Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web

5.liga TT-HC-PN 2007/2008


Aktualizované 23.2.2008
   5.liga TT-HC-PN 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. Z V R P Skóre Body Poradie
1. ŠK  Modranka   3,5
1,5
4,5
4
2,5
2
3,5
5
4
5
3
4
4,5
3
14
11 1
2
50,0
34
1. 
2. Vrbové C 1,5
3,5
  2,5
4,5
0,5
1
 
1,5
2,5
  3
3,5
5
5
12 6 2 4 34,0
20
4.
3.  Šúrovce 0,5
1
2,5
0,5
  0,5
0,5
 
  2
2
1,5
1,5
2
2
12 0 1
11 16,5
1
8.
4. Piešťany D 2,5
3
4,5
4
 
4,5
4,5
  1,5
2,5
3
2,5
3
4,5
  12 8 3  1 40,0
27
2.
5. L. Trnava juniori 1,5
0
3,5
2,5
  3,5
2,5
  2,5
4
4
3,5
 
5
2,5
12 6 4 2 35,0 22
3.
6. Hlohovec E 1
0
  3
3
2
2,5
2,5
1
   5
3
3
2,5
12  5 3 4 28,5
18
5.
7. Piešťany E 2
1
2
1,5
3,5
3,5
2
0,5
 1
1,5
 
0
2
   3,5
3
14 4 0 8 20,5 12
6.
8. ŠK Sokolovce
0,5
2
0
0
3
3
  0
2,5
2
2,5 
1,5
2
  12 2 2 6 19,0
8 7.
*) Aktuálne výsledky jednotlivcov po družstvách: chess-results.com/Tnr7980.aspx

Výsledky ŠK Komplet Modranka B v sezóne 2007/2008

Meno Foto
27.10.07
Sokolovce
4,5:0,5
1.kolo
27.10.07
Sokolovce

3:2
2.kolo
10.11.07
Vrbové
C
3,5:1,5
3.kolo
10.11.07
Vrbové
C

1,5:3,5
4.kolo
24.11.07
Šúrovce
4.5:0,5
5..kolo
24.11.07
Šúrovce

4:1
6.kolo
8.12.07
Piešťany
D
2,5:2,5
7.kolo
8.12.07
Piešťany
D

2:3
8.kolo
26.1.08
Trnava jun.
3,5:1,5
9.kolo
26.1.08
Trnava jun.

5:0
10.kolo
16.2.08
Hlohovec E
4:1
11.kolo
16.2.08
Hlohovec E
5:0
12.kolo
1.3.08
Piešťany E
3:2
13.kolo
1.3.08
Piešťany E
4:1
14.kolo
Celkovo
Kozinka Ján
ELO 1776
Dóczi
1489
1/2
Dóczi
1489
1
Lajda
1773
1
Lajda
1773
0
Parák
1595
1
Parák
1595
1
Bardík
1782
1
Bardík
1782
0
Jablomický B 1451
1
Lackovič 1350
1
Javor
1373
0
Javor
1373
1
Gubiš
1775
1
Gubiš
1775
1
10,5/14
75,0 %
Longauer Ján
ELO 1523
Rybanský
1402
1
Rybanský
1402
1
---
---
 ---  ---  ---  ---
Puškár
1383
0
Jablonický B.
1451
1
 ---  ---
Strapko
1450
1
Strapko
1450
1
5/6
83,3 %
Petko Severín
ELO 1564
---
---
 ---  ---
Hlavatý
1350
1/2
Hlavatý
1350
1
Lesay
1531
1/2
Lesay
1531
0
Jablonický M.
1380
1
Puškár
1383
1
Černay
1350
1
Černay
1350
1
Vereš
1421
0
Vereš
1421
1
7/10
70,0%
Petko Marek
ELO 1517
Dóczi A.
1359
1
Dóczi A.
1359
1
Tomašovič  M. 1350
1
Tomašovič  M. 1350
1
Mrva
1350
1
Hlavatý
1350
0
Manák
1455
0
Manák
1455
0
Šottník
1350
1
 ---         6/9
66,6%
Dobiš Pavol
ELO 1559
 
Pavlech
1350
1
Pavlech
1350
0
 ---  ---  ---  ---  ---  ---  ---  ---  ---  ---
Šipkovský
1350
1
Fedorko
1350
0
2/4
50%
Michalík Ferdinand
ELO 1537
    ---  ---
  ---   ---  ---  ---                  
Hermanský Samuel
ELO 1447
--- ---
Tomašovič J.1350
1
Tomašovič J.1350
0
Hudcovič 1350
1
Hudcovič 1350
1
Chrvala 1507
0
Chrvala 1507
1
 ---
Jablonický M. 1380
1
Nižnanský 1350
1
Nižnanský 1350
1
Fedorko
1350
0
Danišková 1350
1
8/11
72,7%
Petko Patrik
ELO 1430
Pavlech
1350
1
Pavlech
1350
0
Bajcav
1350
1/2
Bajcav
1350
 
1/2
Richnáková
1350
1
Richnáková
1350
1
Bohunský 1379
1
Bohunský 1379
1
   
Zakuťanský 1350
1
Zakuťanský 1350
1
 --- --- 8/10
80 % 
Jankovič Miroslav
ELO 1350
                             
 Rau Vladimír
ELO 1350
  ---
---
Bjel
1350
0
Bjel
1350
0
 ---  ---  ---  ---
Slezák
1350
1/2
Slezák
1350

