Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web

3.liga A2 2007/2008





 
ŠK Komplet Modranka A
Po prvom zápase sezóny 2007/2008 vo Veľkom Mederi - Zľava: Zárecký, Petko S., Mackovič Matúš, Mackovič Miro, Gajarský, Lopatievov, Lukáč, Kozinka a Sekera ...
 ŠK Komplet Modranka A  a po poslednom zápase so Skalicou -  Zľava: Gajarský, Kozinka J, Kozinka R.,Zárecký, Lukáč, Mackovič Matúš, Mackovič Miro, Petko S., Lopatievov... Sekera a Búry už boli odídení...



Aktualizované 31.3.2008  Konečná tabuľka
   3.liga A2 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. Z V R P Skóre Body Poradie
1.  Cífer    7 6,5  7  6,5 4 4,5 3 5 3,5 3 2,5
11 6 1 4 52,5
19
3.
2.  Orechová Potôň 1     3 1,5 1 0,5  1,5 3 3,5 5 2,5 3,5  11 1  0 10 26,0
3
12.
3.  Gabčíkovo 1,5  5     4,5 3,5 2,5 3  3 3,5 6   5 3,5 11 4  0 7 41,0
12
10.
4.  Veľký Meder 1 6,5   3,5    3,5 5,5 2 5 1 4 6 3,5 11 4  1 6 41,5
13
9.
5.  Modranka 1,5 7 4,5  4,5    1,5 5,5 3,5 6  5 1,5  11
6 0
5 42,5 18
5.
6.  Trnava B 4 7,5 5,5 2,5  6    5,5 5 5,5 4,5 5  11 8 2 1 55,0 26 1.
7.  Piešťany B  3,5 6,5 5 6 6,5 4     4 6,5 1 3 4,5 11 6 2 3  50,5 20 2.
8.  Osuské B 5 5 5 3  2,5  2,5 4     4,5 5,5 3,5 4 11 5 2 4 44,5
17 7.
9.  Skalica 3 4,5
 4,5 7 4,5 3 1,5 3,5    3 5,5 11 5 1 5 44,0
16
7.
10.  Senica B 4,5 3 2 4 2 2,5 7 2,5 5    2 11 3 2 6  38,5
11
11.
11.  Gbely 5 5,5  2 3,5 3 3,5 5 4,5   4 6 4 11 5 2 4 46,0
17 
6.
12.  Holíč  5,5 4,5 4,5
4,5 6,5  3 3,5 4 2,5 4    11 5 3 3 46,5
18
4.
*) Aktuálne výsledky jednotlivcov po družstvách: chess-results.com/Tnr7976.aspx

SEZÓNA 2007/2008

Výsledky ŠK Komplet Modranka A v sezóne 2007/2008

  Meno ELO Foto
14.10.2007
V.Meder
4,5:3,5
1.kolo
28.10.2007
Cífer

1,5:6,5
2.kolo
11.11.2007
Gbely
5:3
3.kolo
25.11.2007
Senica B

6:2
4.kolo
9.12.2007
Osuské B
5,5:2,5
5..kolo
12.1.2008
Trnava B
2:6
6.kolo
27.1.2008
Piešťany
B
1,5:6,5
7.kolo
17.2.2008
Gabčíkovo

4,5:3,5
8.kolo
2.3.2008
O.Potôň
7:1
9.kolo
16.3.2008
Holíč

1,5:6,5
10.kolo
30.3.2008
Skalica
3,5:4.5
11.kolo
Celkovo
1. Sekera Branislav 2113F
2129N
Iván ml.
2012F
0
Kovačócy 2244F
0
Pribila G.
2026F
1
Šebesta
2118F
1
Pagerka M.
2099F
1
Doucha
2102F
1
Manák
2042F
0
Šulek
2172F
1/2
Meszáros
2103F
1
---
Hudáček
2081F
0
5,5/10

55 %
2. Búry Rastislav 2130F
2188N

          Licencia od 12.12.2007  ---
Pobjecký
2040F
0
Kantor T.
2059F
1/2
 --- ---
Kubiš
2026F
1/2
1/3
33 %
3. Lopatievov Alexander 1904 
Cséfalvay
1948F
1/2
Čechovič
2164F
0
Pribila M.
2064F
1/2
Pálka Mir.
2045F
1
Hečko
2123F
0
Štetina
2085F
0
Furjel.
2033F
1/2
Szekely
2047F
1/2
Szitási
1987F
1
Horák
2140F
0
Vépy
1973F
1
5/11
45,5%
4. Mackovič Miroslav 2033F
2005N
Vizváry
2050F
1
Šarmír
2112F
0
Kocák
1855F
0
Škápiková
1988F
0
Karlík
1839F
1
Šturdík
2020F
0
Gono P.
1987F
0
  ---
Árpa
1843
0
Kovárik
2054F
0
Hrubša
1719
0
2/10

20 %
5. Kozinka Roman
Licencia
 1992F
2006N
    ---  ---
Vach
1944F
1
Zíšek
1922F
1
Čajka
1830F
1
Bukovský
2024F
0
  ---
Puobiš
2021F
1/2
Both
1951F
1
Šefčík
1955F
0
Brisudová
1751F
1
5,5/8

68,75%
6. Zárecký Eduard  1906  
Ivan st.
1870
1
Lipták T.
1987F
0
Brunovský
1687F
1/2
Pálka Mar.
1912F
1/2
Blažková
1942F
1/2
Krist
2055F
1
Mihálik
1981F
0
Kubica
1938F
1
Lelkes B.
1869F
1
Jozefovič
1933F
1
Haraštová
1650
0
6,5/11

59,1 %
7. Lukáč Tomáš  1819
Kórósi
1534
1/2
---
Zajíček
1798
1
Fiderický
1883F
1/2
Danada
1752F
0
Mosný
2014F
0
Čuridlo
2042F

1
Bott
1827F
1/2
Lelkes G.
1869F
1
Hollý
1781
0
Bartoš
1580
1
5,5/10

55,0 %
8. Gajarský Július 1820 
Bogi T.
1516
0
Vlkovič
1930F
1
Kastler
1679
0
Havlíček
1688
1
Škápik
1797
1
Puchart
2024F
0
Binčík
1889F
0
Kosár st.
1902F
1
Kálmar
1529
1
Hruboš
1726
1/2
Harašta
1648
0
5,5/11

