Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web

Práve editované

 

 

MSR detí a mládeže v šachu 2011, Sliač

   
Majstrovstvá Slovenska 2011
detí a mládeže v šachu 
Sliač, 31.marca až 7.apríla 2011
 
ŠK Komplet Modranka
úspešne reprezentovali:
 
----------------------------------------------
C08
1.Samir Sahidi 6b. majster SR

C10
5.Lukáš Bango 5 b.
6.Dominik Bango 4,5 b.

C12
1.Rastislav Kavoň 8 b. zlatá medaila
7.Martin Jablonický 5 b.
C14
5.Maroš Ležovič 5 b.



 
C10 Lukáš a Dominik Bangoví
  C12 Rasťo Kavoň a Martin Jablonický C08 Samir Sahidi
Pohľad do sály
 
Naši na MSR detí a mládeže v šachu 2011 
ŠK Komplet Trnava-Modranka medzi najlepšími!
 
Dve zlaté z MSR do Modranky!!!
6 detí v na MSRm 5 v prvej desiatke
- okrem dvoch majstrov SR
sme získali 5. miesto a 6.miesto v CH10, 7.miesto v CH12 


 
  
Samir Sahidi
majster SR do 8 rokov !!!
 

 
Rastislav Kavoň
1.miesto v kategórii do 12 rokov
 
Kompletné výsledky
 
Fotodokumentácia:
 
Spravodajstvo:


 
 
 

MSR mládeže v rapid šachu 2011...

   
Majstrovstvá Slovenska 2011
v rapid šachu mládeže 
Ružomberok, 26.februára 2011
 
ŠK Komplet Modranka
úspešne reprezentovali:
 D08
11.Natália Bangová 1 b. (1.miesto do 6 rokov!)
D12
10.Alexandra Tomíková 3,5 b.
----------------------------------------------
C08
1.Samir Sahidi 7b. majster SR
23.Igor Šesták 3 b. (*4b.)
C10
5.Lukáš Bango 5 b.
8.Dominik Bango 4,5 b.
20. Martin Záhorák 3 b.
C12
3.Rastislav Kavoň 5,5 b. bronzová medaila
5.Martin Jablonický 5 b.
C14
5.Maroš Ležovič 5 b.
7.Matúš Mackovič 5 b.
25.Boris Jablonický 3,5 b.
C20
27.Martin Ležovič 1 b.
 
C10 Lukáš a Dominik Bangoví
  C12 Rasťo Kavoň a Martin Jablonický C08 Samir Sahidi
Pohľad do sály
 
Naši na MSR v rapid šachu mládeže 2011 
ŠK Komplet Trnava-Modranka medzi najlepšími!
 
Dve zlaté a jedna bronzová medaila z MSR do Modranky!!!
7 detí v prvej desiatke
- okrem medailistov tri piate miesta, 7. a 8.miesto! 


 
  
Samir Sahidi
majster SR do 8 rokov !!!
 
 
Natália Bangová
1.miesto v kategórii do 6 rokov
 
Kompletné výsledky
 
Fotodokumentácia:
 
Spravodajstvo:


 
 
 
 
Trnavský šachovník
Náborový turnaja pre orkes Trnava
Projekt Slovenského šachového zvázu, Šachového zväzu Trnavského kraja a TT SK  
   
Trnava - Modranka
Kultúrny dom
Utorok 30.11.2010
 
Výsledky náborového turnaja TTSK za okres Trnava "Trnavský šachovník 2010", ktorý bol zároveň turnajom v rámci seriálu GPX mládeže 2010/2011.
 
