 1  Lopatievov Alexander 1925F    Sereď-Špačince  
3.  Tupý Bystrík 1514 0 1  Mackovič Miroslav 1911F    Cífer B-V.Meder  
4.  Rosina Rosina 1407 0 1  Gajarský Július 1887F    Trnava D- Trnava E  
5.  Mužila Marek 1334 0 1  Kozinka Ján 1909 F    Trakovice-Modranka B  0:5
   Trakovice, 23.10.2011, 10:00 0 5  Rozhodca: Tupý Bystrík    P.Veža B - D.Streda D  
 
           
Celkový pohľad ŠK Trakovice  vers. ŠK Komplet Modranka B - hralo sa v príjemnom prostredí ZŠ Trakovice...

1.šachovnica: Gajarský R. -  ZáreckýPartia skončila ako prvá...

Miro Mackovič a Ján Kozinka svoje partie tiež vyhrali...

Tesne po začiatku stretnutia - Miro Mackovič s Bystríkom Tupým sa stretli na 3.šachovnici...

1.kolo 
  ŠK Kompet Modranka B

ŠK Lokomotíva Trnava D   Výsledky 1.kola A22  
1.  Zárecký Eduard 1948F 0,5 0,5  Puškáš Miroslav 1970F ***  P.Veža B - P.Veža C 3,5:1,5
2.  Gajarský Július 1887F 0 1  Klanica Anton 1928F    D.Streda D-Trakovice 1,5:3,5
3.  Kozinka Ján 1909F 0,5 0,5  Jančík Ondrej 1714F    Modranka B - Trnava D  2,5:2,5
4.  Gajarský Jakub 1580 0,5 0,5  Sucháň  Jozef1706F    Trnava E - Cífer B 2:3
5.  Čapanda Ján 1000 1 0  Benkovský Peter 1468    V.Meder - Sereď  2,5:2,5
   Modranka, 9.10.2011, 10:00 2,5 2,5  Rozhodca: Gajarský Július   Špačince - D.Krupá  3,5:0,5
 
         
Celkový pohľad ŠK Komplet Modranka B - Lokomotíva Trnava D - hral sa súčasne aj zápas Modranka juniori - Skalica D Pohľad od 5.šachovnice

1.šachovnica: Zárecký-Puškáš 1/2

Poslední dohrávali na 4.šachovnici - Jakub Gajarský nakoniec remizoval s J.Sucháňom a remízou skončil aj celý zápas...2

5.šachovnica: Víťazná premiéra Janka Čapandu v lige za Modranku...

 
TOPlist