50,0 %
9. Beníček Martin 1721  - - -                  
10. Procházka  Viliam  1580 - -                  
11. Kozinka Ján 1766
Bogi P.
1553
1
Liptak D.
1679
0
Papánek
1667
1
Lánik
1580
1
PagerkaS.
1580
1
Steinecker
1720
0
   ---
Kosár  ml.
1935F
0
Pintér
1350
1
Hušek.
1600
0
  5/9

55,6%
 
12. Petko Severín 1564
Szabó
1350
1/2
Markuliak
1663
0
             
Zlámal
1480
0
  0,5/3

16,7%
 
13. Longauer Ján 1523  -                      
14. Petko Marek 1517                      
15. Dobiš Pavol 1559     
Horňák
1792F
1/2
                  0,5/1
50%
16. Michalík Ferdinand 1537                           
17. Mackovič Matúš
Licencia
1504                            
18. Hermanský Samuel 1447                         
19. Rau Vladimír 1350                        
20. Babirát Michal
Licencia
1350           Licencia od 14.12.2007  
Gono
1898
0
        0/1
0%

 
31.3.2008
  ŠK Komplet Modranka
  ŠK Skalica
1. Sekera Branislav 2129F 0 1 Hudáček Josef 2081F
2. Búry Rastislav 2130F 1/2 1/2 Kubiš Ivan 2026F
3. Lopatievov Alexander 1904 1 0 Vépy Ivan 1973F
4. Mackovič Miroslav 2033F 0 1 Hrubša Marián 1719
5. Kozinka Roman 1992F 1 0 Brisudová Veronika 1751F
6. Zárecký Eduard 1906 0 1 Haraštová Viera 1650
7. Lukáč Tomáš 1819 1 0 Bartoš Bohumil 1580
8. Gajarský Július 1820 0 1 Harašta Juraj 1649
   Modranka, 30.3.2008, 10:00 31/2 41/2  Rozhodca: Gajarský Július
  Poradie ukončených partií:  2, 4, 6, 8, 7, 3, 1, 5.


22.3.2008
22.3.2008 Spravodajca č.11 a partie 3.ligy
3.liga A2, 10.kolo Li_3A2_08-10.zip (135 KB)


17.3.2008
  ŠK Komplet Modranka
  ŠK Holíč
1. Lopatievov Alexander 1904 0 1 Horák Ivan 2140F
2. Mackovič Miroslav 2033F 0 1 Kovárik Otto 2054F
3. Kozinka Roman 1992F 0 1 Šefčík Marek 1955F
4. Zárecký Eduard 1906 1 0 Jozefovič Milan 1932F
5. Lukáč Tomáš 1819 0 1 Hollý Milan 1781
6. Gajarský Július 1820 1/2 1/2 Hruboš Milan 1726
7. Kozinka Ján 1766 0 1 Hušek Ľubomír 1600
8. Petko Severín 1564
0 1 Zlámal Marek 1400
   Modranka, 16.3.2008, 10:00 11/2 61/2  Rozhodca: Gajarský Július
  Poradie ukončených partií:  5, 3, 7, 8, 4, 1, 2, 6.


6.3.2008
6.3.2008 Spravodajca č.10 a partie 3.ligy
3.liga A2, 9.kolo Li_3A2_08-9.zip (125 KB)

2.3.2008
  ŠK Komplet Modranka
  Potônská Veža
1. Sekera Branislav 2129F 1 0 Meszaros Lorant 2103F
2. Lopatievov Alexander 1904 1 0 Szitasi János 1987F
3. Mackovič Miroslav 2033F 0 1 Arpa Zoltan 1843
4. Kozinka Roman 1992F 1 0 Both Lajos 1951F
5. Zárecký Eduard 1906 1 0 Lelkes Bela 1869F
6. Lukáč Tomáš 1819 1 0 Lelkes Geza 1795F
7. Gajarský Július 1820 1 0 Kalmar Tamas 1529
8. Kozinka Ján 1766 1 0 Pintér Marek 1350
   Modranka, 2.3.2008, 10:00 7 1  Rozhodca: Gajarský Július
  Poradie ukončených partií:  6, 7, 1, 8, 2, 3, 5, 4.

24.2.2008
24.2.2008 Spravodajca č.9 a partie 3.ligy
3.liga A2, 8.kolo Li_3A2_08-8.zip (111 KB)

18.2.2008
  ŠK Komplet Modranka
ŠK Gabčíkovo
1. Sekera Branislav 2129F 1/2 1/2 Šulek Viliam 2172F
2. Búry Rastislav 2130F
1/2 1/2 Kántor Tamáš 2059F
3. Lopatievov Alexander 1905 1/2 1/2 Szekely Štefan 2047F
4. Kozinka Roman 1992F 1/2 1/2 Puobiš Jozef 2021F
5. Zárecký Eduard 1906 1 0 Kubica Adrián 1938F
6. Lukáč Tomáš 1819 1/2 1/2 Bott Tamáš 1827F
7. Gajarský Július 1820 1 0 Kosár Mikuláš st. 1902F
8. Kozinka Ján 1766 0 1 Kosár Mikuláš ml. 1935F
   Modranka, 17.2.2008, 10:00 41/2 31/2  Rozhodca: Gajarský Július
  Poradie ukončených partií:  4, 1, 8, 3, 6, 5, 2, 7.