1
Ilovič
1350

1
Ilovič
1350

1
 ---  --- 3,5/6
58,3%
Sivák Jakub
ELO 1350
                             





       Výsledok  Výsledok    Výsledok  Výsledok  
    1.kolo – Modranka B – Sokolovce   4,5 : 0,5   3 : 2 Vrbové C – Piešťany E  3:2  3,5:1,5  
   27.10.2007     Šúrovce – Hlohovec E  2:3 2:3  Piešťany D – Trnava jun.  1,5:3,5  2,5:2,5  
                 
    2.kolo – Sokolovce – Trnava jun.  0 : 5
  2,5:2,5 Hlohovec E – Piešťany D  2:3 2,5:2,5   
   10.11.2007 Piešťany E – Šúrovce  3,5:1,5  3,5:1,5 Modranka B – Vrbové C  3,5 : 1,5  1,5 : 3,5  
                 
    3.kolo – Vrbové C – Sokolovce  5:0 5:0  Šúrovce – Modranka B  0,5:4,5 1:4   
   24.11.2007 Piešťany D – Piešťany E  3:2 4,5:0,5  Trnava jun. – Hlohovec E  2,5:2,5
 4:1  
                 
    4.kolo –    Sokolovce – Hlohovec E  2:3 2,5:2,5 Piešťany E – Trnava jun.  1:4 1,5:3,5   
   8.12.2007 Modranka B – Piešťany D  2,5:2,5 2:3  Vrbové C – Šúrovce  2,5:2,5 4,5:0,5   
                 
    5.kolo – Šúrovce – Sokolovce  2:3 2:3  Piešťany D – Vrbové C 4:1 4,5:0,5   
   26. 1.2008 Trnava jun. – Modranka B  1,5:3,5 0:5  Hlohovec E – Piešťany E 5:0 3:2   
                 
    6.kolo – Sokolovce – Piešťany E 15:3,5  2:3  Modranka B – Hlohovec E  4:1  5:0  
   16. 2.2008 Vrbové C – Trnava jun. 1,5:3,5   2,5:2,5 Šúrovce – Piešťany D  0,5:4,5 0,5:4,5   
                 
    7.kolo –    Piešťany D – Sokolovce  5:0 5:0  Trnava jun. – Šúrovce 4,5:0,5  4,5:0,5   
   1. 3.2008 Hlohovec E – Vrbové C 3:2  1:4  Piešťany E – Modranka B 2:3  1:4   
                 
Foto z priebehu zápasu ... pridané 13:30....
Výsledky: 
ŠK Piešťany E -ŠK Komplet Modranka "B" 
2:3  a 1:4
Postup do 4.ligy!!!   Ďakujeme našim a blahoželáme... ...pridané 18:40
     
 
Piešťany E - Modranka B 2:3 Piešťany E - Modranka B 1:4
Gubiš - Kozinka 0:1
Strapko - Longauer 0:1
Vereš - Petko Sev. 1:0
Šipkovský - Dobiš 0:1
Fedorko - Hermanský 1:0
Gubiš - Kozinka 0:1
Strapko - Longauer 0:1
Vereš - Petko Sev. 0:1
Fedorko - Dobiš 1:0
Danišková - Hermanský 0:1

