Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web

Turnaje - Mládež

 
DORASTENECKÁ LIGA 2009/2010...
 

Dorastenecká liga 2009/2010

Krajské kolo

SENICA, nedeľa 3.1.2010

   

ŠK Komplet Trnava - Modranka A

1.Kavoň Rasťo

2.Jablonický Martin

3.Jablonický Boris

4.Homzová Fedora Terézia

 

 

ŠK Komplet Trnava Modranka B

 

1.Ležovič Maroš

2.Nguyen Jakub

3.Ležovič Martin

4.Homzová Fedora Klára

 

   
     
 
 
Vianočná TIRNAVIA šachových nádejí 2009...
 
Výsledky na  chess-results.com/tnr28494.aspx 
Trnava, 19.12.2009

***Vianočná

TIRNAVIA

šachových nádejí

2009

 


Telegraficky výsledky z Vianočnej TIRNAVIE šachových nádejí 2009

Turnaja sa zúčastnilo 77 mladých šachistov.

 

Víťazom turnaja Grand Prix sa stal

1. Matej Michálek zo Sparty Pov. Bystrica  s 7,5 bodmi

pred trojicou domácich nádejí z  v poradí:

2.Rastislav Kavoň ŠK Komplet Trnava-Modranka 7 bodov

3.Maroš Ležovič ŠK Komplet Trnava-Modranka7 bodov

4.Jakub Nguyen ŠK Komplet Trnava-Modranka 6,5 bodu

......

Turnaj B vyhral

Matúš Mackovič z Lokomotívy Trnava

 

Kompletné výsledky

http://chess-results.com/tnr28494.aspx?lan=1 

FOTODOKUMENTÁCIA

picasaweb.google.sk/sachisti/VianocnaTirnavia19122009#  

 
 
 
 
 
 
D08
Mária Závodná
(ŠK Štefanov)
C08
Janko Osadský
(ŠK Láb)
D11
Anna Vrtiaková
(KŠN Bratislava)
C11
Rasťo Kavoň
(Komplet Modranka)
D14
Evelína Tomovicsová
(ŠK Senec)
C14
Matej Michálek
(Sparta P.Bystrica)
Najlepší v jednotlivých kategóriách Grand Prix

 

Aktualita 14.11.2009  

Na turnaji Spektrum Chess... Žilina, 14.11.2009

 SpektrumChess

3.kolo
 

 

 


Opäť úspešne na turnaji Spektrum
Chess v Žiline

V sobotu 14.11.2009 pokračoval v
Centre voľného času tretím kolom seriál turnajov mládeže Spektrum Chess, ktorý poriada šachový oddiel TJ Mladosť Žilina. Turnaj B zo série je zaradený do seriálu Grand prix mládeže Slovenska. V obidvoch turnajoch štartovalo spolu 63 hráčov.   ŠK Komplet Modranka úspešne reprezentovali v turnaji A Martin Jablonický, Rasťo Kavoň  a Maroš Ležovič.  V turnaji B  Marcel Valent a Sarah Hoffmanová získali body do seriálu Grand Prix mládeže 2009/2010.

Konečné poradie v turnaji A: 1.Oliver Špaček (1779 ŠK Osuské) 5b. 2.Martin Jablonický (1532 ŠK Komplet Modranka) 5 b.  3.Marcel Špaček (ŠK Osuské 1585) 5 b., ...  6.Rastislav Kavoň (1503 ŠK Komplet Modranka) 4 bR 7. Maroš Ležovič (1387 ŠK Komplet Modranka) 4b  .... 16 hráčov


Šachový oddiel Mladosť Žilina: http://www.mladost.sk/spektrum09-10/2.htm

 
                               

Aktualita 31.10.2009

 

  Opäť na turnaji v Mattersburgu...

  Po roku sme sa opäť zúčastnili medzinárodného turnaja v Mattersburgu Družstvo žiakov ŠK Komplet Trnava-Modranka skončilo v silnej konkurencii vyše 100 detí v súťaži o krásny putovný pohár na 5.mieste - len 1,5 boda za prvými...            

Družstvá: 1.Schach-Ritter Mattersburg 2.Dèsi St SE (Szombathely), 3.Donaustadt, 4.Sieghartskirchen 5. Komplet Modranka ...

 31.10.2009

 

2. Schach-Ritter Schnellschach-Open
Mattersburg

www.softsurf.com/ 

 

Poznámka: Použité foto z minulého roku
 
Výsledky:

*U10 chess-results.com/tnr26737.aspx 

*U12 chess-results.com/tnr26738.aspx 

 

Výsledky našich: U08
10. Martin Záhorák 2/4
11.Marcel Valent 2/4....
U10

6.Martin Jablonický*3/4
11. Rasťo Kavoň*2,5/4
U12
2. Maroš Ležovič* 3,0/4

 

Aktualita 25.10.2009 - Turnaj Grand Prix mládeže 2009/2010 Malacky

 

Malacky

 
Sobota 25.10.2009

Turnaj
Grand Prix
detí a mládeže

 

Maroš Ležovič v drese...
 

 

MALACKY

 

Naši v turnaji do 20 rokov:

 

2. Rasťo Kavoň 5
7.Martin Ležovič

Turnaj A Grand Prix 
68 účastníkov
Bohaté zastúpenie Modranky v štartovom poli:
2. Martin Jablonický 7,5
4.Boris Jablonický 6,5
7.Maroš Ležovič 6
14.Jakub Nguyen 5,5
26. Dominik Bango 5
39.Saša Urbanová 4
40.Marcel Valent 4
41.Martin Záhorák 4
45. Michal Baláž 4
49. Dalibor Valent 4
50. Lukáš Bango  4
62. Saša Tomíková 2,5

Martin Záhorák

Výsledky chess-results.com/tnr26704.aspx

 

   

 

 

Boris Jablonický na 1.šachovnici

Dominik Bango
Na ceste domov
 
 

 

Fotodokumentácia


Rasťo Kavoň

Fotodokumentácia
 

Fotodokumentácia

  

  

 

 

 

 

 

 Aktualita 25.10.2009 - 2.kolo  4.liga A22 

Aktualita 17.10.2009 

 

 
 

 Veľká cena

  okresu Uherské Hradiště

  2009

 

 

  Osvětimany

Česká republika
 

 Link na stránku podujatia
www.sachy.osvetimany.cz/turnaje/2009/vysledky/vc_osvetimany.pd


 

***Výsledky našich nádejí z Modranky:
*Starší:
4. Ležovič Martin 5/7

*Mladší:
8. Valent Marcel 4,5/7
12 Záhorák Martin 4/7
13. Valent Dalibor 4/7
30. Hofmannová Sarah 2/7

chess-results.com/tnr26483.aspx
chess-results.com/tnr26482.aspx

 
 
 
 
    Martin Ležovič - 3.miesto starší chlapci
 
 
 
 Sarah Hofmannová - 3.miesto  mladšie dievčatá

Aktualita 17.10.2009

Aktualita 10.10.2009  

Na turnaji Spektrum Chess... Žilina, 10.10.2009
 

SpektrumChess

2.kolo
 

 

 


 


 


Úspech našich nádejí na turnaji Spektrum
Chess v Žiline

V sobotu 10.10.2009 pokračoval v
Centre voľného času druhým kolom ďalší ročník seriálu Spektrum Chess, ktorý poriada šachový oddiel TJ Mladosť Žilina. Turnaj B zo série je zaradený do seriálu Grand prix mládeže Slovenska. V obidvoch turnajoch štartovalo spolu 68 hráčov.   ŠK Komplet Modranka úspešne reprezentovali Rasťo Kavoň, Martin Jablonický a Maroš Ležovič, ktorí skončili na stupňoch víťazov. Nestratili sa však ani ostatní - Michal Baláž, Martin Ležovič a Damián Konig a získali body do seriálu Grand Prix mládeže 2009/2010.

Konečné poradie v turnaji A:
1.Marcel Spaček (1585 ŠK Osuské) 6b 2.Rastislav Kavoň (1503 ŠK Komplet Modranka) 5,5b 3.Viktor Gažík (1689 LŠŠ) 4,5b 4.Matej Michálek (1497 Sparta Považská Bystrica) 4,5b 5.Juraj Myšiak (1613 Sparta Považská Bystrica) 4b .... 16 hráčov

Konečné poradie v turnaji B:
1.Martin Jablonický (1532 ŠK Komplet Modranka) 6,5b 2.Tomáš Kozub (1517 ŠK Rajec) 5,5b 3.Maroš Ležovič (1387 ŠK Komplet Modranka) 5,5b 4.Štefan Kavec (1412 ŠK Rajec) 5,5b 5.Alexandra Hanuliaková (1533 TJ Mladosť Žilina) 5,5b .... 52 hráčov

Šachový oddiel Mladosť Žilina: http://www.mladost.sk/spektrum09-10/2.htm

 
    
   
  Poznámka:
 
  Fotografie z turnaja na jar 2009
 
                               
 
 

... 