 
Komplexnejšie spravodajstvo a informácie (vrátane fotodokumentácie) z turnaja :
 
Turnaj organizačne zabezpečil ŠK Komplet Trnava-Modranka v spolupráci so Základnou školou Modranka, hlavným rozhodcom bol Vladimír Hagara. Zúčastnilo sa ho 35 žiakov z jedenástich základných škôl - okrem okresu Trnava prišli aj žiaci z Dubnice, Trenčína a  V.Medera 
 
Víťazom turnaja sa stal Maroš Ležovič (ZŠ Modranka - ŠK Komplet Modranka) 7 b. pred Davidom Puškárom (ZŠ A.Kubinu Trnava - Lokomotíva Trnava) 5 b. a Andrejom Horníkom (A.Merici - Lokomotíva Trnava) s 5 b.  Päticu najlepších, ktorí získali právo hrať v simultánke pro šachovému veľmajstrovi Tomášovi Likavskému na finálovom turnaji náborových turnajov TT SK, ktorý sa uskutoční v 11.12.2010 rámci  v rámci šachového festivalu detí a mládeže ***Vianočná TIRNAVIA šachových nádejí turnaja GPX nrv
 
Víťazmi jednotlivých kategórií turnaja GPX sa stali:
 
C08 - Samir Sahidi (ZS Montes Trnava - ŠK Komplet Modranka)
C11 - Erik Benovič (ZŠ A.Merici Trnava)
C14 - Maroš Ležovič ZŠ Modranka - ŠK Komplet Modranka)
D08 - neobsadená
D11- Mariana Holečková (ŠKŠ Dubnica)
D14 - Martinka Siváková (ZŠ Modranka)   
 
V súťaži škôl z okresu Trnava zvíťazila ZŠ Modranka pred ZŠ A.Merici Trnava.
 
Víťazi turnaja a jednotlivých kategórií GPX získali medaily a diplomy, boli ocenení peknými vecnými cenami, ktoré deťom odovzdali za asistencie hlavného rozhodcu Vladiníra Hagaru organizátori turnaja - riaditeľka ZŠ v Modranke Adriana Jančichová a predseda ŠK Komplet Trnava - Modranka Július Gajarský.
 
Keďže sa jednalo o náborový turnaj v rámci GPX cena za výkon a vzorné a disciplinované správanie (pre viacerých v prvom "veľkom" turnaji) sa ušla pre všetky zúčastnené deti.
Turnaj sa realizoval s finančnou podporou Trnavského samosprávneho kraja v rámci projektu SŠZ, KŠZ Trnava a TT SK.
Podujatie sa uskutočnilo v príjemnom prostredí Kultúrneho domu v Modranke a organizátor turnaja zabezpečil pre všetkých tiež malé občerstvenie (sušienky, Kinder čokoládka, pomaranč, jablko) a nápoje (čaj, minerálka...) takže deti odchádzali spokojné a tešili sa už na ďalší šachový turnaj...    
 
Linky na fotodokumentáciu z naboroveho turnaja TT SK v okrese Trnava Trnavský šachovník 2010
 
a
 
Za organizačný výbor turnaja Trnavský šachovník 2010
 
Július Gajarský, ŠK Komplet Trnava-Modranka, organizátor turnaja  
     
 

  Aktualita 21.1.2010 - 9.kolo  4.liga A22

  ŠK Komplet Modranka B ŠK Kántor Gabčíkovo ***  Výsledky 9.kola A22  
1.  Lukáč Tomáš 2041 1 kont.
0  
49.  Modranka B-Kántor Gabčíkovo
5:0
2.  Zárecký Eduard 1947 1 kont. 0  
50.  Cífer B - Trnava E
2:3
3.  Kozinka Ján  1 kont. 0  
51.  Hlohovec C - D.Streda D   4:1
4.  Rau Vladimír 1503N 1 kont. 0  
52.  D.Krupá - Špačince  3,5:1,5
5.  Petko Severín 1387N 1 kont. 0  
 53.  Potônska Veža B - Gabčíkovo 2:3
  Modranka, 21.2.2010, 10:00 5 0  Rozhodca: Július Gajarský  54.  Trnava D - Sereď 3:2
 

Komentár:

V 9.kole 4.ligy sa hostia na zápas nedostavili. 