3.šachovnica: S.Petko
4.šachovnica: Dobiš
5.šachovnica: Hermanský
 
Naši  nastúpili v zostave:
1.šachovnica: J.Kozinka
2.šachovnica: J.Longauer

..a takto sa bojovalo
 

Výsledky družstiev po šachovniciach

Team-Composition with round-results

  1. Modranka B (34 / 50)
Bo.   Name Rtg FED 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 Pts. RtgAvg
1   Kozinka Jan 1766 SVK ½ 1 0 1 1 1 1 0 1 1 0 1 1 1 10,5 1598
2   Longauer Jan 1524 SVK 1 1             0 1     1 1 5,0 1423
3   Petko Severin 1563 SVK         ½ 1 ½ 0 1 1 1 1 0 1 7,0 1417
4   Petko Marek 1517 SVK 1 1 1 1 1 0 0 0 1           6,0 1375
5   Dobis Pavol 1559 SVK 1 0                     1 0 2,0 1350
7   Hermansky Samuel 1447 SVK     0 1 1 1 0 1   1 1 1 0 1 8,0 1381
8   Petko Patrik 1430 SVK 1 0 ½ ½ 1 1 1 1     1 1     8,0 1356
10   Rau Vladimir 1350 SVK     0 0         ½ 1 1 1     3,5 1350
 2. Piestany D (33 / 50)
Bo.   Name Rtg FED 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 Pts. RtgAvg
1   Bardik Jozef 1782 SVK             0 1 1 ½     1 1 4,5 1676
3   Matejovic Ludovit 1581 SVK ½ 1 0 ½ 1 ½     1 1 ½ ½ 1 1 8,5 1430
4   Lesay Dominik 1531 SVK     1 1     ½ 1     1 1 1 1 7,5 1436
5   Osvath Peter 1637 SVK 0 ½                         0,5 1350
6   Nedorost Lubomir 1600 SVK 0 0             1 1         2,0 1427
7   Basovsky Filip 1534 SVK         1 1                 2,0 1413
8   Nemsak Denis 1495 SVK 1 1 0 0 1 1     1 1 1 1 1 1 10,0 1367
9   Manak Adrian 1455 SVK 0   1 1 0 1 1 1             5,0 1398
10   Chrvala Simon 1507 SVK   0 1 0 0 1 1 0     1 1     5,0 1372
11   Ochotnicky Eduard 1445 SVK                 0 1 1 1 1 1 5,0 1350
13   Bohunsky Peter 1379 SVK             0 0             0,0 1430
 3. Trnava jun. (28 / 44)
Bo.   Name Rtg FED 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 Pts. RtgAvg
1   Babirat Michal 1350 SVK ½ 0 1 1 1 1 1 0     ½ 0 ½ 1 7,5 1571
2   Lackovic Marek 1350 SVK 1 ½     1 1 1 ½   0 1 ½ 1 1 8,5 1475
3   Mackovic Matus 1504 SVK 1 1 1 ½ ½ 0 1 1     1 1 1 1 10,0 1413
4   Jablonicky Boris 1451 SVK     1 1 0       0 0     1 ½ 3,5 1449
5   Puskar Peter 1383 SVK     1 0   1     1 0         3,0 1431
6   Jablonicky Martin 1380 SVK 0 0   0 0       0 0         0,0 1450
7   Sottnik Filip 1350 SVK 1 1 1     1 0 1 0   1 1 1 1 9,0 1389
9   Slezak Vladimir 1350 SVK             1 1 ½ 0 0 0     2,5 1350
 4. Vrbove C (23 / 40)
Bo.   Name Rtg FED 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 Pts. RtgAvg
1   Lajda Dusan 1773 SVK     1 0 1 1 ½ 1 0 ½ ½ 1 0 1 7,5 1545
2   Tomasovic Martin 1350 SVK 0 0 0 0 1 1 0 ½ 0 0 0 ½ 0 0 3,0 1436
3   Tomasovic Juraj 1350 SVK ½ 1 1 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 1 6,5 1422
5   Bajcar Pavol 1350 SVK ½ 1 ½ ½ 1 1 1 1 0 0 0 0 1 1 8,5 1392
6   Bjel Lubos 1350 SVK 1 1 1 1 1 1 1 1 1 0 1 1 1 1 13,0 1364
7   Klco Jozef 1350 SVK 1 ½                         1,5 1350
 5. Hlohovec E (21 / 32,5)
Bo.   Name Rtg FED 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 Pts. RtgAvg
1   Majtan Martin 1434 SVK     1 ½     1 1 1 0         4,5 1484
2   Javor Jozef 1373 SVK 0 0 0 0 0 0 1 1 1 1 1 0 1 0 6,0 1535
4   Surab Patrik 1350 SVK         0 0                 0,0 1350
5   Cernay Rastislav 1350 SVK 1 1     ½ 1 0 0 1 1 0 0 1 1 7,5 1412
6   Niznansky Lukas 1350 SVK 1 1 1 1 1 0 1 ½ 1 1 0 0 1 0 9,5 1394
7   Losonsky Jan 1375 SVK 0 0         0 0             0,0 1350
11   Vary Marius 1350 SVK 1 1 0 0                 0 0 2,0 1385
12   Zakutansky David 1350 SVK     0 1 1 0         0 0     2,0 1434
13   Ilovic Igor 1350 SVK                 1 0 0 0 0 0 1,0 1350
 6. Piestany E (12 / 27)
Bo.   Name Rtg FED 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 Pts. RtgAvg
1   Gubis Vladimir 1775 SVK               1         0 0 1,0 1627
2   Strapko Tomas 1450 SVK 1 1 0 ½ 0 ½ 0 ½ 0 1 ½ 1 0 0 6,0 1475
3   Rotak Dusan 1475 SVK           0                 0,0 1534
4   Skrabak Tomas 1350 SVK ½ 0 1 0 0       0 0 1 0     2,5 1419
5   Veres Marcel 1421 SVK ½ 0 ½ 1 0 0 0 0         1 0 3,0 1437
6   Sipkovsky Ondrej 1350 SVK   0         0           0   0,0 1471
7   Fedorko Tomas 1350 SVK 0   1   1 0 1 0 0 0 0 1 1 1 6,0 1402
8   Daniskova Helena 1350 SVK   ½                 1 1   0 2,5 1379
9   Gono Tomas 1350 SVK       1                     1,0 1350
10   Bajanik Samuel 1350 SVK 0     1 1 0 0   0 0 1 0     3,0 1385
11   Vlasak Anton 1350 SVK                 0 1         1,0 1350
13   Horosko Peter 1350 SVK     1         0             1,0 1350
 7. Sokolovce (8 / 19)
Bo.   Name Rtg FED 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 Pts. RtgAvg
1   Doczy Marian 1489 SVK ½ 0 0 0             ½ 0 0 0 1,0 1587
2   Simek Vaclav 1440 SVK     0 ½     0   0 0 0 1     1,5 1476
3   Rybansky Martin 1402 SVK 0 0 0 0 0 0 0 0     1 0 0 0 1,0 1514
4   Doczy Anton 1359 SVK 0 0 0 1     1 0 1 1 0 0     4,0 1414
5   Paulech Pavol 1350 SVK 0 1 0 1 0 0 0 1 1 1 0   0 0 5,0 1412
6   Pikus Zdenko 1350 SVK 0 1     0 0 1 ½ 1 1   1 0 0 5,5 1393
7   Paulech Jakub 1350 SVK         0 0             0 0 0,0 1398
10   Minek Peter 1350 SVK         0 0   1 0 0         1,0 1355
 8. Surovce (1 / 17,5)
Bo.   Name Rtg FED 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 Pts. RtgAvg
1   Parak Vladimir 1595 SVK 1 1 1 ½ 0 0 ½ 0 1 1 ½ ½ ½ 0 7,5 1533
2   Kondel Lubomir 1457 SVK     0 1 ½   1 ½ 0 0 0 0 0 0 3,0 1404
3   Hlavaty Robert 1350 SVK 0 0 ½ 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1,5 1430
4   Mrva Vladimir 1350 SVK 0 0       1         0 0     1,0 1446
5   Hudcovic Patrik 1350 SVK 1 1 0 0 0 0 0 0         0 ½ 2,5 1395
6   Richnakova Lucia 1350 SVK 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0,0 1375
8   Vadrna Filip 1350 SVK                 1 1         2,0 1350