 
31.1.2008
31.1.2008 Spravodajca č.8 a partie 3.ligy
3.liga A2, 7.kolo Li_3A2_08-7.zip (101 KB)

27.1.2008  - Výsledky 7.kola 3.ligy A2  chess-results.com/Tnr7976.aspx

  ŠK Kúpele Piešťany
ŠK Komplet Modranka
1. Manák Jozef 2042F 1 0 Sekera Branislav 2129F
2. Pobjecký Ivan 2040F
1 0 Búry Rastislav 2130F
3. Furjel Andrej 2033F 1/2 1/2 Lopatievov Alexander 1905
4. Gono Pavol  1987F 1 0 Mackovič Miroslav 2033F
5. Mihálik Anton 1981F 1 0 Zárecký Eduard 1906
6. Čuridlo Ján 2042F
0 1 Lukáč Tomáš 1819
7. Binčík Pavol 1889F 1 0 Gajarský Július 1820
8. Gono Michal 1898N 1 0 Babirát Michal 1350
   Piešťany, 27.1.2008, 10:00 6,5 1,5  Rozhodca: Gubiš
  Poradie ukončených partií:  8, 3, 2, 5, 1, 7, 4, 6.
31.3.2008
  ŠK Komplet Modranka
  ŠK Skalica
1. Sekera Branislav 2129F 0 1 Hudáček Josef 2081F
2. Búry Rastislav 2130F 1/2 1/2 Kubiš Ivan 2026F
3. Lopatievov Alexander 1904 1 0 Vépy Ivan 1973F
4. Mackovič Miroslav 2033F 0 1 Hrubša Marián 1719
5. Kozinka Roman 1992F 1 0 Brisudová Veronika 1751F
6. Zárecký Eduard 1906 0 1 Haraštová Viera 1650
7. Lukáč Tomáš 1819 1 0 Bartoš Bohumil 1580
8. Gajarský Július 1820 0 1 Harašta Juraj 1649
   Modranka, 30.3.2008, 10:00 31/2 41/2  Rozhodca: Gajarský Július
  Poradie ukončených partií:  2, 4, 6, 8, 7, 3, 1, 5.


22.3.2008
22.3.2008 Spravodajca č.11 a partie 3.ligy
3.liga A2, 10.kolo Li_3A2_08-10.zip (135 KB)


17.3.2008
  ŠK Komplet Modranka
  ŠK Holíč
1. Lopatievov Alexander 1904 0 1 Horák Ivan 2140F
2. Mackovič Miroslav 2033F 0 1 Kovárik Otto 2054F
3. Kozinka Roman 1992F 0 1 Šefčík Marek 1955F
4. Zárecký Eduard 1906 1 0 Jozefovič Milan 1932F
5. Lukáč Tomáš 1819 0 1 Hollý Milan 1781
6. Gajarský Július 1820 1/2 1/2 Hruboš Milan 1726
7. Kozinka Ján 1766 0 1 Hušek Ľubomír 1600
8. Petko Severín 1564
0 1 Zlámal Marek 1400
   Modranka, 16.3.2008, 10:00 11/2 61/2  Rozhodca: Gajarský Július
  Poradie ukončených partií:  5, 3, 7, 8, 4, 1, 2, 6.


6.3.2008
6.3.2008 Spravodajca č.10 a partie 3.ligy
3.liga A2, 9.kolo Li_3A2_08-9.zip (125 KB)

2.3.2008
  ŠK Komplet Modranka
  Potônská Veža
1. Sekera Branislav 2129F 1 0 Meszaros Lorant 2103F
2. Lopatievov Alexander 1904 1 0 Szitasi János 1987F
3. Mackovič Miroslav 2033F 0 1 Arpa Zoltan 1843
4. Kozinka Roman 1992F 1 0 Both Lajos 1951F
5. Zárecký Eduard 1906 1 0 Lelkes Bela 1869F
6. Lukáč Tomáš 1819 1 0 Lelkes Geza 1795F
7. Gajarský Július 1820 1 0 Kalmar Tamas 1529
8. Kozinka Ján 1766 1 0 Pintér Marek 1350
   Modranka, 2.3.2008, 10:00 7 1  Rozhodca: Gajarský Július
  Poradie ukončených partií:  6, 7, 1, 8, 2, 3, 5, 4.

24.2.2008
24.2.2008 Spravodajca č.9 a partie 3.ligy
3.liga A2, 8.kolo Li_3A2_08-8.zip (111 KB)

18.2.2008
  ŠK Komplet Modranka
ŠK Gabčíkovo
1. Sekera Branislav 2129F 1/2 1/2 Šulek Viliam 2172F
2. Búry Rastislav 2130F
1/2 1/2 Kántor Tamáš 2059F
3. Lopatievov Alexander 1905 1/2 1/2 Szekely Štefan 2047F
4. Kozinka Roman 1992F 1/2 1/2 Puobiš Jozef 2021F
5. Zárecký Eduard 1906 1 0 Kubica Adrián 1938F
6. Lukáč Tomáš 1819 1/2 1/2 Bott Tamáš 1827F
7. Gajarský Július 1820 1 0 Kosár Mikuláš st. 1902F
8. Kozinka Ján 1766 0 1 Kosár Mikuláš ml. 1935F
   Modranka, 17.2.2008, 10:00 41/2 31/2  Rozhodca: Gajarský Július
  Poradie ukončených partií:  4, 1, 8, 3, 6, 5, 2, 7.

 
31.1.2008
31.1.2008 Spravodajca č.8 a partie 3.ligy
3.liga A2, 7.kolo Li_3A2_08-7.zip (101 KB)

27.1.2008  - Výsledky 7.kola 3.ligy A2  chess-results.com/Tnr7976.aspx

  ŠK Kúpele Piešťany
ŠK Komplet Modranka
1. Manák Jozef 2042F 1 0 Sekera Branislav 2129F
2. Pobjecký Ivan 2040F
1 0 Búry Rastislav 2130F
3. Furjel Andrej 2033F 1/2 1/2 Lopatievov Alexander 1905
4. Gono Pavol  1987F 1 0 Mackovič Miroslav 2033F
5. Mihálik Anton 1981F 1 0 Zárecký Eduard 1906
6. Čuridlo Ján 2042F
0 1 Lukáč Tomáš 1819
7. Binčík Pavol 1889F 1 0 Gajarský Július 1820
8. Gono Michal 1898N 1 0 Babirát Michal 1350
   Piešťany, 27.1.2008, 10:00 6,5 1,5  Rozhodca: Gubiš
  Poradie ukončených partií:  8, 3, 2, 5, 1, 7, 4, 6.