Po 9.kole sme sa dostali na 4.miesto tabuľky, 

Zápas bol pôvodne dohodnutý na predohrávanie v sobotu 13.2.2010, kvôli umožneniu účasti mládeži na MSR - žiaľ pre snehovú kalamitu hostia sa vrátili spred Galanty domov.

   
 


 
 
 
  Tabuľka 4.ligy A22 po 9.kole
1 Gabcikovo A 9 8 0 1 24 37,0
2 Trnava E 9 7 1 1 22 27,5
3 Trnava D 9 6 0 3 18 24,0
4 Modranka B 9 5 2 2 17 28,0
5 Dolna Krupa 8 5 1 2 16 21,5
6 Potonska veza B 9 5 0 4 15 23,5
7 Sered 9 4 1 4 13 23,5
8 Dun. Streda D 9 3 0 6 9 16,5
9 Spacince 9 2 1 6 7 18,5
10 Hlohovec C 9 2 1 6 7 17,0
11 Cifer B 9 2 0 7 6 20,5
12 Kantor Gabcikovo 7 1 1 5 4 12,5

  chess-results.com/tnr25672.aspx 
 


Úspechy mladých na turnajoch na začiatku roka 2010...

 
6.1.2010
Trojkrálový*turnaj
Bratislava.Dúbravka

Komentár:

Na turnaji dospelých sa zúčastnili z ŠK Komplet Trnava-Modranka štyria žiaci - Martin a Boris Jablonickí, Rasťo Kavoň a Maroš Ležovič - a rozhodne sa nestratili. Najlepšie si z nich viedol Rasťo Kavoň a k celkovému 31.miesto s 5 bodmi si pripísal 1.miesto a cenu v kategórii mladších žiakov (nar. 1999 a mladší...). Ukazuje sa, že rapid im sedí a skúsenosti z množstva turnajov v priebehu roka už vedia využiť aj medzi dospelými...

Výsledky:
Turnaja sa zúčastnilo 92 hráčov kompletné výsledky sú na:
 
4.1.2010
Trakovice
 
Šachový novoročný (mini) turnaj
V pondelok 4. 1. 2010 sa uskutočnil v Trakoviciach Šachový novoročný (mini) turnaj, ktorý usporiadal CVČ Trakovice za účasti 11 žiakov - hráčov z Trakovíc, Malženíc, Žlkoviec, Trnavy a Modranky. Hralo sa systémom na 7 kôl po 2x15 minút. Najlepší hráči dostali medailu a diplom a všetci dostali cenu.
     
 
                                                        Konečné výsledky:
 
1. Peter Puškár ŠK Lokomotíva Trnava 7
2. Maroš Ležovič ŠK Komlet Modranka 6
3. Hana Dzurianinová ŠK L. Trnava 5
4. David Puškár ŠK Lokomotíva Trnava 4
5. Martin Ležovič ŠK Komlet Modranka 4
6. Jakub Bežuch ŠK Trakovice 4
7. Marek Muzila ŠK Trakovice 3
8. Marek Durdy ŠK Trakovice 3
9. Tibor Kubiš ŠK Trakovice 3
10. Samir Sahidi ŠK Komlet Modranka 2
11. Matej Ščasnovič ŠK Trakovice 1
  2.1.2010
Klatova Nova Ves

 Novoročný turnaj

v rapid šachu

 Dňa 2.1.2010 sa v Klatovej Novej Vsi uskutočnil prvý ročník Novoročného turnaja v rapid šachu - za ŠK Komplet Trnava-Modranka sa zúčastnili turnaja Boris a Martin Jablonický, ktorý s 4,5 bodmi vyhral kategóriu ELO 1350-1550...
 Účasť 92 hráčov, 9.kôl, 2x15 minút
Výsledky:

 

Aktualita 27.2.2010

10.kolo
   ŠK Komplet Trnava-Modranka - ŠK Zentiva Hlohovec B  7:1
 2.liga A
sezóna 2009/2010


27.2.2010
Modranka 10:00
 
ŠK Komplet Trnava - Modranka
 
 

 Vydarený zápas a prvé víťazstvo v 2.lige...