   
 
 

Krajský šachový zväz, Rybníková 15/A, 918 29 Trnava

                         

5.liga okresov TT-PN-HC                     ročník 2007-2008

 Spravodajca ŠTK č.7

 
6.kolo – 16.2.2008:

 SOKOLOVCE  -  PIEŠŤANY E

M. Dóczy              ½ : ½   T. Strapko                              M. Dóczy              0 : 1        T. Strapko

V. Šimek              0 : 1    T. Škrabák                               V. Šimek             1 : 0        T. Škrabák

M. Rybanský        1 : 0    T. Fedorko                              M. Rybanský         0 : 1        T. Fedorko

A. Dóczy                0 : 1    H. Danišková                         A. Dóczy               0 : 1        H. Danišková

P. Paulech            0 : 1    S. Bajaník                               Z. Pikus                1 : 0        S. Bajaník

–––––––––––––––––––––––––                                    –––––––––––––––––––––––––

                    1,5 : 3,5                                                            2 : 3       r. Pikus

 

MODRANKA B  -  HLOHOVEC E

J. Kozinka               0 : 1    J. Javor                                   J. Kozinka             1 : 0        J. Javor 

S. Petko                 1 : 0    R. Černay                                S. Petko                 1 : 0        R. Černay  

S. Hermanský        1 : 0    L. Nižnanský                          S. Hermanský       1 : 0        L. Nižnanský

P. Petko                  1 : 0    D. Zakuťanský                        P. Petko                  1 : 0        D. Zakuťanský

V. Rau                    1 : 0    I. Ilovič                                      V. Rau                    1 : 0        I. Ilovič

–––––––––––––––––––––––––                                    –––––––––––––––––––––––––

                        4 : 1                                                                 5 : 0      r. Kozinka

 

 VRBOVÉ C  -  TRNAVA jun.

D. Lajda                ½ : ½   M. Babirát                               D. Lajda                  1 : 0        M. Babirát

M. Tomašovič       0 : 1    M. Lackovič                            M. Tomašovič        ½ : ½     M. Lackovič

J. Tomašovič        0 : 1    M. Mackovič                          J. Tomašovič         0 : 1        M. Mackovič

P. Bajcar                0 : 1    F. Šottník                                P. Bajcar                0 : 1        F. Šottník 

Ľ. Bjel                     1 : 0    V. Slezák                                 Ľ. Bjel                     1 : 0        V. Slezák

–––––––––––––––––––––––––                                    –––––––––––––––––––––––––

                     1,5 : 3,5                                                      2,5 : 2,5      r. Krchnák

 

ŠÚROVCE  -  PIEŠŤANY D

V. Parák                 ½ : ½   Ľ. Matejovič                           V. Parák                 ½ : ½     Ľ. Matejovič

Ľ. Kondel              0 : 1    D. Lesay                                Ľ. Kondel              0 : 1        D. Lesay 

R. Hlavatý             0 : 1    D. Nemšák                               R. Hlavatý             0 : 1        D. Nemšák

V. Mrva                 0 : 1    Š. Chrvala                                 V. Mrva                 0 : 1        Š. Chrvala

L. Richnáková       0 : 1    E. Ochotnický                         L. Richnáková      0 : 1        E. Ochotnický

–––––––––––––––––––––––––                                    –––––––––––––––––––––––––

                    0,5 : 4,5                                                          0,5 : 4,5     r. Šiška

  

1. MODRANKA B                  12        9     1     2          45 : 17          28
 2. PIEŠŤANY D                    12        8     3     1          40 : 20          27
 3. TRNAVA jun.                    12        6     4     2          35 : 25          22
 4. VRBOVÉ C                       12        6     2     4          34 : 26          20
 5. HLOHOVEC E                12        5     3     4        28,5 : 31,5      18
 6. PIEŠŤANY E                    12        4     0     8          24 : 36          12
 7. SOKOLOVCE                  12        2     2     8          19 : 41            8
 8. ŠÚROVCE                       12        0     1    11       16,5 : 43,5        1

 Najúspešnejší jednotlivci :

  11 b. -  Ľ. Bjel

  8,5    -  J. Kozinka, L. Nižnanský

  8    -    M. Mackovič, P. Petko, D. Nemšák

  7    -    S. Hermanský (9), F. Šottník (9), V. Parák (12)

 

Trnava 27.2.2008                                                                                                              Mgr. V.Hagara



23.2.2008 
  ŠK Komplet Modranka B     Hlohovec E
1.
 Kozinka Ján 1766
0 1  Javor Jozef 1373
2.  Petko  Severín 1563 1 0  Černay Rastislav 1350
3.  Hermanský Samuel 1447  1 0  Nižnanský Lukáš 1350
4.  Petko Patrik 1430 1 0  Zakuťanský David 1350
5.  Rau Vladimír 1350 1 0  Ilovič Igor  1350
   Modranka,  23.2.2008, 10:00 4 1  Rozhodca: Kozinka Ján
   11.kolo

23.2.2008 
  Hlohovec E
     ŠK Komplet Modranka B
1.
Javor Jozef 1373 0 1  Kozinka Ján 1766
2.  Černay Rastislav 1350 0 1  Petko  Severín 1563
3.  Nižnanský Lukáš 1350 0  Hermanský Samuel 1447
4.  Zakuťanský David 1350 0 1  Petko Patrik 1430
5.  Ilovič Igor  1350 0 1  Rau Vladimír 1350
  Modranka, 23.2.2008, 12:00 0 5  Rozhodca: Kozinka Ján
   

..
15.2.2008 Spravodajca č.5 5.ligy
5.liga A2, 9. a 10.kolo 5liTT6.doc (45 KB)