Turnaj Osuské 

Grand Prix 2009/2010

Turnaj do 20 rokov

 4.októbra 2009    

 

Výsledky  našich:
GPX

6.Ležovič Maroš 6,5
9.Nguyen Jakub 6
18.Valent Marcel 5,5
27.Valent Dalibor 5
41.Záhorák Martin 4
46.Urbanová Alexandra 4
49.Hofmanová Sarah 3,5
51.Bango Lukáš 3,5
54.Tomíková Alexandra 3 

Turnaj do 20 rokov:

22. Kavoň Rasťo 3
30.Ležovič Martin 0,5

http://chess-results.com/tnr25945.aspx?art=1&lan=4&m=-1&wi=1000

chess-results.com/tnr25944.aspx

  

 

Lukáš Bango na svojom prvom veľkom turnaji
 

Grand Prix mládeže

2009/2010

gpx.jogo.sk/standings.php


Dalibor Valent
1.miesto v C8

 

Sarah Hoffmanová...

 
12.septembra 2009
 
Výsledky:

Turnaj detí vo Viedni
Účasť 46 detí zo 6 krajín
   
    
 
   
Umiestnenie našich:
3. Kavoň Rasťo - 1.miesto  a pohár v B10
6. Ležovič Maroš - 1.miesto  a pohár v  B14
9. Ležovič Martin - 1.miesto v B16
13. Rakús Adam 
17. Nguyen Jakub
18.Valent Marcel - 2.miesto a pohár v B8
20. Záhorák Martin - 3.miesto a pohár v B8
30. Baláž Michal
35.Valent Dalibor
   
                                                                                  chess-results.com/tnr24906.aspx
Schachklub Ottakring Naše nádeje sa opäť vo Viedni nestratili...

Aktualita 30.5.2009

Grand Prix   Semifinále Grand Prix mládeže  s účasťou nádejí ŠK Komplet Trnava -Modranka
V Brezovej a v Poprade sa konali semifinálové turnaje 2.ročníka GPX mládeže pre sezónu 2008/2009
 
Mladí šachisti ŠK Komplet Trnava - Modranka si peknými výsledkami na turnajoch GPX v priebehu sezóny vybojovali 5 miest v semifinále západnej časti v Brezovej....



Brezová
30.5.2009
 

Postup do celoslovenského finále 13.6.2009 v Žiline si vybojovali v kategórii CH08 Martin Záhorák a Marcel Valent a v kategórii CH11 Jakub Nguyen

        
 
 
  CH08  D11 CH11  
*

4.miesto

Martin Záhorák

 7.miesto

Alexandra Tomíková

4.miesto

Jakub Nguyen

**  
*

5.miesto

Marcel Valent

 
7.miesto

Rasťo Kavoň

   
   
 
Kompletné výsledky semifinále GPX  chess-results.com/tnr22423.aspx 
 
 
  ... držíme palce, aby sa ani vo finále GPX 2009 naše nádeje nestratili...
 

 

Majstrovstvá Slovenska 2009

mládeže v rapid šachu  chlapcov a dievčat

do 8 rokov a do 10 rokov  

  Nesluša, 23.mája 2009
 
Výsledky našich nádejí:
CH8
7. Martin Záhorák 5 b.
24.Dominik Bango 3,5 b.
29.Dalibor Valent 3,5 b.
33.Marcel Valent 3 b.
51 účastníkov
 
CH10
3.Rasťo Kavoň 5 b.
6.JakubNguyen 5 b.
 
D10
11.Alexandra Tomíková

 
Medaila z MSR do Modranky!
Rasťo Kavoň 3.miesto
v kategórii chlapcov do 10 rokov
 
Podrobnejšie informácie, výsledky a fotodokumentácia:
 

 

 

Skončil sa 2.ročník šachového festivalu detí a mládeže TIRNAVIA šachových nádejí - informácie a výsledky...

 

TIRNAVIA
šachových nádejí 2009
 Trnava - Modranka
17.mája 2009
TIRNAVIA
šachových nádejí 2009
 Trnava - Modranka
17.mája 2009
TIRNAVIA
šachových nádejí 2009


Fotoprezentácia tu *
 
   
 

Spravodajstvo z  podujatia  a fotodokumentácia sa spracovávajú a postupne budú dopĺňané na stránku.
 
 

Ďalšie informácie na

Turnaj A
GRAND PRIX
 
1.Hrstka Samuel 7,5 b.
(NŠK Nitra)
2.Kavoň Rastislav 7 b.
(ŠK Komplet Modranka)
3.Špaček Oliver 7 b.
(ŠKTrenčín)

Tirnavia0509_mladsi.XLS [37 KB]  
Šachový festival
detí a mládeže
TIRNAVIA
šachových nádejí
2009


pozná víťazov
 
 


Turnaj B
juniori do 20 rokov

1.Amrich Martin 6 b.
(NŠK Nitra)
2.Čajka Tibor 5,5 b.
(ŠK Osuské)
3.Berger Patrik 5 b.
(ŠKSkalica)

Tirnavia0509_starsi.XLS [24 KB]  
Poďakovanie:
všetkým, ktorí pomohli a prispeli k vydarenému priebehu podujatia -
Július Gajarský
riaditeľ turnaja
 

Víťazi kategórii
v turnaji
GRAND PRIX
***
TIRNAVIA
šachových nádejí

bol posledným turnajom

v základnej časti GP

Do 8 rokov:
  Dievčatá D8
Trojková Michalea 4 b.
(ŠK Osuské)
Chlapci CH8
Blohberger Felix 5 b.
(Wien)
Do 11 rokov:
Dievčatá D11
Meszárosová Eva 6 b.
(ŠK Dvory nad Žitavou)
Chlapci CH11
Kavoň Rastislav 7 b.
(ŠK Komplet Trnava-Modranka)
Do 14 rokov:
Dievčatá D14
Tomovicsová Evelína 6,5 b.

(ŠK Senec)
Chlapci CH14
Hrstka Samuel 7,5 b.
(NŠK Nitra)
Na podujatí sa zúčastnilo 133 mladých šachistov 
 
V Turnaji  A
102 účastníkov !!
V Turnaji B
31 účastníkov.
 
Bolo to naozaj veľmi pekné
vyvrcholenie Festivalu aj základnej časti Grand Prix".



 

 
 
 
 
 

 

 


 MSR 2009 mládeže Modra - Harmónia s úšasťou ŠK Komplet Trnava - Modranka...

 

MSR mládeže 2009

Modra - Harmónia

3.5.-9.5.2009



 
ŠK Komplet Trnava - Modranka
  juniori Modranky prvýkrát v histórii
na MSR mládeže 
 
 
Adam Rakús - 1.kolo

 
MSR 2009
1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9.
Kategória CH10                  
Rasťo Kavoň 1  0  1 0 1  1  0  0  1
Martin Záhorák -  0 0 0 1 1 1  0 0
Dominik Bango -  0 0 0 0 1 0  1  1/2
Kategória CH12                  
Adam Rakús  0  1 0 0 1 1 0  1  1/2
Maroš Ležovič 1/2  0  1/2  0  1  1  0  1  1/2
 
Podrobnejšie na:
 
 

  

Na MSR družstiev mladších žiakov 2009, Vrútky, 25.apríla 2009...

 ŠK Komplet Trnava -Modranka na 11.mieste
Prodrobnejšie na
 
š. Meno Elo FED 1 2 3 4 5 6 7 Body Partie
1 Kavoň Rastislav 1452 SVK 1 0 1 0 0 1 ½ 3,5 7
2 Sučíková Katarína 1558 SVK ½ 1 ½ 0 1 0 1 4,0 7
3 Rakús Adam 1385 SVK 1 0 0 0 1 1 0 3,0 7
4 Ležovič Maroš 1350 SVK 1 0 1 1 1 1 0 5,0 7
 
    

 

Turnaj vo Viedni 22.apríla 2009...

SCHACH

im WIENER

STADTSCHULRAT 2009

TURNIER

der 1. und 2. KLASSEN HS/AHS

 Turnaj Viedeň

22.apríl 2009

chess-results.com/tnr21282.aspx 

            
 
 
  Úspešné vystúpenie žiakov ŠK Komplet Trnava-Modranka vo Viedni
Víťazstvo v súťaži jednotlivcov, prvé miesto v družstvách!!!

 

Jednotlivci 1.miesto Rasťo Kavoň, 3. Adam Rakús, 4. Maroš Ležovič...  - spomedzi 71 hráčov...
 Družstvá 1. ŠK Komplet Trnava - Modranka

Majstrovstvá Slovenska 2009

družstiev starších žiakov

  Trnava-Modranka, 18.apríla 2009
V Modranke majstrovstvá Slovenska !