.....
20.1.2008 Spravodajca č.7 a partie 3.ligy
3.liga A2, 6.kolo Li_3A2_08-6.zip (90 KB)

12.1.2008
  ŠK Komplet Modranka
ŠK Lokomotíva Trnava B
1. Sekera Branislav 2129F 1 0 Doucha Ludvík 2102F
2. Lopatievov Alexander 1905 0 1 Štetina Erik 2085F
3. Mackovič Miroslav 2033F 0 1 Šturdík Igor 2011F
4. Kozinka Roman 1992F 0 1 Bukovský Milan 2024F
5. Zárecký Eduard 1906 1 0 Krist Milan 2055F
6. Lukáč Tomáš 1819 0 1 Mosný Jaroslav 2023F
7. Gajarský Július 1820 0 1 Puchart Vladimír 2024F
8. Kozinka Ján 1766 0 1 Steinecker František 1720
   Modranka, 12.1.2008, 10:00 2 6  Rozhodca: Gajarský Július
  Poradie ukončených partií:  8, 5, 4, 7, 6, 1, 3, 2.

Rank after Round 6

No.   Name RtgI RtgN Team Pts. Games % Bo. Rp
1   Cechovic Stefan 2164 2182 Cifer 5,5 6 91,7 1 2355
2   Janko Ladislav 2195 2217 Gabcikovo 5,0 6 83,3 1 2407
3   Zajicek Ferdinand 0 1798 Gbely 5,0 6 83,3 6 2003
4   Puchart Vladimir 2024 2020 Trnava "B" 4,5 5 90,0 5 2143
5   Puobis Jozef 2021 2029 Gabcikovo 4,5 6 75,0 4 2192
6   Skapik Branislav 0 1797 Osuske "B" 4,5 6 75,0 7 1888
7   Mosny Jaroslav 2014 1989 Trnava "B" 4,0 4 100,0 5 2511
8   Hecko Dusan 2123 2129 Osuske "B" 4,0 5 80,0 1 2301
9   Bukovsky Milan 2024 1988 Trnava "B" 4,0 5 80,0 3 2127
10   Sekera Branislav 2129 2113 Modranka 4,0 6 66,7 1 2225
11   Kovarik Oto 2054 2067 Holic 4,0 6 66,7 2 2167
12   Pribila Michal 2067 2090 Gbely 4,0 6 66,7 2 2072
13   Palka Martin 1912 1901 Senica "B" 4,0 6 66,7 5 1996
14   Bilovsky Milan 1872 1874 Holic 4,0 6 66,7 5 1916
15   Liptak Dusan 0 1729 Cifer 4,0 6 66,7 5 1839
16   Kastler Peter 0 1679 Gbely 4,0 6 66,7 7 1778
17   Kozinka Jan 0 1766 Modranka 4,0 6 66,7 7 1725
18   Kovacocy Pavel 2244 2263 Cifer 3,5 5 70,0 1 2250
19   Kubis Ivan 2018 2062 Skalica 3,5 5 70,0 3 2170
20   Gono Michal 1682 1898 Piestany "B" 3,5 5 70,0 6 1986
21   Horak Ivan 2140 2145 Holic 3,5 6 58,3 1 2156
22   Strakac Petr 2029 0 Skalica 3,5 6 58,3 2 2129
23   Mihalik Anton 1981 1974 Piestany "B" 3,5 6 58,3 3 2028
24   Zarecky Eduard 0 1906 Modranka 3,5 6 58,3 4 1921
25   Jozefovic Milan 1932 1930 Holic 3,5 6 58,3 4 1896
26   Brunovsky Peter 1687 1744 Gbely 3,5 6 58,3 5 1843
27   Hrubos Milan 0 1726 Holic 3,5 6 58,3 6 1776
28   Londin Martin 1985 1983 Skalica 3,0 3 100,0 4 2546
29   Steinecker Frantisek 0 1720 Trnava "B" 3,0 3 100,0 8 2277
30   Sarmir Milos 2112 2142 Cifer 3,0 4 75,0 3 2014
31   Kozinka Roman 1992 2006 Modranka 3,0 4 75,0 4 2123
32   Harasta Juraj 0 1646 Skalica 3,0 4 75,0 8 1877
33   Furjel Andrej 2033 2043 Piestany "B" 3,0 5 60,0 1 2104
34   Stetina Erik 2085 2092 Trnava "B" 3,0 5 60,0 1 2001
35   Sturdik Igor 2020 2053 Trnava "B" 3,0 5 60,0 2 2030
36   Krist Milan 2055 2054 Trnava "B" 3,0 5 60,0 4 1979
37   Palka Miroslav 2045 2068 Senica "B" 3,0 6 50,0 2 1943
38   Sefcik Marek 1955 1967 Holic 3,0 6 50,0 3 1972
39   Kocak Branislav 1855 1855 Gbely 3,0 6 50,0 3 1964
40   Liptak Tomas 1987 1968 Cifer 3,0 6 50,0 3 1853
41   Vepy Ivan 1973 1984 Skalica 3,0 6 50,0 5 1845
42   Gajarsky Julius 0 1820 Modranka 3,0 6 50,0 6 1726
43   Fidericky Milan 1883 1813 Senica "B" 3,0 6 50,0 6 1699
44   Hornak Pavol 1792 1619 Cifer 3,0 6 50,0 6 1690
45   Kosar Mikulas 1935 1904 Gabcikovo 3,0 6 50,0 7 1669
46   Csiba Peter 1987 1958 Velky Meder 2,5 3 83,3 5 2118
47   Vogl Zdenek 0 1883 Skalica 2,5 4 62,5 4 1821
48   Ivan Imrich 2012 2020 Velky Meder 2,5 5 50,0 2 2101
49   Vizvari Ludovit 2050 1913 Velky Meder 2,5 5 50,0 3 1984
50   Karlik Lukas 1839 1887 Osuske "B" 2,5 5 50,0 4 1955


15.12.2007 Spravodajca č.6 a partie 3.ligy
3.liga A2, 5.kolo Li_3A2_07-5.zip (79 KB)


9.12.2007  - Výsledky 5.kola 3.ligy A2  www.c7c5.com/league.php

  ŠK Komplet Modranka
ŠK Osuské B
1. Sekera Branislav 2129F 1 0 Pagerka Martin 2099F
2. Lopatievov Alexander 1905 0 1 Hečko Dušan 2123F
3. Mackovič Miroslav 2033F 1 0 Karlík Lukáš 1839F
4. Kozinka Roman 1992F 1 0 Čajka Tibor 1830F
5. Zárecký Eduard 1906 1/2 1/2 Blažková Barbora 1942F
6. Lukáč Tomáš 1819 0 1 Danada Ondrej 1752F
7. Gajarský Július 1820 1 0 Škápik Branislav  1797
8. Kozinka Ján 1766 1 0 Pagerka Slavomír 1691
   Modranka, 9.12.2007, 10:00 51/2 21/2  Rozhodca: Gajarský Július
  Poradie ukončených partií:  6, 2, 8, 3, 4, 1, 5, 7.