26.1.2008 
  Lokomotíva Trnava jun.      ŠK Komplet Modranka B
1.
 Jablonický Boris 1451 0 1  Kozinka Ján 1766
2.  Puškár Peter 1353 1 0  Longauer Ján 1526
3.  Jablonický Martin 1380 0  Petko  Severín 1563
4.  Šottník Filip 1350 0 1  Petko Marek 1517
5.  Slezák 1350 1/2 1/2
 Rau Vladimír 1350
  Modranka, 8.12.2007, 12:00 1 1/2 3 1/2  Rozhodca: Hagara Vladimír
   9.kolo

26.1.2008 
  ŠK Komplet Modranka B     Lokomotíva Trnava jun.
1.
 Kozinka Ján 1766
1 0  Lackovič  Marek 1350
2.  Longauer Ján 1526
1 0  Jablonický Boris 1451
3.  Petko  Severín 1563 1 0  Puškár Peter 1383
4.  Hermanský Samuel 1447  1 0  Jablonický Martin 1380
5.  Rau Vladimír 1350 1 0  Slezák  1379
   Trnava,  26.1.2008, 12:00 5 0  Rozhodca: Hagara Vladimír
   10.kolo

8.12.2007 
  Piešťany D      ŠK Komplet Modranka B
1.
 Bardík Ján  1782 1 0  Kozinka Ján 1766
2. Lesay Dominik 1531 1 0  Petko  Severín 1563
3.  Manák Adrián 1455 1  Petko Marek 1517
4.  Chrvala Šimon 1507 0 1  Hermanský Samuel 1447
5. Bohunský Peter 1379 0  Petko Patrik 1440
  Modranka, 8.12.2007, 12:00 3 2  Rozhodca: Kozinka Ján
   8.kolo

8.12.2007 
  ŠK Komplet Modranka B     Piešťany D
1.
 Kozinka Ján 1766
1 0  Bardík Ján  1782
2.  Petko  Severín 1563
1/2 1/2   Lesay Dominik 1531
3.  Petko Marek 1517 0 1  Manák Adrián 1455
4.  Hermanský Samuel 1447  0 1  Chrvala Šimon 1507
5.  Petko Patrik 1440 1  Bohunský Peter 1379
   Modranka, 8.12.2007, 10:00 21/2 21/2  Rozhodca: Kozinka Ján
   7.kolo
 
 3. Modranka B (16 / 25,5)
Bo.   Name Rtg FED 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 Pts. RtgAvg
1   Kozinka Jan 1766 SVK ½ 1 0 1 1 1 1 0             5,5 1660
2   Longauer Jan 1524 SVK 1 1                         2,0 1402
3   Petko Severin 1563 SVK         ½ 1 ½ 0             2,0 1467
4   Petko Marek 1517 SVK 1 1 1 1 1 0 0 0             5,0 1379
5   Dobis Pavol 1559 SVK 1 0                         1,0 1350
7   Hermansky Samuel 1447 SVK     0 1 1 1 0 1             4,0 1402
8   Petko Patrik 1430 SVK 1 0 ½ ½ 1 1 1 1             6,0 1357
10   Rau Vladimir 1350 SVK     0 0                     0,0 1350



1.šachovnica Kozinka - Bardík 1 : 1
ŠK Komplet Modranka B - Piešťany D

2,5:2,2 a 2:3
-

Sobota 8.12.2007, Modranka

2.šachovnica Petko - Lesay 0,5 : 1,5
 3.šachovnica Petko Marek - Manák  0 :2
  4.šachovnica Hermanský - Chrvala  1 : 1
 5.šachovnica Petko Patrik - Bohunský 2 : 0

24.11.2007 15:50
  ŠK Komplet Modranka B     ŠK Šúrovce
1.
 Kozinka Ján 1766
1 0  Parák Vladimír  1595
2.  Petko Severín 1563 1 0  Kondel Ľubomír 1457
3.  Petko Marek 1517 0 1  Hlavatý Róbert 1350
4.  Hermanský Samuel 1447  1 0  Hudcovič Patrik 1350
5.  Petko Patrik 1440 1 0  Richnáková Lucia 1350
   Šúrovce, 24.11.2007, 12:00 4 1  Rozhodca: 
   6.kolo

24.11.2007 15:50
  ŠK Šúrovce      ŠK Komplet Modranka B
1.
 Parák Vladimír  1595 0 1  Kozinka Ján 1766
2.  Hlavatý Róbert 1350 1/2 1/2   Petko Severín 1563
3.  Mrva Vladimír 1350 0  Petko Marek 1517
4.  Hudcovič Patrik 1350 0 1
 Hermanský Samuel 1447
5.  Richnáková Lucia 1350 0  Petko Patrik 1440
  Šúrovce, 24.11.2007, 10:00 1/2 41/2  Rozhodca: Parák
   5.kolo


10.11.2007 18:45
  Vrbové C      ŠK Komplet Modranka B
1.
 Lajda Dušan  1773
1 0  Kozinka Ján 1766
2.  Tomašovič Martin 1350 0 1  Petko Marek 1517
3.  Tomašovič Juraj 1350 1  Hermanský Samuel 1447
4.  Bajcav Pavol 1350
1/2 1/2  Petko Patrik 1440
5.  Bjel Luboš 1350
1  Rau Vladimír  1350
  Modranka, 10.11.2007, 12:00 31/2 11/2  Rozhodca: Kozinka Ján
   4.kolo