Výsledky MSR 2009 družstiev

starších žiakov

1 Liptovská šachová škola A 7 7 0 0 22,0 14 85,0
2 ŠK Caissa Čadca 7 6 0 1 21,5 12 85,5
3 Slávia PU Prešov 7 5 0 2 20,5 10 81,5
Podrobnejšie informácie, výsledky a fotodokumentácia:
 
 Kompletný výsledkový servis
 
Pozrite si partie online:
 
 
Telegraficky:
Účasť 33 družstiev
Majstrami Slovenska
pre rok 2009 sa stali žiaci
z Liptovskej šachovej školy
Najlepší na jednotlivých šachovniciach:
1.Tamás Petényi
2. Martin Mráz
3. Marián Petráš
4.Ján Gduľa
   
 
Spravodajstvo z podujatia: chess.sk/ 
Šachové správy: www.sachovespravy.eu/index.htm 
Podrobnú fotodokumentáciu z turnaja pripravil Peter Mego

 

 

 

 

 Prvýkrát na turnaji v Poľsku - Rasťo Kavoň víťazom v kategórii do 10 rokov! ...

Rybnik (Poľsko)
6.júna 2009
 
Otwarty Międzynarodowy
Turniej Szachowy
Dzieci do lat 10 - Chłopcy

Rybnik 2009-06-06
Tempo gry: P'15

Viacej fotografií nájdete na .....  
 picasaweb.google.sk/modranka.sach/TurnajRybnikPolsko#  www.chessarbiter.to.pl/turnieje/t_2074/final_standings&9.html 

4.4.2009 *Ďalšie úspechy našich nádejí na turnaji v zahraničí...

4.apríla 2009

Memoriál Jana Krejčího

23.ročník
 

 Rajhrad pri Brne (Česká republika)
 

Naši na stupní víťazov

 

V strede Rasťo Kavoň, vpravo Jakub Nguyen....

Rasťo Kavoň
na 1.mieste !!!
 v turnaji mladších žiakov,
Jakub Nguyen
tiež na stupni víťazov - obsadil
3. miesto...!
 
 

 
Umiestnenie našich:
 
Turnaj C - mladší žiaci
1. Kavoň Rasťo 6,5 b.
3. Nguyen  Jakub 5,5 b.
Celkom 41 účastníkov

Turnaj B - starší žiaci
26. Rakús Adam
36. Ležovič Maroš
celkom 46 účastníkov 
 
 
  

 

 

12.9.2009

Pripravujeme turnaj detí a mládeže... Trnava, 20.12.2008

***Vianočná

TIRNAVIA

šachových nádejí

2008

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


ŠK Komplet Trnava – Modranka


spoločne s ŠK Lokomotíva Trnava a ŠK Hydina Cífer
a v spolupráci s organizátormi Regionálneho šachového festivalu

vás pozývajú na 

Trnavský šachový festival detí a mládeže


***Vianočná

TIRNAVIA šachových nádejí 2008

v rámci 8.ročníka Regionálneho šachového festivalu detí a mládeže

 

*Garant turnaja:           ŠK Komplet Trnava -Modranka

*Riaditeľ súťaží:         Ing. Július Gajarský

*Miesto konania:         Katolícka jednota Slovenska Trnava, Novosadská ul.

*Termín:                     20. december 2008 (sobota)

*Prezentácia:               8:30 – 9:00 hod.

*Právo účasti:               Chlapci a dievčatá narodení po 1. 1. 1989

                                  (majstri aj začiatočníci, všetci, ktorí radi hrajú šach)

*Hrací systém:               Turnaj A –  Šachová Grand Prix

  Pre hráčov narodených v roku 1995 a mladších s ratingom podľa
LOK maximálne 1550 bodov

Švajčiarsky systém na 9 kôl, tempo 2 x 15 minút na partiu

 

                                  Turnaj B – do 20 rokov (narodení 1. 1. 1989 a mladší),

Švajčiarsky systém na 7 kôl, tempo 2 x 20 minút na partiu

 

Hrá sa podľa pravidiel FIDE

*Štartovný poplatok:     Neplatí sa

*Prihlášky a informácie:  Počet účastníkov prosíme nahlásiť do 15.12.2008 na adresu

 

      *****   Tešíme sa na vašu účasť! *****                                                  

 

Aktualita 22.11.2008

Regionálny šachový festival Štefanov

Turnaj Grand Prix detí a mládeže

2008/2009
Kultúrny dom Štefanov


V turnaji Grand Prix mládeže bojovalo 64 detí
Kompletné výsledky:
www.skosuske.chess.sk/
Výsledky našich nádejí z Modranky:
7. Kavoň Rasťo 6,5/9
13. Ležovič Maroš 5,5/9
41. Konig Damián 4/9
57. Jóža Jozef 3/9
   
 

 

Kalokagatia 6.11.2008 (Úspečné vysúpenie našich nádejí...)

Školské majstrovstvá okresu Trnava v šachu žiakov základných škôl

Zúčastnilo sa 58 žiakov

Hralo sa na 7 kôl po 15 min.

  

1. Svoboda Adam 1919 GY Hollého 6,5
2. Puškár Peter 1552 A.Kubinu 6
3. Rakús Adam 1385 Modranka 6
4. Mackovič Matúš 1678 Spartakovská 5,5
5. Koricina Jozef 1350 A. Merici 5
6. Puškár David 1383 A. Kubinu 5
7. Kavoň Rastislav 1452 Modranka 5
...
17. Gubrický Miloš 1350 Modranka 4
52. Záhorak Martin 1350 Modranka 2

 

  

 

 

 

 Družstvo juniorov  ŠK Kompet Trnava - Modranka

  Medzinárodný turnaj v rapid šachu v Rakúsku! 

 

 

 25.10.2008

 

1. Schach-Ritter Schnellschach-Open
Mattersburg

 

 

www.softsurf.com/schachritter/veranstaltungen/ausschreibung_2008_schach-ritter_schnellschachopen.htm

Turnaj žiakov U12

s účasťou našich

Z ŠK Komplet Modranka najlepší

Rasťo Kavoň celkovo 5.miesto,

3,5 b. z 5


Aktuálne výsledky (Aktualizované 24.5.2008)

 

 

 

 
Začal sa 2.ročník Grand Prix mládeže - na turnaji v Malackách úspešní aj žiaci z ŠK Komplet Trnava  - Modranka 

 
Malacky 
Grand Prix mládeže 2008/2009
1.turnaj 2.ročníka Grand Prix mládeže
Malacky 11.10.2008, 9:00
  1.kolo 8.ročníka Regionálneho festivalu s účasťou žiakov z Modranky...   Podrobnejšie v rubrike Turnaje - Mládež
 

 
Rasťo Kavoň
 1.miesto
v kategórii
chlapcov do 11 rokov ! ! !
 
Celkovo 4.miesto

Grand Prix mládeže 2008/2009 
  
 
Na turnaji sa zúčastnilo 49 detí.

Výsledková listina 1_Malacky_mladsi.XLS (25 KB)

Umiestnenie našich 

4.Rasťo Kavoň 6,5 b., 13. Jakub Nguyen 5,5 b., 19. Šimon Rezbárik 5 b., 37 Marián Ležovič 3,5 b., 47. Jozef Jóža

 Roman Kozinka - tréner žiakov


 

 

Finále 1.ročníka GRAND PRIX mládeže 2008 chess.sk/
Matúš Mackovič vo finále GP mládeže na 2.mieste!
Vrútky, 14.júna  2008
 
Najlepší v kategórii C11
chess.sk/index.php

 

 

Šachový festival detí a mládeže 31.5.2008, Kultúrny dom Trnava - Modranka, 9:00

TIRNAVIA

šachových nádejí 2008

Propozície a ďalšie informácie  v rubrike
www.modranka-sach.wbl.sk/Turnaje__Mladez.html
www.modranka-sach.wbl.sk/TIRNAVIA_sachovych_nadeji_2008_.html

 

 

TIRNAVIA
šachových nádejí 2008
 Trnava - Modranka
31.mája 2008
TIRNAVIA
šachových nádejí 2008
 Trnava - Modranka
31.mája 2008
TIRNAVIA
šachových nádejí 2008
Je aj MDD....


...všetci hrali so zanietením...

...rodičia a tréneri pozorne sledovali...
 
  od prvej po poslednú šachovnicu

Domáci žiaci z Modranky

 
 
  
 


 
 
    

Spravodajstvo z  podujatia  a fotodokumentácia sa spracovávajú a postupne budú dopĺňané na stránku.
 