     
 
 
    
 
 
  
                               
 
ŠK Komplet Modranka - ŠK Osuské
5,5:2,5

Modranka 9.12.2007
 
 
 
 Fotodokumentácia zo zápasu....
       

Rank after Round 5 - Prvých  30 hráčov 3.ligy A2

No.   Name RtgN RtgI Team Pts. Games % Bo. Rp
1   Janko Ladislav 2217 2195 Gabcikovo 5,0 5 100,0 1 2771
2   Cechovic Stefan 2182 2164 Cifer 4,5 5 90,0 1 2312
3   Hecko Dusan 2129 2123 Osuske "B" 4,0 5 80,0 1 2301
4   Zajicek Ferdinand 1798 0 Gbely 4,0 5 80,0 6 1995
5   Kozinka Jan 1766 0 Modranka 4,0 5 80,0 7 1840
6   Puchart Vladimir 2020 2024 Trnava "B" 3,5 4 87,5 5 2157
7   Strakac Petr 0 2029 Skalica 3,5 5 70,0 2 2214
8   Kovarik Oto 2067 2054 Holic 3,5 5 70,0 2 2194
9   Puobis Jozef 2029 2021 Gabcikovo 3,5 5 70,0 3 2130
10   Skapik Branislav 1797 0 Osuske "B" 3,5 5 70,0 7 1863
11   Kozinka Roman 2006 1992 Modranka 3,0 3 100,0 4 2576
12   Mosny Jaroslav 1989 2014 Trnava "B" 3,0 3 100,0 5 2589
13   Harasta Juraj 1646 0 Skalica 3,0 3 100,0 8 2389
14   Krist Milan 2054 2055 Trnava "B" 3,0 4 75,0 3 2176
15   Bukovsky Milan 1988 2024 Trnava "B" 3,0 4 75,0 3 2053
16   Sekera Branislav 2113 2129 Modranka 3,0 5 60,0 1 2172
17   Pribila Michal 2090 2067 Gbely 3,0 5 60,0 2 2018
18   Palka Miroslav 2068 2045 Senica "B" 3,0 5 60,0 2 2000
19   Kocak Branislav 1855 1855 Gbely 3,0 5 60,0 3 2042
20   Mihalik Anton 1974 1981 Piestany "B" 3,0 5 60,0 3 2027
21   Sefcik Marek 1967 1955 Holic 3,0 5 60,0 3 2025
22   Liptak Tomas 1968 1987 Cifer 3,0 5 60,0 3 1975
23   Palka Martin 1901 1912 Senica "B" 3,0 5 60,0 5 1923
24   Vepy Ivan 1984 1973 Skalica 3,0 5 60,0 5 1904
25   Brunovsky Peter 1744 1687 Gbely 3,0 5 60,0 5 1895
26   Bilovsky Milan 1874 1872 Holic 3,0 5 60,0 5 1833
27   Liptak Dusan 1729 0 Cifer 3,0 5 60,0 5 1738
28   Hrubos Milan 1726 0 Holic 3,0 5 60,0 6 1797
29   Gajarsky Julius 1820 0 Modranka 3,0 5 60,0 6 1738
30   Kastler Peter 1679 0 Gbely 3,0 5 60,0 7 1735

 3. Modranka (12 / 22,5)
Bo.   Name RtgN RtgI FED ID Typ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Pts. RtgAvg Rp n w we w-we K rtg+/-
1   Sekera Branislav 2113 2129 SVK 14904063 2877   0 0 1 1 1             3,0 2133 2172 5 3 2,70 0,30 0
2   Lopatievov Alexander 1904 0 SVK   3829   ½ 0 ½ 1 0             2,0 2079 1997 5 2 1 1 1
3   Mackovic Miroslav 2005 2033 SVK 14910160 3133   1 0 0 0 1             2,0 1955 1897 5 2 2,91 -0,91 0
4   Kozinka Roman 2006 1992 SVK 14905922 3130       1 1 1             3,0 1891 2576 3 3 1,88 1,12 0
5   Zarecky Eduard 1906 0 SVK 14912163 3141   1 0 ½ ½ ½             2,5 1867 1826 4 1,5 1 1 1
6   Lukac Tomas 1819 0 SVK   3132   ½   1 ½ 0             2,0 1737 1709 2 0,5 1 1 1
7   Gajarsky Julius 1820 0 SVK 14911647 3125   0 1 0 1 1             3,0 1725 1738 1 1 1 1 1
10   Kozinka Jan 1766 0 SVK   3129   1 0 1 1 1             4,0 1644 1840 0 0 1 1 1
11   Petko Severin 1563 0 SVK   3137   ½ 0                   0,5 1507 0 0 0 1 1 1
14   Dobis Pavol 1559 0 SVK   3124     ½                   0,5 1619 0 1 0,5 1 1 1


1.12.2007
2007/2008
3.liga A2 4.kolo
 Spravodaj a partie 4.kola    Spravodajca_c.5.doc (168 KB)     3A2_liga07.pgn (141 KB)


Kozinka Roman-Zíšek 1:0. Presvedčivo, nekompromisne...
25.11.2007
ŠK Senica B - ŠK Komplet Modranka 2:6
 
A.Lopatievov to s M.Pálkom zvládol - 1:0
V súboji jednotiek bol úspešnejší Braňo Sekera 1:0
 
Miro Mackovič ani s maximálnym nasadením (po nočnej) Ľ Škápikovej neodolal...
Tomáš Lukáč a Ján Kozinka - Kozinka (tradične) s bodom, Tomáš  pri silnom útoku prehliadol cestu k výhre a nakoniec takticky remizoval...    Edo Zárecký spoľahlivo zremizoval
a položil základ nášmu presvedčivému víťazstvu v Senici, kam sme ako favoriti určite necestovali...
Ján Kozinka sa nezľakol útoku súpera a ten musel kapitulovať pred matom...
Ani napriek strate dvoch pešiakov J.Gajarský nezložil a nakoniec získal  rozhodujúce víťazstvo, ktorým upravil priebežný stav zápasu na 4,5:0,5 pre naše družstvo...