10.11.2007 18:45
  ŠK Komplet Modranka B     Vrbové C
1.
 Kozinka Ján 1766
1 0  Lajda Dušan  1773
2.   Petko Marek 1517
1 0  Tomašovič Martin 1350
3.  Hermanský Samuel 1447  1  Tomašovič Juraj 1350
4.  Petko Patrik 1440 1/2 1/2
 Bajcav Pavol 1350
5.  Rau Vladimír  1350
0  Bjel Luboš 1350
   Modranka, 10.11.2007, 10:00 31/2 11/2  Rozhodca: Kozinka Ján
   3.kolo

14.11.2007 Spravodajca č.2 5.liga TT-HC-PN výsledky 1. a 2.kola 5liTT2.doc (41 KB)

10.11.2007 12:15
  Sokolovce      ŠK Komplet Modranka B
1.
 Dóczi Marián  1489
1/2 1/2  Kozinka Ján 1766
2.  Rybanský Martin 1402 0 1  Longauer Ján 1524
3.  Dóczi Anton 1359 0  Petko Marek 1517
4.  Pavlech Pavol 1350
1  Dobiš Pavol 1559
5.  Pikus Zdenko 1350
1  Petko Patrik 1440
   Sokolovce  9.11.2007, 16:30 2 3  Rozhodca: Pikus Zdenko
   2.kolo

10.11.2007 12:15
  ŠK Komplet Modranka B     Sokolovce
1.
 Kozinka Ján 1766
1/2 1/2  Dóczi Marián  1489
2.  Longauer Ján 1524  1 0  Rybanský Martin 1402
3.  Petko Marek 1517  1  Dóczi Anton 1359
4.  Dobiš Pavol 1559
1  Pavlech Pavol 1350
5.  Petko Patrik 1440
1  Pikus Zdenko 1350
   Sokolovce  9.11.2007, 19:00 41/2 1/2  Rozhodca: Pikus Zdenko
   1.kolo

Sobota 10.11.2007
o 10:00

5.liga TT-HC-PN
3. a 4.kolo
Modranka

 
 Necelých 24 hodín po zápase v Sokolovciach nastúpilo družstvo ŠK Komplet Modranka B na zápasy proti Vrbovému C Podobne ako v predchádzajúcom dvojkole sa nám lepšie darilo v prvom zápase, ktorý sme vyhrali v pomere 3,5:1,5.

V odvete boli úspešnejší hostia z Vrbového, keď nám porážku vrátili rovnakým pomerom... Najúspešnejším hráčom nášho družstva bol opäť Marek Petko, keď vyhral oba zápasy.
Podrobnejšie výsledky nájdete v sekcii Liga.
Bilancia po 4 kolách: ŠK Komplet Modranka B 4  3  0  1  12,5  9 b.

  
Spoločná fotografia so súperom po zápase...                       A takto sa dohrávala posledná partia  Bjel-Rau...
Piatok 9.11.2007
o 17:00

5.liga TT-HC-PN
1. a 2.kolo
Sokolovce

 
 
  V odložených  zápasoch 1.dvojkola naše B družstvo po dohode cestovalo do Sokoloviec www.sokolovce.sk/index.php, kde  dosiahlo napokon víťazstvo v oboch zápasoch - v prvom v pomere 4,5:0,5 a v druhom 3:2. Z pohľadu výsledkov boli najúspešnejšími hráčmi Janko Longauer a Marek Petko, keď vyhrali obe svoje stretnutia.

Podrobnejšie výsledky nájdete v sekcii Liga.

Bilancia: ŠK Komplet Modranka B 2  2  0  0  7,5  6 b.

  



6.10.2007
2007/2008
5.liga TT-PN-HC Spravodaj č.1  5liTT1-sprav1.rtf (29 KB) Súpisky supisky.xls (32 KB)                                             

       Výsledok  Výsledok    Výsledok  Výsledok  
    1.kolo – Modranka B – Sokolovce   4,5 : 0,5   3 : 2 Vrbové C – Piešťany E  3:2  3,5:1,5  
   27.10.2007     Šúrovce – Hlohovec E  2:3 2:3  Piešťany D – Trnava jun.  1,5:3,5  2,5:2,5  
                 
    2.kolo – Sokolovce – Trnava jun.  0 : 5
  2,5:2,5 Hlohovec E – Piešťany D  2:3 2,5:2,5   
   10.11.2007 Piešťany E – Šúrovce  3,5:1,5  3,5:1,5 Modranka B – Vrbové C  3,5 : 1,5  1,5 : 3,5  
                 
    3.kolo – Vrbové C – Sokolovce  5:0 5:0  Šúrovce – Modranka B  0,5:4,5 1:4   
   24.11.2007 Piešťany D – Piešťany E  3:2 4,5:0,5  Trnava jun. – Hlohovec E  2,5:2,5
 4:1  
                 
    4.kolo –    Sokolovce – Hlohovec E  2:3 2,5:2,5 Piešťany E – Trnava jun.  1:4 1,5:3,5   
   8.12.2007 Modranka B – Piešťany D  2,5:2,5 2:3  Vrbové C – Šúrovce  2,5:2,5 4,5:0,5   
                 
    5.kolo – Šúrovce – Sokolovce  2:3 2:3  Piešťany D – Vrbové C 4:1 4,5:0,5   
   26. 1.2008 Trnava jun. – Modranka B  1,5:3,5 0:5  Hlohovec E – Piešťany E 5:0 3:2   
                 
    6.kolo – Sokolovce – Piešťany E 15:3,5  2:3  Modranka B – Hlohovec E  4:1  5:0  
   16. 2.2008 Vrbové C – Trnava jun. 1,5:3,5   2,5:2,5 Šúrovce – Piešťany D  0,5:4,5 0,5:4,5   
                 