Prosíme o trpezlivosť
 

Turnaj A
GRAND PRIX
 
1.Majtán Martin 8 b.
(Zentiva Hlohovec)
2.Kerdík Adam 7,5 b.
(ŠK Ružomberok)
3.Puškár Peter 7 b.
(Lokomotíva Trnava)

Tirnavia_2008_-_mladsi.XLS (22 KB)

Šachový festival
detí a mládeže
TIRNAVIA
šachových nádejí
2008


pozná víťazov
Kompletné výsledky
chess-results.com/Tnr13567.aspx
chess-results.com/Tnr13568.aspx

Turnaj B
juniori do 20 rokov

1.Lipták Dušan 6,5 b.
(Hydina Cífer)
2.Bjel Ján 5,5 b.
(ZŠK Vrbové - šach)
3.Markuliak Mário  5 b.
(Hydina Cífer)

Tirnavia_2008_-_starsi.XLS (10 KB)
Poďakovanie:
všetkým, ktorí prispeli k vydarenému priebehu podujatia - prvé neformálne vyjadrenie v rubrike Diskusia
Július Gajarský
riaditeľ turnaja
Víťazi kategórii
v turnaji
GRAND PRIX
***
TIRNAVIA
šachových nádejí bol 57.turnajom GP
Do 8 rokov:
Dievčatá D08
Vrtiaková Anna 4 b.
(KŠN Bratislava)
Chlapci C08
Durdy Marek 5 b.
(MŠ a ZŠ Trakovice)
Do 11 rokov:
Dievčatá D11
Sučíková Svetlana 6 b.
(ŠK SZŠ Čelovce)
Chlapci C11
Majtán Martin 8 b.
(Zentiva Hlohovec)
Do 14 rokov:
Dievčatá D14
Škrabáková Katarína  6,5b.

(ŠK Sparta P.Bystrica)
Chlapci C14
Kerdík Adam 7,5 b.
(ŠK Ružomberok)
"Mne osobne sa turnaje veľmi páčili, myslím, že aj
účastníci boli spokojní. Bolo to naozaj veľmi pekné
vyvrcholenie Festivalu aj základnej časti Grand Prix".

Rasťo Diviak

 
          

 

Možnosť účastníkov festivalu pridať postrehy,názory,komentáre ... modranka-sach.wbl.sk/TIRNAVIA_sachovych_nadeji__forum.html


 

Konečný stav v Šachovej GRAND PRIX 2007/2008 (prevzaté zo stránky SŠZ www.chess.sk)

01.06.2008
| Grand Prix

Konečné poradie Grand Prix mládeže

Základná časť 1.ročníka mládežníckej Grand prix vyvrcholila v sobotu 31.5. turnajmi v Trnave-Modranke a v Spišskej Starej Vsi, pričom hlavne trnavský turnaj s účasťou 95 hráčov výrazne zamiešal poradím na postupových miestach. 
Do úvodného ročníka Grand Prix sa v 58 turnajoch zapojilo celkovo 770 hráčov, z toho 612 chlapcov a 158 dievčat.
gpx01-konecneporadie.xls (231 KB)
Odkazy na turnaj TIRNAVIA šachových nádejí 2008 na webe chess.sk/index.php
www.ksztrnava.chess.sk/
sachovespravy.szm.sk/turnaj.htm
www.novoborsky-sk.cz/index.php

 

 

 
Majstrovstvá Slovenska v rapid šachu do 10 rokov 2008
Ružomberok 24.5.2008

 

Z našich najlepšie v kategórii CH10
Rasťo Kavoň  5 bodov
a 9.miesto z 56 účastníkov

todokumentáia z MSR
www.modranka-sach.wbl.sk/Turnaje__Mladez.html 


 Kompletné výsledky CH10
www.lss.chess.sk/files/subor/ch10.jpg

          

    1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. Body Umiestnenie
1. KAVOŇ Rasťo 0 1 1 1 0 1 1 5 9.miesto
2. NGUYEN Jakub 0 0 0 1 1 1 1 4 24.miesto
3. RAKÚS Adam 1/2 0 1 0 0 1 1 3,5 31.miesto

          
 



Pripravujeme turnaj detí a mládeže... 31.5.2008

TIRNAVIA šachových nádejí

Propozície
Tirnavia_sachovych_nadeji-propozicie.doc (40 KB)


      www.sach.liptovweb.net/   


Aktuálne výsledky z turnaja O pohár KŠN Bratislava - Rača (Aktualizované 17.5.2008)

      4.ročník turnaja
"O pohár KŠN"

Bratislava Rača,  17.5.2008
 
    1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9.  
1. KAVOŇ Rasťo 0 1 1 0 1 0 1 1 1 6 b.
2. NGUYEN Jakub
1 0 0 0 1 1 0 0 1 4 b.
3. RAKÚS Adam 1 0 0 1 0 1 0 0 0 3 b.

 
Výborný výsledok
Rasťo Kavoň 6 b. z 9 zápasov
celkovo 12. miesto !!! v A turnaji zo 65 účastníkov
 
Jakub Nguyen 45. miesto.,
Adam Rakús 54.miesto
 Kompletné výsledky a všetky informácie o turnaji nájdete na ksn.jogo.sk/index.php  




Aktuálne výsledky (Aktualizované 8.5.2008) V historicky prvej účasti zástupcov ŠK Komplet Trnava-Modranka na MSR

 
Majstrovstvá Slovenska v rapid šachu 2008
Banská Bystrica 8.5.2008

 

Z našich najlepšie v kategórii CH12
Rasťo Kavoň  4 body
a 30.miesto zo 74 účastníkov
a Tomáš Lukáč v CH20 3,5 b. a 17.miesto  z 30 účastníkov  


 Kompletné výsledky CH12
chess-results.com/tnr13020.aspx

Kompletné výsledky CH20
chess-results.com/tnr13017.aspx
   MSR v rapid šachu 2008,  Kategória C12 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7.   Umiestnenie Body
1. NGUYEN Jakub   0 0 1
0
0 0 1     2,0
2. KAVOŇ Rasťo   0 1 1/2 0 1 1/2 1
30.miesto zo 74
4,0
3. RAKÚS Adam 0 1 0 0 0 0 1

2,0
4. ORAVEC Matej 0 0 1 0 1/2 0 1

2,5
5. REZBÁRIK Šimon 0 1/2 0 1 0 1 0  
2,5

1.   Tomáš LUKÁČ  U20 1 0
0 0 1/2 1 1  
3,5

    REPORTÁŽ Z MSR beta.markiza.sk/video/tv-archiv/televi zne-noviny/11237

 Majstrovstvá Slovenska 2008
v Rapid šachu

B.Bysrica
8.5.2008
       
Fotodokumentácia z historicky prvej účasti zástupcov ŠK Komplet Trnava Modranka na MSR      


29.3.2008

MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA CHLAPCOV A DIEVČAT DO 12, 14, 16 a 20 ROKOV  V RAPID ŠACHU

BANSKÁ BYSTRICA, 8.5.2008

 msrmr08p.doc (45 KB)



Grand Prix mládeže 2008
Budmerice 15.4.2008

Mládežnícky šachový turnaj
12.ročník

 101 hráčov !

Matúš Mackovič celkove 2.miesto!!

 

  Turnaj Grand Prix s účasťou žiakov z Modranky... 
Budmerice-Grand_Prix.XLS (34 KB)
Fotodokumentácia z turnaja
budmerice.zip (3470 KB)
   Grand Prix mládeže 2008,  Budmerice 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7.   Umiestnenie Body
1. NGUYEN Jakub   0 1 1 1/2 0 0 1   53/101, 21. v C11 3,5
2. KAVOŇ Rasťo   0 1 0 1 0 1
1
42/101,  15. v C11
4,0
3. RAKÚS Adam 0 0 1 1 1 0 1/2
52/101, 20. v C11 3,5
4. MACHO Marek 0 1 1 0 0 1 0
58/101, 25. v C11 3,0
5. REZBÁRIK Šimon 1 0
1 0 0 1 0   57/101, 26. v C11 3,0





Fotodokumentácia
z turnaja Grand Prix
v Budmericiach
12.4.2008
 
 
  

 
 
 
Fotodokumentácia z turnaja Grand Prix v Budmericiach 


 
Fotografoval
R.Kavoň

  
 
    


 Budmerice 15.4.2008

Mládežnícky šachový turnaj
12.ročník

 Šachová Grand Prix

Propozície  budmerice08p.doc (41 KB)

5.4.2008
 Bratislava 5.4.2008
  Veľkonočný turnaj šachových nádejí
 Regionálny šachový festival  7.ročník, 5.kolo  Výsledky našich
   

   
  Doprastav Bratislava, 9:00
 
 Naša kompletná výprava pred turnajom ...
Vpredu Jakub Nguyen, Rasťo Kavoň, Marek Macho, Matej Oravec, Adam Rakús
Vzadu "doprovod" J.Gajarský, V Kavoňová, R.Kozinka, J.Kozinka
 Turnaj  A  Šachová GRAND PRIX
 (64 žiakov, kategórie do 10 a 14 rokov)  9.kôl
 
 
Jakub Nguyen  5,5 b. (2. miesto v kategórii do 10 rokov)
 
Matej Oravec 4 b., Rasťo Kavoň 3,5 b., Marek Macho 3,5 b. a Adam Rakús 3 b.
         