Škápiková - Mackovič 1:0 - jediné víťazstvo za domácich

Tomáš Lukáč pri pozápasovej analýze so súperom už vedel, kde bola partia vyhratá ... V partii však ťah Sxh6 - viď pozíciu na šachovnici - prehliadol


25.11.2007  - Výsledky 4.kola 3.ligy A2  www.c7c5.com/league.php

  ŠK Senica
ŠK Komplet Modranka
1. Šebesta Radovan 2118F 0 1 Sekera Branislav 2129F
2. Pálka Miroslav 2081F
0 1 Lopatievov Alexander 1905
3. Škápiková Ľubica 1988F 1 0 Mackovič Miroslav 2033F
4. Zíšek Jaroslav 1922F 0 1 Kozinka Roman 1992F
5. Pálka Martin 1912F 1/2 1/2 Zárecký Eduard 1906
6. Fiderický Milan 1883
1/2 1/2 Lukáč Tomáš 1819
7. Havlíček Peter 1688 0 1 Gajarský Július 1820
8. Lánik Miroslav 1580 0 1 Kozinka Ján 1766
   Senica, 25.11.2007, 10:00 2 6  Rozhodca: Škápiková Ľubica
  Poradie ukončených partií:  5, 4, 8, 2, 7, 6, 3, 1.



23.11.2007

3.liga A2 2007/2008 Spravodaj č.4  Spravodajca_c.4.doc (161 KB)   Partie 3.liga A2 3A2_liga07.pgn (107 KB)

   

 

11.11.2007
Gbely - ŠK Komplet Modranka 3:5

Kozinka Roman,Modranka - Vach Jozef,Gbely 1:0 [C97]
3.liga A2 2007/08 (3.4), 11.11.2007
[J,Gajarsky]

1.e4 e5 2.Nf3 Nc6 3.Bb5 a6 4.Ba4 Nf6 5.0-0 Be7 6.Re1 b5 7.Bb3 d6 8.c3 Na5 9.Bc2 c5 10.d4 Qc7 11.h3 0-0 12.Nbd2 Re8 13.Nf1 Nc4 14.b3 Nb6 15.d5 Bb7 16.Ne3 g6 17.g4 Bf8 18.Kh2 Bg7 19.Rg1 Bc8 20.Nf1 Qd7 21.Rg3 h6 22.Be3 Rb8 23.Qd2 Kh7 24.Kg2 Ng8 25.N1h2 Qd8 26.Rh1 Rb7 27.h4 f6 28.g5 f5 29.gxh6 f4 30.Ng5+ Kxh6 31.Bxf4 exf4 32.Qxf4 Qf6? 33.Ng4+ Bxg4 34.Qxg4 Rf8 35.Qe2 [35.f3!] 35...Qf4 36.h5 Qxg3+ 37.fxg3 Kxg5 38.hxg6 [38.e5!] 38...Nf6 39.e5 Nfxd5 40.Qh5# 1-0

 


11.11.2007  - Výsledky 3.kola 3.ligy A2  www.c7c5.com/league.php

  Nafta Gbely
ŠK Komplet Modranka
1. Pribila Gerhard 2026F 0 1 Sekera Branislav 2129F
2. Pribila Gerhard 2067F
1/2 1/2 Lopatievov Alexander 1905
3. Kocák Branislav 1855F 1 0 Mackovič Miroslav 2033F
4. Vach Jozef 1944F 0 1 Kozinka Roman 1992F
5. Brunovský Peter 1687F 1/2 1/2 Zárecký Eduard 1906
6. Zajíček Ferdinand 1798
0 1 Lukáč Tomáš 1819
7. Kastler Peter 1679 1 0* Gajarský Július 1820
8. Papánek Ľubomír 1667 0 1 Kozinka Ján 1766
   Gbely, 11.11.2007, 10:00 3 5  Rozhodca: Vach Jozef
  Poradie ukončených partií:  5, 8, 6, 1, 4, 2, 3, 7*..


6.11.2007
2007/2008
3.liga A2 2.kolo
 Spravodaj a partie 2.kola    Spravodajca_c.3.doc (164 KB)     3A2liga07.pgn (75 KB)


28.10.2007  - Kompletné výsledky 2.kola 3.ligy A2  www.c7c5.com/league.php

28.10.15:00
  Hydina Cífer     ŠK Komplet Modranka
1.

 Kovačócy Pavel 2263

1 0 Sekera Branislav 2129F
2.  Čechovič Štefan 2182
 1 Lopatievov Alexander 1905
3.  Šarmír Miloš 2142
 1 Mackovič Miroslav 2033F
4.  Lipták Tomáš1987F
Zárecký Eduard 1906
5.  Vlkovič Pavol 1947 F
Gajarský Július 1820
6. Lipták Dušan 1729 Kozinka Ján 1766
7.  Markuliak Mário 1663 1 Petko Severín 1563
8.  Horňák Pavol
1/2
1/2
Dobiš Pavol 1559
   Cífer, 28.10.2007, 10:00 6 1/2  11/2  Rozhodca: Šarmír Miloš
  Poradie ukončených partií:  6, 7, 2, 8, 3, 5, 4 a 1

   
7.šachovnica:   Markuliak - Petko 1:0

Zápas 2.kola v Cíferi nám nevyšiel podľa našich predstáv
a zaplatili sme nováčikovskú daň.
Domáci sa na zápas zodpovedne pripravili ....