  ŠK Komplet Modranka

ŠK Zentiva Hlohovec B   Výsledky 10.kola
2.ligy A
1.  Kozinka Roman 2044 1 0  Malár Pavol  2077 **  
2.  Lipták Tomáš 2036 1 0  Hertel Ondrej 2051    Strelec DNV - Trnava B 6,5:1,5
3.  Lopatievov Alexander 2041 1 0  Peška Juraj 1951    Doprastav C - Piešťany B 4:4
4.  Lipták Dušan 1916 1 0  Gajarský Roman 1921    Dopravný Podnik - D.Streda B 2,5:5,5
5.  Lukáč Tomáš 1932
1 0  Ráčik Marek 1869    Slávia STU -  Modra B 6,5:1,5
6.  Zárecký Eduard 1947 0 1  Jančička Viliam 1675    Modranka - Hlohovec B 7:1
7.  Kozinka Ján 1818 N 1 0  Majtán Martin 1546    Osuské - Pezinok 4:4
8.  Gajarský Július 1802N 1 0  Nižňanský Lukáš 1523
   
   Modranka, 27.2.2010, 10:00 7 1  Rozhodca: Puškáš    
   Poradie ukončených partií: 1,7,2,4,8,6,5,3
 


 Komentár:

V predposlednom kole 2.ligy nám konečne vyšiel zápas podľa našich predstáv, nekazili sme lepšie pozície a výsledkom bolo prvé a hneď výrazné víťazstvo s Hlohovcom 7:1! Jedinú stratu zaznamenal Edo Zárecký, keď v pekne rozohranej partii nezvládol záver. Ostatní sa ale prekonávali a podpísali sa ziskom celého bodu k historickému víťazstvu Modranky v 2.lige...
K aspoň teoretickej šanci zachrániť sa však bolo potrebné vyhrať v poslednom kole o postup bojujúcim Pezinkom...
  ... zábery zo zápasu v Modranke....
   
  Celkový pohľad do hracej miestnosti   
Hralo sa za záujmu divákov... 
 
 
Dušan Lipták - Roman Gajarský...
 
   
  J.Kozinka -M.Majtán. Najstarší s najmladším - rozdiel takmer 60 rokov...
  
Tomáš Lukáč a Roman Kozinka
 
Gajarský -  J.Nižnanský
 

 

5.liga
TT-HC-PN

 Juniori odštartovali 5.ligu víťazne...
 

 *Vlado Rau

 * Rasťo Kavoň

 *Adam Rakús

 *Martin Jablonický

 *Maroš Ležovič

17.10.2009

  ŠK Komplet Modranka juniori     Trakovice
1.  Rau Vladimír 1650 1 0  Šípkovský Ondrej 1452
2.  Kavoň Rasťo 1503 1/2 1/2  Tupý Bystrík 1558
3.  Rakús Adam 1385 1 0  Mužila Marek 1407
4.  Jablonický Martin 1532 1 0  Martinkovič Marián 1000
5.  Ležovič Maroš 1385 1 0  Cepková Monika  1000
   Trakovice, 17.10.2009, 12:00 4,5 0,5  Rozhodca: Tupý Bystrík
  2.kolo

 

  Trakovice     ŠK Komplet Modranka juniori
1.  Šipkovský Ondrej 1452 0 1  Rau Vladimír 1650
2.  Tupý Bystrík 1558 0 1  Kavoň Rasťo 1503
3.  Mužila Marek 1407 0 1  Rakús Adam 1548
4.  Martinkovič Marián 1000 0 1  Jablonický Martin 1532
5.  Cepková Monika  1000 0 1  Ležovič Maroš 1385
  Trakovice, 17.10.2009, 10:00 0 5  Rozhodca: Bystrík Tupý
  1.kolo
 

Trakovice

Sobota 17.októbra

* V prvom dvojkole sa juniori ŠK Komplet Trnava-Modranka predstavili v Trakoviciach - a ako jediné z našich družstiev pri štarte ligovej sezóny 2009/2010 zaznamenali presvedčivé víťazstvo... Pričinili sa o to dvoma výhrami kapitán Vlado Rau a mladí Adam Rakús, Martin Jablonický i Maroš Ležovič. Jediný polbod z dvoch zápasov stratil Rasťo Kavoň so skúseným Bystríkom Tupým... Veľmi pekný štart!  