 
   
 
   
              

    1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. Celkom
1. NGUYEN Jakub   0 1 1 0 1 0 1 1/2 1 5,5
2. KAVOŇ Rasťo   0 0 0 1 0 1/2 1 0 1 3,5
3. RAKÚS Adam 0 1 0 0 0 1 1 0 0 3,0
4. MACHO Marek 0 1 0 0 0 1/2 0 1 1 3,5
5. ORAVEC Matej 0 0
1 0 1 1 1 0 0 4,0


   
Fotodokumentácia
z turnaja Grand Prix
v Bratislave
5.4.2008
Doprastav
 
  
  

 
  
      
 


  Kompletné výsledky turnaja s účasťou našich žiakov
Konečné výsledky
z turnaja Grand Prix
v Bratislave
5.4.2008
Doprastav

Veľkonočný turnaj šachových nádejí

Majstrovstvá Bratislavského kraja mládeže do 10 a 14 rokov

Konečné poradie

Por. St.c.   Jméno Rtg FED Klub Body BH.
1 8   Takács Lászlo 1591 SVK Šk Dunajská Streda 8 51
2 4   Šebo Viktor 1846 SVK Kšn Bratislava 7 53½
3 3   Chabada Tomáš 1848 SVK Šk Láb 7 50
4 5   Šošovièka Matej 1789 SVK Šk Strelec Devínska Nová 53
5 2   Šošovièka Juraj 1949 SVK Šk Strelec Devínska Nová 50½
6 7   Rožárová Katarína 1598 SVK Kšn Bratislava 47½
7 1   Kováè Andrej 1985 SVK Kšn Bratislava 6 55
8 31   Hájek Lukáš 1350 SVK Šk Doprastav Bratislava 6 51
9 6   Sklárš Tomáš 1651 SVK Kšn Bratislava 6 48½
10 12   Macko Peter 1477 SVK Kšn Bratislava 6 47½
11 9   Kahancová Jana 1550 SVK Šk Dunajská Streda 6 44
12 14   Vrba Róbert 1421 SVK Šk Štefanov 6 42½
13 10   Kimerling Martin 1504 SVK Kšn Bratislava 50½
14 11   Mackoviè Matúš 1504 SVK Lokomotíva Trnava 48
15 48   Nguyen Jakub 1350 SVK ŠK Komplet Modranka 46½
16 13   Sitár Martin 1456 SVK Šk Dunajská Streda 46
17 15   Dolnák Michal 1420 SVK Šk Krasòany 45
18 53   Suèík Samuel 1350 SVK Šk Szš Èelovce 44½
19 16   Padyšák Matúš 1383 SVK Kšn Bratislava 40½
20 23   Cina Miroslav 1350 SVK   40
21 19   Jablonický Martin 1380 SVK Lokomotíva Trnava 5 48½
22 22   Chudý Šimon Peter 1350 SVK ZŠ MŠ Trakovice 5 43½
23 59   Valent Martin 1350 SVK Šk Doprastav Bratislava 5 42½
24 44   Mešánek Eduard 1350 SVK Šk Štefanov 5 42½
25 56   Takács Brian 1350 SVK Šk Dvory Nad Žitavou 5 39½
26 36   Klimeš Juraj 1350 SVK Šk Štefanov 5 38
27 18   Macko Miroslav 1382 SVK Kšn Bratislava 5 30½
28 17   Puškár Peter 1383 SVK Lokomotíva Trnava 47
29 30   Halász Adam 1350 SVK Šk Senec 44½
30 45   Mešánek Viliam 1350 SVK Šk Štefanov 43½
31 55   Suèíková Svetlana 1350 SVK Šk Szš Èelovce 41½
32 54   Suèíková Katarína 1350 SVK Šk Szš Èelovce 41½
33 39   Krajèoviè Jakub 1350 SVK Šk Doprastav Bratislava 41½
34 37   Klimešová Gabriela 1350 SVK Šk Štefanov 41½
35 47   Mužila Marek 1350 SVK ZŠ MŠ Trakovice 40½
36 38   Koloditsová Renáta 1350 SVK Šk Senec 38½
37 43   Martinez Eduardo 1350 SVK   37
38 58   Tomovicsová Evelin 1350 SVK Šk Senec 34
39 32   Karas Marek 1350 SVK CVÈ ESKO Chlumeckého 31½
40 21   Cepková Monika 1350 SVK ZŠ MŠ Trakovice 4 39
41 29   Galis Dávid 1350 SVK Šk Dvory Nad Žitavou 4 37½
42 40   Krišš Róbert 1350 SVK Šk Doprastav Bratislava 4 36½
43 28   Galgan Jaroslav 1350 SVK Šk Dvory Nad Žitavou 4 36
44 49   Oravec Matej 1350 SVK ŠK Komplet Modranka 4 35
45 26   Dubovský Dominik 1350 SVK Šk Doprastav Bratislava 4 28
46 57   Takács Kristián 1350 SVK Šk Dvory Nad Žitavou 40
47 63   Èerná Lucia 1350 SVK Šk Štefanov 38
48 62   Šipkovský Adam 1350 SVK ZŠ MŠ Trakovice 36½
49 33   Kavon Rastislav 1350 SVK ŠK Komplet Modranka 35
50 20   Beitl Dominik 1350 SVK CVÈ Malacky 34½
  52   Stríž Peter 1350 SVK Šk Doprastav Bratislava 34½
52 42   Macho Marek 1350 SVK ŠK Komplet Modranka 34½
53 50   Puškár Dávid 1350 SVK Lokomotíva Trnava 3 41½
54 64   Èiernik Marek 1350 SVK Šk Doprastav Bratislava 3 41
55 51   Rakús Adam 1350 SVK ŠK Komplet Modranka 3 33
56 25   Dergounov Christián 1350 SVK Šk Doprastav Bratislava 3 32
57 61   Vrtiaková Anna 1350 SVK Kšn Bratislava 3 26½
58 41   Lipka Alexander 1350 SVK Šk Doprastav Bratislava 39
59 46   Michalková Martina 1350 SVK Kšn Bratislava 37½
60 27   Dzurianinova Hana 1350 SVK Lokomotíva Trnava 36½
61 35   Király Ján 1350 SVK   31½
62 24   Cveèka Andrej 1350 SVK CVÈ Malacky 29
63 34   Kevický Patrik 1350 SVK Kšn Bratislava 1 28
64 60   Vincek Marek 1350 SVK   ½ 29


16.3.2008

 Skalica  15.3.2008
 Skalický šachový festival detí a mládeže
 Regionálny šachový festival  7.ročník, 4.kolo  Výsledky našich
 Turnaj  B  Juniori do 20 rokov
 (13 hráčov, 7 kôl)

 
  1. Tomáš LUKÁČ  7 b. ŠK Modranka
  2. Michal Jozefek 6 b. CVČ Senica
  3.  Tibor Čajka 4 b.  CVČ Senica

     Turnaj  A  Šachová GRAND PRIX
 (50 žiakov, kategórie do 8, 11 a 14 rokov)  9.kôl
 
 25. Nguyen Jakub 4,5 b. (9. miesto v kategórii C11)
 26. Rezbárik Šimon 4,5 b. (10. miesto v kategórii C11)
 30. Kavoň Rastislav  4 b. (14. miesto v kategórii C11)
 35. Rakús Adam 4 b. (17. miesto v kategórii C11)
 
 Suverénny víťaz turnaja juniorov
              Tomáš Lukáč   
 

  
 
  Po prvom veľkom turnaji  -  aj so zaslúženými cenami

    
Fotodokumentácia z turnaja Grand Prix v Skalici
15.3.2008
    
         
          


Kompletné výsledky turnajov v Skalici
 
 

RSFM 2007/2008 - SKALICA - mladší - do 14 rokov

Konečný stav po 9. kole

Place Name                 Feder Loc  Club                  Score Wins Progr. Buch.