 
 
5.šachovnica:   Vlkovič - Gajarský 0:1
 
6.šachovnica:   Kozinka - Lipták Dušan 0:1

 
  8.šachovnica:   Dobiš - Horňák 0,5:0,5
Pred zápasom: Petko, Sekera, Kozinka, Lopatievov, Mackovič a Dobiš...  
 
4.šachovnica:   Zárecký - Lipták Tomáš 0:1
 

Naša jediná vyhraná partia....
.

[Event "3.liga A2 2007/08"]
[Site "Cifer"]
[Date "2007.10.28"]
[Round "2.5"]
[White "Vlkovic Pavol, Cifer"]
[Black "Gajarsky Julius, Modranka"]
[Result "0-1"]
[ECO "B21"]
[WhiteElo "1930"]
[BlackElo "1820"]
[EventDate "2007.10.29"]
1. e4 c5 2. d4 cxd4 3. c3 dxc3 4. Nxc3 e6 5. Bc4 Qc7
6. Qe2 a6 7. a4 Nc6 8. Nf3 Be7 9. O-O d6 10. Rd1 Nf6
11. Bf4 Nh5 12. Be3 Nf6 13. Rac1 O-O 14. Ba2 Qa5
15.Bf4 e5 16. Bg5 Be6 17. Bxf6 gxf6 18. Bxe6 fxe6
19. Qc4 Kf7 20. Nh4 Nd4  21. Qa2 Qb6 22. g3 Rac8
23. Kg2 Qb3 24. Qxb3 Nxb3  25. Rb1 Rc4
26. Rd3 Nc5 27. b3 Rb4  28. Re3 Rxb3
29. Rxb3 Nxb3 30. Ne2 Nc5 31. Nc3 Bd8   0-1
 
 Braňo Sekera a Šaňo Lopatievov v plnom nasadení
- tentoraz to však nestačilo...
Hralo sa v Kultúrnom dome v Cíferi...
1.šachovnica:   Kovačócy - Sekera 1:0
 Pohľad do hracej miestnosti počas zápasu, keď ešte
o ničom nebolo rozhodnuté...



26.10.2007
2007/2008
3.liga A2 1.kolo
 Spravodaj a partie 1.kola Spravodajca_c.2.doc (161 KB)   3A2liga07.pgn (37 KB)


14.10.2007  - Kompletné výsledky 1.kola 3.ligy A2  www.c7c5.com/league.php

  Thermál V.Meder     ŠK Komplet Modranka
1. Iván Imrich ml. 2012 1 0 Sekera Branislav 2129F
2. Cséfalvay Štefan 1948
1/2 1/2 Lopatievov Alexander 1905
3. Vizvári Ľudovít 2050 0 1 Mackovič Miroslav 2033F
4. Iván Imrich st. 1870 0 1 Zárecký Eduard 1906
5. Kórósi Gejza 1534 1/2 1/2 Lukáč Tomáš 1819
6. Bógi Timea 1516 1 0 Gajarský Július 1820
7. Bógi Péter 1553 0 1 Kozinka Ján 1766
8. Szabó Július 1350 1/2 1/2 Petko Severín 1563
   V.Meder, 14.10.2007, 10:00 31/2 41/2  Rozhodca: Cséfalvay Štefan
  Poradie ukončených partií:  7, 8, 4, 1, 2, 3, 6, 5 ...



     
     
     



6.10.2007
2007/2008
5.liga TT-PN-HC Spravodaj č.1  5liTT1-sprav1.rtf (29 KB) Súpisky supisky.xls (32 KB)                                            

       Výsledok  Výsledok    Výsledok  Výsledok  
    1.kolo – Modranka B – Sokolovce   4,5 : 0,5   3 : 2 Vrbové C – Piešťany E  3:2  3,5:1,5  
   27.10.2007     Šúrovce – Hlohovec E  2:3 2:3  Piešťany D – Trnava jun.  1,5:3,5  2,5:2,5  
                 
    2.kolo – Sokolovce – Trnava jun.  0 : 5
  2,5:2,5 Hlohovec E – Piešťany D  2:3 2,5:2,5   
   10.11.2007 Piešťany E – Šúrovce  3,5:1,5  3,5:1,5 Modranka B – Vrbové C  3,5 : 1,5  1,5 : 3,5  
                 
    3.kolo – Vrbové C – Sokolovce  5:0 5:0  Šúrovce – Modranka B  0,5:4,5 1:4   
   24.11.2007 Piešťany D – Piešťany E  3:2 4,5:0,5  Trnava jun. – Hlohovec E  2,5:2,5
 4:1  
                 
    4.kolo –   Sokolovce – Hlohovec E  2:3 2,5:2,5 Piešťany E – Trnava jun.  1:4 1,5:3,5   
   8.12.2007 Modranka B – Piešťany D  2,5:2,5 2:3  Vrbové C – Šúrovce  2,5:2,5 4,5:0,5   
                 
    5.kolo – Šúrovce – Sokolovce  2:3 2:3  Piešťany D – Vrbové C 4:1 4,5:0,5   
   26. 1.2008 Trnava jun. – Modranka B  1,5:3,5 0:5  Hlohovec E – Piešťany E 5:0 3:2   
                 
    6.kolo – Sokolovce – Piešťany E 15:3,5  2:3  Modranka B – Hlohovec E  4:1  5:0  
   16. 2.2008 Vrbové C – Trnava jun. 1,5:3,5   2,5:2,5 Šúrovce – Piešťany D  0,5:4,5 0,5:4,5   
                 
    7.kolo –   Piešťany D – Sokolovce  5:0 5:0  Trnava jun. – Šúrovce 4,5:0,5  4,5:0,5   
   1. 3.2008 Hlohovec E – Vrbové C 3:2  1:4  Piešťany E – Modranka B 2:3  1:4   
                 


2007/2008 3.liga A2 Súpisky opravené k 1.10.2007 3LA2_supisky_upr..doc (378 KB)                                            

2007/2008 3.liga A2  Spravodaj č.1 (22.9.2007)
Vylosovanie 3LA2_vylosovanie.xls (23 KB) , Súpisky 3LA2_supisky.doc (360 KB) , Ustanovenia 3LA2_ustanovenia.doc (48 KB) , Adresy 3LA2_adresy.doc (81 KB) Záver 3LA2_zaver.doc (36 KB)


Kalendár ligových zápasov ŠK Modranka v sezóne 2007/2008  

2007

1.