    7.kolo –    Piešťany D – Sokolovce  5:0 5:0  Trnava jun. – Šúrovce 4,5:0,5  4,5:0,5   
   1. 3.2008 Hlohovec E – Vrbové C 3:2  1:4  Piešťany E – Modranka B 2:3  1:4   
                 

23.2.2008 
  ŠK Komplet Modranka B     Hlohovec E
1.
 Kozinka Ján 1766
0 1  Javor Jozef 1373
2.  Petko  Severín 1563 1 0  Černay Rastislav 1350
3.  Hermanský Samuel 1447  1 0  Nižnanský Lukáš 1350
4.  Petko Patrik 1430 1 0  Zakuťanský David 1350
5.  Rau Vladimír 1350 1 0  Ilovič Igor  1350
   Modranka,  23.2.2008, 10:00 4 1  Rozhodca: Kozinka Ján
   11.kolo

23.2.2008 
  Hlohovec E
     ŠK Komplet Modranka B
1.
Javor Jozef 1373 0 1  Kozinka Ján 1766
2.  Černay Rastislav 1350 0 1  Petko  Severín 1563
3.  Nižnanský Lukáš 1350 0  Hermanský Samuel 1447
4.  Zakuťanský David 1350 0 1  Petko Patrik 1430
5.  Ilovič Igor  1350 0 1  Rau Vladimír 1350
  Modranka, 23.2.2008, 12:00 0 5  Rozhodca: Kozinka Ján
   

..
15.2.2008 Spravodajca č.5 5.ligy
5.liga A2, 9. a 10.kolo 5liTT6.doc (45 KB)

26.1.2008 
  Lokomotíva Trnava jun.      ŠK Komplet Modranka B
1.
 Jablonický Boris 1451 0 1  Kozinka Ján 1766
2.  Puškár Peter 1353 1 0  Longauer Ján 1526
3.  Jablonický Martin 1380 0  Petko  Severín 1563
4.  Šottník Filip 1350 0 1  Petko Marek 1517
5.  Slezák 1350 1/2 1/2
 Rau Vladimír 1350
  Modranka, 8.12.2007, 12:00 1 1/2 3 1/2  Rozhodca: Hagara Vladimír
   9.kolo

26.1.2008 
  ŠK Komplet Modranka B     Lokomotíva Trnava jun.
1.
 Kozinka Ján 1766
1 0  Lackovič  Marek 1350
2.  Longauer Ján 1526
1 0  Jablonický Boris 1451
3.  Petko  Severín 1563 1 0  Puškár Peter 1383
4.  Hermanský Samuel 1447  1 0  Jablonický Martin 1380
5.  Rau Vladimír 1350 1 0  Slezák  1379
   Trnava,  26.1.2008, 12:00 5 0  Rozhodca: Hagara Vladimír
   10.kolo

8.12.2007 
  Piešťany D      ŠK Komplet Modranka B
1.
 Bardík Ján  1782 1 0  Kozinka Ján 1766
2. Lesay Dominik 1531 1 0  Petko  Severín 1563
3.  Manák Adrián 1455 1  Petko Marek 1517
4.  Chrvala Šimon 1507 0 1  Hermanský Samuel 1447
5. Bohunský Peter 1379 0  Petko Patrik 1440
  Modranka, 8.12.2007, 12:00 3 2  Rozhodca: Kozinka Ján
   8.kolo

8.12.2007 
  ŠK Komplet Modranka B     Piešťany D
1.
 Kozinka Ján 1766
1 0  Bardík Ján  1782
2.  Petko  Severín 1563
1/2 1/2   Lesay Dominik 1531
3.  Petko Marek 1517 0 1  Manák Adrián 1455
4.  Hermanský Samuel 1447  0 1  Chrvala Šimon 1507
5.  Petko Patrik 1440 1  Bohunský Peter 1379
   Modranka, 8.12.2007, 10:00 21/2 21/2  Rozhodca: Kozinka Ján
   7.kolo
 
 3. Modranka B (16 / 25,5)
Bo.   Name Rtg FED 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 Pts. RtgAvg
1   Kozinka Jan 1766 SVK ½ 1 0 1 1 1 1 0             5,5 1660
2   Longauer Jan 1524 SVK 1 1                         2,0 1402
3   Petko Severin 1563 SVK         ½ 1 ½ 0             2,0 1467
4   Petko Marek 1517 SVK 1 1 1 1 1 0 0 0             5,0 1379
5   Dobis Pavol 1559 SVK 1 0                         1,0 1350
7   Hermansky Samuel 1447 SVK     0 1 1 1 0 1             4,0 1402
8   Petko Patrik 1430 SVK 1 0 ½ ½ 1 1 1 1             6,0 1357
10   Rau Vladimir 1350 SVK     0 0                     0,0 1350



1.šachovnica Kozinka - Bardík 1 : 1
ŠK Komplet Modranka B - Piešťany D

2,5:2,2 a 2:3
-

Sobota 8.12.2007, Modranka

2.šachovnica Petko - Lesay 0,5 : 1,5
 3.šachovnica Petko Marek - Manák  0 :2
  4.šachovnica Hermanský - Chrvala  1 : 1
 5.šachovnica Petko Patrik - Bohunský 2 : 0



24.11.2007 15:50
  ŠK Komplet Modranka B     ŠK Šúrovce
1.
 Kozinka Ján 1766
1 0  Parák Vladimír  1595
2.  Petko Severín 1563 1 0  Kondel Ľubomír 1457
3.  Petko Marek 1517 0 1  Hlavatý Róbert 1350
4.  Hermanský Samuel 1447  1 0  Hudcovič Patrik 1350
5.  Petko Patrik 1440 1 0  Richnáková Lucia 1350
   Šúrovce, 24.11.2007, 12:00 4 1  Rozhodca: 
   6.kolo