  1   Berger, Patrik       C14   1245 SKALICA, CVÈ          8.5      8   42.5  50.5
  2   Sitár, Martin        C14   1456 DUNAJSKÁ STREDA, ŠK   7        7   35.0  50.0
  3   Kahancova, Jana      D14   1550 DUNAJSKÁ STREDA, ŠK   7        6   40.0  53.5
  4   Puškár, Peter        C11   1374 TRNAVA, Lokomotíva    6.5      6   36.0  50.5
  5   Tököly, Daniel       C14   1345 SENICA, CVÈ           6.5      6   33.5  49.0
  6   Hájek, Lukáš         C14   1374 BRATISLAVA, Doprastav 6.5      6   28.5  43.5
  7   Oèko, Martin         C11   1400 SENICA, CVÈ           6        6   31.0  47.0
  8   Kollár, Ján Marek    C14   1326 BRATISLAVA            6        6   29.0  45.0
  9   Vrba, Róbert         C14   1421 ŠTEFANOV              6        6   26.0  42.0
 10   Šipkovský, Adam      C14   1000 Trakovice             6        6   25.0  42.5
 11   Mudroch, Martin      C14   1350 SENICA, CVÈ           5.5      5   35.0  50.5
 12   Valent, Martin       C11   1334 BRATISLAVA, Doprastav 5.5      5   30.5  44.5
 13   Jarábek, Milan       C14   1323 SKALICA, CVÈ          5        5   30.0  47.0
 14   Klimešová, Gabriela  D14   1313 ŠTEFANOV              5        5   29.0  47.5
 15   Klimeš, Juraj        C14   1316 ŠTEFANOV              5        5   28.0  49.0
 16   Jablonický, Martin   C11   1386 TRNAVA, Lokomotíva    5        5   28.0  42.0
 17   Gavlas, Jakub        C14   1379 BREZOVÁ, CVÈ          5        5   26.0  45.0
 18   Bakoš, Adrian        C14   1350 HOLÍÈ                 5        5   25.0  38.0
 19   Nemeèkay, Lukáš      C11   1354 SENICA, CVÈ           5        5   24.0  41.5
 20   Kovaøíèek, Mirko     C11   1086 SKALICA, CVÈ          5        5   23.0  44.0
 21   Macko, Miroslav      C08   1382 BRATISLAVA, KŠN       5        5   23.0  40.0
 22   Nemeèkay, Dominik    C11   1334 SENICA, CVÈ           5        4   30.0  48.5
 23   Macko, Peter         C11   1477 BRATISLAVA, KŠN       5        4   28.5  48.0
 24   Tomka, Marek         C08   1000 CVÈ Brezová           4.5      4   24.5  38.0
 25   Nguyen, Jakub        C11   1000 Modranka              4.5      4   22.5  41.0
 26   Rezbárik, Šimon      C11   1000 Modranka              4.5      4   20.0  33.5
 27   Gaša, Patrik         C11   1000 CVÈ Senica            4.5      4   17.5  35.5
 28   Puškár, David        C11   1031 TRNAVA                4.5      3   20.0  40.5
 29   Kríšš, Róbert        C11   1000 Bratislava, Doprastav 4        4   26.0  47.0
 30   Kavon, Rastislav     C11   1000 Modranka              4        4   20.0  43.0
 31   Èerná, Lucia         D11   1273 ŠTEFANOV              4        4   20.0  37.0
 32   Karas, Marek         C11   1000 BRATISLAVA, CVÈ ESKO  4        4   19.0  42.0
 33   Bouma, Tomáš         C11   1252 BREZOVÁ, CVÈ          4        4   17.0  32.5
 34   Mužila, Marek        C14   1000 Trakovice             4        4   15.0  34.5
 35   Rakús, Adam          C11   1000 Modranka              4        4   14.0  31.5
 36   Cepková, Monika      D14   1000 Trakovice             4        3   22.5  45.5
 37   Mešánek, Eduard     C14   1036 ŠTEFANOV              4        3   21.5  43.5
 38   Kopáè, Martin        C08   1000 CVÈ Skalica           3.5      3   16.0  34.0
 39   Cibula, Dominik      C08   1024 SENICA, CVÈ           3.5      3   11.0  28.5
 40   Krakovský, Róbert    C08   1003 SKALICA               3        3   17.0  40.5
 41   Krakovský, Jakub     C08   1000 SKALICA               3        3   12.0  33.5
 42   Trojková, Michaela   D08   1001 Senica, CVÈ           3        2   16.5  37.0
 43   Sedláèková, Lívia    D08   1000 CVÈ Skalica           3        2   16.5  31.0
 44   Beblavý, Jakub       C11   1027 SENICA, 2.ZŠ          3        1   16.0  35.5
 45   Tomka, Tomáš         C11   1000 CVÈ Brezová           3        1   14.0  30.0
 46   Pastuchová, Patrícia D11   1000 Senica, CVÈ           2.5      2    7.5  29.5
 47   Krakovský, Matej     C11   1000 SKALICA               2        2   10.0  31.0
 48   Tomašoviè, Timotej   C08   1000 ŠTEFANOV              2        2    9.0  34.5
 49   Nemeèkayová, Soòa    D08   1000 SENICA, CVÈ           2        1   12.0  29.0
 50   Jozefek, Roman       C11   1150 SENICA, CVÈ           1        0    1.5  27.0
 
 

RSFM 2007/2008 - SKALICA - starší - nad 14 rokov

Konečný stav po 7. kole

Place Name                Feder Loc  Club         Score Wins Progr. Buch.

  1   Lukáč, Tomáš        C20   1819 Modranka     7        7   28.0  25.0
  2   Jozefek, Michal     C14F  1557 SENICA, CVÈ  6        6   24.0  23.5
  3   Čajka, Tibor        C16   1850 SENICA, CVÈ  4.5      4   18.5  28.0
  4   Harašta, Juraj      C16   1646 SKALICA, CVÈ 4        4   15.0  24.5
  5   Brisudová, Veronika D20   1751 SKALICA, CVÈ 4        2   14.0  24.0
  6   Nemečkayová, Monika D16   1523 SENICA, CVÈ  4        2   11.5  22.5
  7   Drábek, Martin      C20   1350 SKALICA, CVÈ 3.5      2   10.5  23.5
  8   Harašta, Marián     C20   1558 SKALICA, CVÈ 3        3   17.0  26.5
  9   Danada, Tomáš       C14F  1460 SENICA, CVÈ  3        2   13.5  25.0
 10   Čech, Ondrej        C16   1445 SKALICA, CVÈ 3        2   13.0  25.5
 11   Zlámal, Marek       C20   1480 SKALICA, CVÈ 3        2   12.0  28.5
 12   Klimešová, Lucia    D20   1437 ŠTEFANOV     3        2   12.0  25.0
 13   Martinkovič, Marián C16   1000 Trakovice    1        0    7.0  23.5
 


Trnavský šachový rebríček Turnaj mládeže trnavských škôl organizovaný v CVČ Kalokagatia Trnava  
 

Usporiadateľ:
p. Šiška
Spolupráca:
V.Hagara
M.Szitkey
M.Puškáš
J.Kozinka

 
 Ilustračné foto z Trnavského šachového rebríčka  2007
 
 
 
Trnavský rebríček 2008           
Základné školy              
Výsledková listina              
      7.2.2008 6.3.2008 27.3.2008    
Meno NRtg škola body_1 body_2 body_3 body_spolu poradie
Svoboda Adam 1877 Gymn. J.Hollého 4 6   10  
Ševčík Filip 1350 ZŠ Bottova ul. 4 5   9  
Vitek Michal 1350 Gymn. J.Hollého 4 5   9  
Babirát Michal 1350 ZŠ Bottova ul. 4,5 4   8,5  
Koleňák Matúš 1350 ZŠ Spartakovská ul. 3,5 5   8,5  
Puškár Peter 1383 ZŠ A.Kubinu 4 4   8  
Slezák Vladimír 1350 ZŠ Bottova ul. 4 4   8  
Soubusta Patrik 1350 ZŠ Bottova ul. 4 4   8  
Bednárik Matej 1350 ZŠ Atomová ul. 3 4   7  
Hlavatý Róbert 1350 ZŠ Šúrovce 3 4   7  
Čechovič Juraj 1350 ZŠ Cífer 3 3,5   6,5  
Krajčovič Peter 1350 ZŠ J.Bohunice 3 3,5   6,5  
Varényiová Michaela 1350 ZŠ Atomová ul. 3,5 3   6,5  
Bango Valentín 1350 ZŠ Zeleneč 2 4   6  
Braniš Róbert 1350 ZŠ Smolenice 3 3   6  
Hudcovič Patrik 1350 ZŠ Šúrovce 3 3   6  
Kriegstein Pavel 1350 ZŠ Zeleneč 3 3   6  
Krippel Marek 1350 ZŠ Smolenice 2 4   6  
Nguyen Jakub 1350 ZŠ Modranka 3 3   6  
Špot Radoslav 1350 ZŠ Smolenice 2 4   6  
Horvát Dávid 1350 ZŠ K.Mahra 3 2,5   5,5  
Krasňan Patrik 1350 ZŠ A.Kubinu 2,5 3   5,5  
Šarmír Štefan 1350 ZŠ Zeleneč 2 3,5   5,5  
Volek René 1350 ZŠ K.Mahra 2,5 3   5,5  
Cíferský Martin 1350 ZŠ Spartakovská ul. 2 3   5  
Jablončík Marek 1350 ZŠ Cífer 2 3   5  
Oravec Matej 1350 ZŠ Modranka 2,5 2,5   5  
Puškár Dávid 1350 ZŠ A.Kubinu 2 3   5  
Rezbárik Šimon 1350 ZŠ Modranka 2 3   5  
Jablonický Boris 1350 ZŠ A.Merici 4,5     4,5  
Mackovič Matúš 1504 ZŠ Spartakovská ul. 4,5 5   9,5  
Macho Marek 1350 ZŠ Modranka 1,5 3   4,5  
Šimnová Katarína 1350 ZŠ Atomová ul. 2,5 2   4,5  
Bodorik Adam 1350 ZŠ A.Merici   4   4  
Padyšák Matúš 1350 ZŠ J.Bohunice 1 3   4  
Urgošík Martin 1350 ZŠ Atomová ul. 2 2   4  
Varga Matej 1350 ZŠ A.Kubinu 2,5 1,5   4  
Gbelec Peter 1350 ZŠ Cífer   3,5   3,5  
Hanus Andrej 1350 ZŠ Šúrovce 1,5 2   3,5  
Ležovič Adam 1350 ZŠ Cífer 1,5 2   3,5  
Polák Vladimír 1350 ZŠ Hrnčiarovce 3,5     3,5  
Dzurjaninová Hana 1350 ZŠ Spartakovská ul. 2 1   3  
Jablonický Martin 1350 ZŠ A.Merici 3     3  
Jursa Roman 1350 ZŠ A.Merici 3     3  
Kavoň Rastislav 1350 ZŠ Modranka   3   3  
Koreň Mário 1350 ZŠ K.Mahra 1,5 1,5   3  
Matovič Samuel 1350 ZŠ J.Bohunice 1 2   3  
Sekáč Martin 1350 ZŠ K.Mahra 0 3   3  
Hesko Michal 1350 ZŠ A.Merici   2   2  
Horník Andrej 1350 ZŠ Gorkého ul. 2     2  
Koricina Jozef 1350 ZŠ A.Merici   2   2  
Palinkas Adam 1350 ZŠ A.Merici   2   2  
Ponc Igor 1350 ZŠ Smolenice 1 1   2  
Černý Matej 1350 Gymn. J.Hollého   1,5   1,5  
Jurík Tomáš 1350 Gymn. J.Hollého 1,5     1,5  
Mrva Lubomír 1350 ZŠ Šúrovce   1,5   1,5  
Richnáková Lucia 1350 ZŠ Šúrovce 1,5     1,5  
Rodzenák Samuel 1350 ZŠ Gorkého ul. 1,5     1,5  
Šmidovič Adam 1350 ZŠ Zeleneč   1,5   1,5  
Štefánek Ján 1350 Gymn. J.Hollého 1,5     1,5  
Lančarič Marek 1350 ZŠ K.Mahra   0,5   0,5  
Petrík Tomáš 1350 ZŠ Gorkého ul. 0,5     0,5  
      131 156 0 287  