 

 

5.liga
TT-HC-PN

 V Smoleniciach nám ruže nekvitli...

 

 *Ján Kozinka 

 *Pavol Dobiš

 *Marek Petko

 *Milan Rusnáčik

 * Boris Jablonický

17.10.2009

  ŠK Komplet Modranka seniori     Smolenice
1.  Kozinka Ján 1/2 1/2  Kičinja Ján 1815
2.  Dobiš Pavol 0 1  Kurinec Jozef 1791
3.  Petko Marek  1/2 1/2  Florek Jozef 1543
4.  Rusnáčik Milan  0 1  Dedáček Miroslav 1613
5.  Jablonický Boris  0 1  Adamec  Jozef 1457
   Smolenice, 17.10.2009, 12:00 1,0 4,0  Rozhodca: Ján Kozinka
  2.kolo

 

  Smolenice     ŠK Komplet Modranka seniori
1.  Kičinja Ján 1815 1 0  Kozinka Ján 
2.  Kurinec Jozef 1791 1 0  Dobiš Pavol 
3.  Florek Jozef 1543 1 0  Petko Marek 
4.  Dedáček Miroslav 1613 1 0  Rusnáčik Milan 
5.  Adamec  Jozef 1457 0 1  Jablonický Boris
  Smolenice, 17.10.2009, 10:00 4 1  Rozhodca: Ján Kozinka
  1.kolo
 

Smolenice

Sobota 17.októbra

* Na úvod sezńy seniori ŠK Komplet Trnava-Modranka narazili na najväčšieho favorita 5.ligy skupiny TT-HC-PNSmolenice... A v zápase sa to, žiaľ prejavilo... Obe stretnutia sme prehrali vysoko 1:4 a jedinú výhru si zaknihovala mladá posila - junior Boris Jablonický...  V druhom zápase si pol boda za remízu pripísali Ján Kozinka a Marek Petko. 

 

 

 

Výsledky hráčov ŠK Komplet Trnava Modranka B v sezóne 2009/2010

 

  4.liga A22    

11.10.

25.10.

8.11.

22.11.

6.12.

10.1.

24.1.

7.2.

21.2.

7.3.

21.3.

Celkovo

 

Meno

ELO

Foto

1.kolo
D.Krupá

2.kolo
P.Veža"B

3.kolo
Trnava"D

4.kolo
Sereď

5.kolo
Gabčíkovo

6.kolo
Špačince

7.kolo
D.Streda"D

8.kolo
Trnava"E

9.kolo
Kántor Gabčíkovo

10.kolo
Cífer"B

11.kolo
Hlohovec"C

 
1. Lukáč Tomáš 1932F

---

--- --- --- --- --- --- --- ---  ---  --- 0,0/0
00,0%
2. Zárecký Eduard 1947F

                      0,0/0
00,0%
3. Mackovič Miroslav 1963F

                      0,0/0
00,0%
4. Gajarský Július 1802

                      0,0/0
00,0%
5. Kozinka Ján 1818

                      0,0/0
00,0%
6. Rau Vladimír 1650

                      0,0/0
00,0%
7. Gajarský Jakub 1584

                      0,0/0
00,0%
8. Petko Severín 1541

                      0,0/0
00,0%
9. Dobiš Pavol 1553

                      0,0/0
00,0%
10. Kavoň Rastislav 1503                       0,0/0
00,0%
11. Rakús Adam 1548                       0,0/0
00,0%


 

 

 
TOPlist