24.11.2007 15:50
  ŠK Šúrovce      ŠK Komplet Modranka B
1.
 Parák Vladimír  1595 0 1  Kozinka Ján 1766
2.  Hlavatý Róbert 1350 1/2 1/2   Petko Severín 1563
3.  Mrva Vladimír 1350 0  Petko Marek 1517
4.  Hudcovič Patrik 1350 0 1
 Hermanský Samuel 1447
5.  Richnáková Lucia 1350 0  Petko Patrik 1440
  Šúrovce, 24.11.2007, 10:00 1/2 41/2  Rozhodca: Parák
   5.kolo



10.11.2007 18:45
  Vrbové C      ŠK Komplet Modranka B
1.
 Lajda Dušan  1773
1 0  Kozinka Ján 1766
2.  Tomašovič Martin 1350 0 1  Petko Marek 1517
3.  Tomašovič Juraj 1350 1  Hermanský Samuel 1447
4.  Bajcav Pavol 1350
1/2 1/2  Petko Patrik 1440
5.  Bjel Luboš 1350
1  Rau Vladimír  1350
  Modranka, 10.11.2007, 12:00 31/2 11/2  Rozhodca: Kozinka Ján
   4.kolo

10.11.2007 18:45
  ŠK Komplet Modranka B     Vrbové C
1.
 Kozinka Ján 1766
1 0  Lajda Dušan  1773
2.   Petko Marek 1517
1 0  Tomašovič Martin 1350
3.  Hermanský Samuel 1447  1  Tomašovič Juraj 1350
4.  Petko Patrik 1440 1/2 1/2
 Bajcav Pavol 1350
5.  Rau Vladimír  1350
0  Bjel Luboš 1350
   Modranka, 10.11.2007, 10:00 31/2 11/2  Rozhodca: Kozinka Ján
   3.kolo

14.11.2007 Spravodajca č.2 5.liga TT-HC-PN výsledky 1. a 2.kola 5liTT2.doc (41 KB)

10.11.2007 12:15
  Sokolovce      ŠK Komplet Modranka B
1.
 Dóczi Marián  1489
1/2 1/2  Kozinka Ján 1766
2.  Rybanský Martin 1402 0 1  Longauer Ján 1524
3.  Dóczi Anton 1359 0  Petko Marek 1517
4.  Pavlech Pavol 1350
1  Dobiš Pavol 1559
5.  Pikus Zdenko 1350
1  Petko Patrik 1440
   Sokolovce  9.11.2007, 16:30 2 3  Rozhodca: Pikus Zdenko
   2.kolo

10.11.2007 12:15
  ŠK Komplet Modranka B     Sokolovce
1.
 Kozinka Ján 1766
1/2 1/2  Dóczi Marián  1489
2.  Longauer Ján 1524  1 0  Rybanský Martin 1402
3.  Petko Marek 1517  1  Dóczi Anton 1359
4.  Dobiš Pavol 1559
1  Pavlech Pavol 1350
5.  Petko Patrik 1440
1  Pikus Zdenko 1350
   Sokolovce  9.11.2007, 19:00 41/2 1/2  Rozhodca: Pikus Zdenko
   1.kolo


6.10.2007
2007/2008
5.liga TT-PN-HC Spravodaj č.1  5liTT1-sprav1.rtf (29 KB) Súpisky supisky.xls (32 KB)                                            

       Výsledok  Výsledok    Výsledok  Výsledok  
    1.kolo – Modranka B – Sokolovce   4,5 : 0,5   3 : 2 Vrbové C – Piešťany E  3:2  3,5:1,5  
   27.10.2007     Šúrovce – Hlohovec E  2:3 2:3  Piešťany D – Trnava jun.  1,5:3,5  2,5:2,5  
                 
    2.kolo – Sokolovce – Trnava jun.  0 : 5
  2,5:2,5 Hlohovec E – Piešťany D  2:3 2,5:2,5   
   10.11.2007 Piešťany E – Šúrovce  3,5:1,5  3,5:1,5 Modranka B – Vrbové C  3,5 : 1,5  1,5 : 3,5  
                 
    3.kolo – Vrbové C – Sokolovce  5:0 5:0  Šúrovce – Modranka B  0,5:4,5 1:4   
   24.11.2007 Piešťany D – Piešťany E  3:2 4,5:0,5  Trnava jun. – Hlohovec E  2,5:2,5
 4:1  
                 
    4.kolo –   Sokolovce – Hlohovec E  2:3 2,5:2,5 Piešťany E – Trnava jun.  1:4 1,5:3,5   
   8.12.2007 Modranka B – Piešťany D  2,5:2,5 2:3  Vrbové C – Šúrovce  2,5:2,5 4,5:0,5   
                 
    5.kolo – Šúrovce – Sokolovce  2:3 2:3  Piešťany D – Vrbové C 4:1 4,5:0,5   
   26. 1.2008 Trnava jun. – Modranka B  1,5:3,5 0:5  Hlohovec E – Piešťany E 5:0 3:2   
                 
    6.kolo – Sokolovce – Piešťany E 15:3,5  2:3  Modranka B – Hlohovec E  4:1  5:0  
   16. 2.2008 Vrbové C – Trnava jun. 1,5:3,5   2,5:2,5 Šúrovce – Piešťany D  0,5:4,5 0,5:4,5   
                 
    7.kolo –   Piešťany D – Sokolovce  5:0 5:0  Trnava jun. – Šúrovce 4,5:0,5  4,5:0,5   
   1. 3.2008 Hlohovec E – Vrbové C 3:2  1:4  Piešťany E – Modranka B 2:3  1:4   
                 


 
 
TOPlist