Poradie škôl
ZŠ Bottova ul. 16 17,5   33,5
ZŠ Spartakovská ul 12 14   26
Gymn. J.Hollého 11 12,5   23,5
ZŠ A.Kubinu 11 11   22
ZŠ Atomová ul. 11 12   23
ZŠ Modranka 9 12   21
ZŠ A.Merici 8 12   20
ZŠ Smolenice 8 12   20
ZŠ Šúrovce 9 10,5   19,5
ZŠ Zeleneč 7 12   19
ZŠ K.Mahra 7 10   17
ZŠ Cífer 6,5 12   18,5
ZŠ J.Bohunice 5 8,5   13,5
ZŠ Gorkého 4     4
ZŠ Hrnčiarovce 3,5     3,5




 
  Trnavský rebríček v šachu     
             
             
  ZŠ - 1.turnaj   7.2.2008    
             
por. meno   škola body pom. body
             
1. Jablonický Boris ZŠ A. Merici 4,5 14,5  
2. Babirát Michal ZŠ Bottova ul. 4,5 14,0  
3. Mackovič Matúš ZŠ Spartakovská ul. 4,5 13,5  
4. Svoboda Adam Gymn. J. Hollého 4 13,5  
5. Puškár Peter ZŠ A. Kubinu 4 13,0  
  Vitek Michal Gymn. J. Hollého 4 13,0  
7. Slezák Vladimír ZŠ Bottova ul. 4 12,0  
8. Soubusta Patrik ZŠ Bottova ul. 4 11,0  
  Ševčík Filip ZŠ Bottova ul. 4 11,0  
10. Koleňák Matúš ZŠ Spartakovská ul. 3,5 12,5  
11. Polák Vladimír ZŠ Hrnčiarovce 3,5 11,5  
  Varényiová Michaela ZŠ Atómová ul. 3,5 11,5  
13. Braniš Róbert ZŠ Smolenice 3 10,0  
  Jablonický Martin ZŠ A. Merici 3 10,0  
  Jursa Roman ZŠ A. Merici 3 10,0  
16. Čechovič Juraj ZŠ Cífer 3 9,0  
  Krajčovič Peter ZŠ Jasl. Bohunice 3 9,0  
18. Bednárik Matej ZŠ Atómová ul. 3 8,0  
  Horvát Dávid ZŠ K. Mahra 3 8,0  
  Hudcovič Patrik ZŠ Šúrovce 3 8,0  
21. Hlavatý Róbert ZŠ Šúrovce 3 7,0  
  Nguyen Jakub ZŠ Modranka 3 7,0  
23. Krieglstein Pavel ZŠ Zeleneč 3 6,0  
24. Volek René ZŠ K. Mahra 2,5 10,0  
25. Šimnová Katarína ZŠ Atómová ul. 2,5 9,5  
26. Krasňan Patrik ZŠ A. Kubinu 2,5 8,5  
27. Oravec Matej ZŠ Modranka 2,5 7,5  
28. Varga Matej ZŠ A. Kubinu 2,5 6,5  
29. Bango Valentín ZŠ Zeleneč 2 8,0  
  Šarmír Štefan ZŠ Zeleneč 2 8,0  
31. Jablončík Marek ZŠ Cífer 2 7,0  
  Puškár Dávid ZŠ A. Kubinu 2 7,0  
  Urgošík Martin ZŠ Atómová ul. 2 7,0  
34. Cíferský Martin ZŠ Spartakovská ul. 2 6,0  
  Krippel Marek ZŠ Smolenice 2 6,0  
  Rezbárik Šimon ZŠ Modranka 2 6,0  
37. Horník Andrej ZŠ Gorkého ul. 2 5,0  
  Špot Radoslav ZŠ Smolenice 2 5,0  
39. Dzurjaninová Hana ZŠ Spartakovská ul. 2 4,5  
40. Jurík Tomáš Gymn. J. Hollého 1,5 7,0  
41. Rodzenák Samuel ZŠ Gorkého ul. 1,5 5,5  
42. Richnáková Lucia ZŠ Šúrovce 1,5 4,5  
43. Koreň Mário ZŠ K. Mahra 1,5 3,5  
  Ležovič Adam ZŠ Cífer 1,5 3,5  
45. Hanus Andrej ZŠ Šúrovce 1,5 3,0  
46. Macho Marek ZŠ Modranka 1,5 2,5  
  Štefánek Ján Gymn. J. Hollého 1,5 2,5  
48. Matovič Samuel ZŠ Jasl. Bohunice 1 3,0  
49. Padyšák Matúš ZŠ Jasl. Bohunice 1 2,0  
  Ponc Igor   ZŠ Smolenice 1 2,0  
51. Petrík Tomáš ZŠ Gorkého ul. 0,5 1,5  
52. Sekáč Martin ZŠ K. Mahra 0 0  
             
             
  Poradie škôl po 1.kole :      
             
 1.  ZŠ Bottova ul.  -  16,5 b.      
2. ZŠ Spartakovská ul.  -  12      
 3.  Gymn. J. Hollého  -  11      
  ZŠ A. Kubinu  -  11      
  ZŠ Atómová ul.  -  11      
 6.  ZŠ A. Merici  -  10,5      
 7.  ZŠ Šúrovce  -   9      
  ZŠ Modranka  -   9      
 9.  ZŠ Smolenice  -   8      
10.  ZŠ K. Mahra  -   7      
  ZŠ Zeleneč  -   7      
12.  ZŠ Cífer    -   6,5      
13.  ZŠ Jasl. Bohunice  -   5      
14.  ZŠ Gorkého ul.  -   4      
15.  ZŠ Hrnčiarovce  -   3,5      
             
 



 

 
 

 

Dôstojné vyvrcholenie šachovej Grand Prix a 7.Regionálneho festivalu detí a mládeže - (Článok v regionálnych novinách MY )  
Šachový festival detí a mládeže TIRNAVIA šachových nádejí 2008 úspešne zavŕšený...  
Zúčastnilo sa ho  120 účastníkov... (95 v turnaji A, 25 v turnaji B)
Viacej podrobností z podujatia a rozsiahla fotogaléria - www.modranka-sach.wbl.sk/TIRNAVIA_sachovych_nadeji_2008_.html

 

 
 

TIRNAVIA šachových nádejí 2009 ...

* * * Pozývame vás * * * 16.mája 2009 * * * Kultúrny dom Trnava - Modranka * * * TIRNAVIA šachových nádejí 2009  * * *

Pripravujeme turnaj detí a mládeže... 17.5.2009

TIRNAVIA šachových nádejí

Propozície


 Spolupráca pri organizácii podujatia TIRNAVIA šachových nádejí  
 Prihlásení  

****   *****     *****     *****     *****     *****     *****     *****   *****     *****       *****     *****   *****
Privítame vás v nedeľu 17.mája...   Prihlášky: 
gajarskyjulius@mail.t-com.sk  

Pozvánka
TIRNAVIA
šachových nádejí 2009
 Trnava - Modranka
17.mája 2009
TIRNAVIA
šachových nádejí 2009
Trnava - Modranka
17.mája 2009
TIRNAVIA
šachových nádejí 2009

 

 
  
 


 
   
Šachový festival
detí a mládeže
Šachový festival
detí a mládeže
Šachový festival
detí a mládeže
Šachový festival
detí a mládeže
Šachový festival
detí a mládeže

  Propozície šachového festivalu detí a mládeže TIRNAVIA šachových nádejí 2009
 




 


 

 

 









 

ŠK Komplet Trnava – Modranka
v spolupráci s ŠK Lokomotíva Trnava a ŠK Hydina Cífer

organizuje

 

Trnavský šachový festival detí a mládeže

2. ročník

TIRNAVIA šachových nádejí

v rámci 8.ročníka Regionálneho šachového festivalu detí a mládeže

  Garant turnaja:           ŠK Komplet Trnava -Modranka

  Riaditeľ súťaží:           Ing.Július Gajarský

  Hlavný rozhodca:          Rastislav Diviak

  Miesto konania:           Kultúrny dom Trnava - Modranka, Sereďská ul.

  Termín:                         17. máj 2009 (nedeľa) * zmena!

  Prezentácia:             8:30 – 9:00 hod.

  Právo účasti:                 Chlapci a dievčatá narodení po 1. 1. 1989

                                  (majstri aj začiatočníci, všetci, ktorí radi hrajú šach)

  Hrací systém:               Turnaj A –  Šachová Grand Prix

  Pre hráčov narodených v roku 1995 a mladších     s ratingom podľa LOK maximálne 1550 bodov

Švajčiarsky systém na 9 kôl, tempo 2 x 15 minút na partiu

 

                                  Turnaj B – do 20 rokov (narodení 1. 1. 1989 a mladší),

Švajčiarsky systém na 7 kôl, tempo 2 x 20 minút na partiu

 

Hrá sa podľa pravidiel FIDE

Technické podmienky podľa štatútu Regionálneho šachového festivalu detí a mládeže 2008/2009

 

  Štartovné:                     Neplatí sa

  Ceny:                           Ceny pre všetkých účastníkov, výber podľa poradia

  Stravovanie:                 Účastníkom bude podané občerstvenie a nápoje

 

  Upozornenie:             Na každého nepárneho účastníka festivalu priniesť kompletnú hraciu súpravu a funkčné šachové hodiny

 

  Prihlášky a informácie:  Počet účastníkov prosíme nahlásiť na elektronickú adresu gajarskyjulius@mail.t-com.sk alebo na tel. 0910 673 122 do 12.5.2009

 

Propozície sú zverejnené na www.modranka-sach.wbl.sk

 

Tešíme sa na vašu účasť!

 Kde nájdete miesto podujatia Trnava - Modranka, Kultúrny dom (Kino Stavbár) Sereďská ul.  (roh Olivovej ul.)





 

Trnavský šachový festival detí a mládeže

2. ročník
  TIRNAVIA šachových nádejí 2009

Kalokagatia, štvrtok 22.1.2009, Trnava

Trnavský rebríček

1.kolo

Zúčastnilo sa 48 žiakov základných a stredných škôl.

Hralo sa na 6 kôl



1. Svoboda Adam 5,5 GHJ
2. Mackovič Matúš 5 Spartakovská
3. Čechovič Juraj 5 GAM
4. Puškár Peter 5 Kubinu
5. Jablonický Boris 5 GAM
6. Kavoň Rastislav 4,5 Modranka
7. Hudcovič Patrik 4,5 Šúrovce
8. Jablonický Martin 4 GAM
9. Ležovič Maroš 4 Modranka
10. Rezbárik Šimon 4 Modranka

11. Gallo Milan 4 Uč. Tovarištva
12. Rakús Adam 4 Modranka
...
27. Zahorák Martin 3 Modranka

 

31.1.2009 *Na turnaji Grand Prix detí a mládeže v Bratislave...

Šachový festival detí a mládeže

v rámci 2.ročníka Grand Prix Slovenska pre mládež   

 
Skvelé
Rasťo Kavoň
na 1.mieste
A turnaja
spomedzi 85 účastníkov!!!
 
Umiestnenie našich:
 
1. Kavoň Rasťo 7,5
.................
27. Rakús Adam 5,0
33. Maroš Ležovič 5,0
76. Záhorák Martin 2,5
84. Bango Dominik 1,0
 

v turnaji započítavanom do Grand Prix
detí a mládeže 2009
 
 
Poradie Grand Prix
 
 
 
 

 

17.1.2009 *Na turnaji Grand Prix detí a mládeže v Brezovej...

 
 

 

Aktuálne informácie z nášho turnaja...

Turnaj detí a mládeže... Trnava, 20.12.2008
Výsledky...

***Vianočná

TIRNAVIA

šachových nádejí

2008

Výsledky a ďalšie informácie  v rubrike Turnaje
www.modranka-sach.wbl.sk/Turnaje__Mladez.html

Trnava-mladsi_Vianocna_TIRNAVIA_vysledky.XLS (124 KB)

Trnava-starsi_Vianocna_TIRNAVIA_vysledky.XLS (113 KB)



Turnaj A - Grand Prix
1. Dolnák Michal 9 b.
2.Kavoň Rastislav  7 b.
3.Jablonický Martin 7 b.
 
Turnaj B - juniori
1.Lipták Dušan 7 b.
2.Markuliak Mário 5 b.
3.Tokoly Daniel 4,5 b.
     

  

Víťazi jednotlivých kategórií:

C8 Durdy Marek (Trakovice) *** C11 Kavoň Rasťo (Modranka) *** C14 Dolnák Michal (Krasňany)
 

 D8 Mikulíková Miroslava (Dojč)  ***  D11Meszarosová Eva (Dvory nad Žitavou) ***   D14 Koloditsová Renáta (Senec) 

Podujatie podporili
                                 
Slovenské elektrárne, a.s.                       Slovenský šachový zväz                         Mesto Trnava




Upozornenie - Straty a nálezy - pozrite rubriku Diskusia - TIRNAVIA šachových nádejí

 

   
   
   



Účasť našich žiakov na turnaji
v Břeclavi


Sobota, 13.12.2008
***  Rasťo Kavoň víťazom kategórie do 9 rokov!
  Celkovo na 4.mieste z 81 účastníkov!

 
 
 
Umiestnenie našich:
4.Kavoň Rasťo 5,5/7
22. Ležovič Maroš 4,5/7
26. Rezbárik Šimon 4/7
44. Nguyen Jakub 3/7
67. Záhorák Martin 2/7

 



29.11.2008 *Na turnaji Grand Prix detí a mládeže v Martine...

ŠACHOVÝ TURNAJ MLÁDEŽE  

 

ŠACHOVÉ VEŽE – Martin 2008

Výsledky našich zástupcov z Modranky
v turnaji započítavanom do Grand Prix detí a mládeže 2009

101 účastníkov v kategórii chlapcov CH8,  CH11 a CH14 a dievčat D8, D11 a D14
 
 
Turčianske šachové centrum Martin, 29.novembra 2008

Švajčiarsky systém na 9 kôl. Hracie tempo 2 x 15 minút
 

20. Rasťo Kavoň 6/9...
25. Jakub Nguyen 5,5/9
57. Maroš Ležovič 4,5/9
78. Záhorák Martin 3,5 /9
88. Damián Konig
3/9

 
 
 

 

 

 

 

4.kolo

Regionálneho šachového festivalu   

 

BREZOVÁ 2009

 

Naši sa v 66 člennom štartovom, poli nestratili a všetci sa umiestnili do 24.miesta
v turnaji započítavanom do Grand Prix detí a mládeže 2009

66 účastníkov v kategórii chlapcov CH8,  CH11 a CH14 a dievčat D8, D11 a D14
 
 
Brezová, 17.januára 2009

Švajčiarsky systém na 9 kôl. Hracie tempo 2 x 15 minút
 

 
 

9. Rasťo Kavoň 6/9...
16. Jakub Nguyen 5,5/9
21. Damián Konig 5,5
24. Maroš Ležovič 5,0/9

 


Trnavský šachový festival detí a mládeže

2. ročník
  TIRNAVIA šachových nádejí 2009


 
Pozvánka na turnaj šachovej Grand Prix detí a mládeže
TOPlist