8.9.2007

Vylosovanie súťaží

2007/2008

Trnava

Gajarský

2.

14.10.2007

V.Meder - Modranka A

3.liga – 1.kolo

V.Meder

 

3.

27.10.2007

Modranka B – Sokolovce

5.liga – 1.kolo

Modranka

 

4.

28.10.2007

Cífer - Modranka A

3.liga – 2.kolo

Cífer

 

5.

10.11.2007

Modranka B – Vrbové B

5.liga – 2.kolo

Modranka

 

6.

11.11.2007

Gbely - Modranka A

3.liga – 3.kolo

Gbely

 

7.

24.11.2007

Šúrovce - Modranka B

5.liga – 3.kolo

Šúrovce

 

8.

25.11.2007

Senica B – Modranka A

3.liga – 4.kolo

Senica

 

9.

8.12.2007

Modranka B – Piešťany D

5.liga – 4.kolo

Modranka

 

10.

9.12.2007

Modranka A - Osuské

3.liga – 5.kolo

Modranka

 

11.

28.12.2007

Memoriál A.Gajarského

Turnaj, 13.ročník

Modranka

 

2008

1.

12.1.2008

Modranka A – L.Trnava B

3.liga – 6.kolo

Modranka

 

2.

26.1.2008

Trnava jun. - Modranka B

5.liga – 5.kolo

Trnava

 

3.

27.1.2008

Piešťany B - Modranka A

3.liga – 7.kolo

Piešťany

 

4.

16.2.2008

Modranka B – Hlohovec E

5.liga – 6.kolo

Modranka

 

5.

17.2.2008

Modranka A - Gabčíkovo

3.liga – 8.kolo

Modranka

 

6.

1.3.2008

Piešťany E - Modranka B

5.liga – 7.kolo

Piešťany

 

7.

2.3.2008

Modranka A – O.Potôň

5.liga – 9.kolo

Modranka

 

8.

16.3.2008

Modranka A - Holíč

3.liga – 10.kolo

Modranka

 

9.

30.3.2008

Modranka A - Skalica

3.liga – 11.kolo

Modranka

 

 

3.liga - skup.A2

 

2007/2008

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1.kolo :

 

 14.10.2007 o 10.00

 

 

2.kolo :

 

28.10.2007 o 10.00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

C.

Družstvo

Výsledok

Družstvo

 

C.

Družstvo

Výsledok

Družstvo

1

ŠK Hydina Cífer

3 : 5 

ŠK Osuské  B

 

7

ŠK Hydina Cífer

6,5 : 1,5

ŠK Komplet Modranka

2

MŠK Th.Veľký Meder

3,5 : 4,5

ŠK Komplet Modranka

 

8

MŠK Th.Veľký Meder

5 : 3

ŠK Osuské  B

3

DSC ŠK Orech. Potôň

3,5 : 4,5

ŠK Holíč

 

9

DSC ŠK Orech. Potôň

3,5 : 4,5

ŠK Skalica

4

TJ ŠK Gabčíkovo

3,5 : 4,5

ŠK Skalica

 

10

TJ ŠK Gabčíkovo

3,5 : 4,5

ŠK Holíč

5

Lokomotíva Trnava  B

4,5 : 3,5

ŠK Nafta Gbely

 

11

Lokomotíva Trnava  B

5,5 : 2,5

ŠK Senica  B

6

ŠK Kúpele Piešťany B

1 : 7

ŠK Senica  B

 

12

ŠK Kúpele Piešťany B

3 : 5

ŠK Nafta Gbely

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3.kolo :

 

11.11.2007 o 10.00

 

 

4.kolo :

 

 25.11.2007 o 10.00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

C.

Družstvo

Výsledok

Družstvo

 

C.

Družstvo

Výsledok

Družstvo

13

ŠK Skalica

7 : 1

MŠK Th.Veľký Meder

 

19

ŠK Skalica

3 : 5

ŠK Hydina Cífer

14

ŠK Holíč

5,5 : 2,5

ŠK Hydina Cífer

 

20

ŠK Holíč

4,5 : 3,5

MŠK Th.Veľký Meder

15

DSC ŠK Orech. Potôň

1,5 : 6,5

ŠK Kúpele Piešťany B

 

21

DSC ŠK Orech. Potôň

0,5 : 7,5

Lokomotíva Trnava  B

16

TJ ŠK Gabčíkovo

2,5 : 5,5

Lokomotíva Trnava  B

 

22

TJ ŠK Gabčíkovo

3 : 5

ŠK Kúpele Piešťany B

17

ŠK Senica  B

2,5 : 5,5

ŠK Osuské  B

 

23

ŠK Senica  B

2 : 6

ŠK Komplet Modranka

18

ŠK Nafta Gbely

3 : 5

ŠK Komplet Modranka

 

24

ŠK Nafta Gbely

4,5 : 3,5

ŠK Osuské  B

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5.kolo :

 

09.12.2007 o 10.00

 

 

6.kolo :

 

13.01.2008 o 10.00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

C.

Družstvo

Výsledok

Družstvo

 

C.

Družstvo

Výsledok

Družstvo

25

ŠK Hydina Cífer

7:1

MŠK Th.Veľký Meder

 

31

MŠK Th.Veľký Meder

3,5:4,5

TJ ŠK Gabčíkovo

26

DSC ŠK Orech. Potôň

3:5

TJ ŠK Gabčíkovo

 

32

ŠK Hydina Cífer

7:1

DSC ŠK Orech. Potôň

27

ŠK Komplet Modranka

5,5:2,5

ŠK Osuské  B

 

33

ŠK Osuské  B

4:4

ŠK Kúpele Piešťany B

28

Lokomotíva Trnava  B

4:4

ŠK Kúpele Piešťany B

 

34

ŠK Komplet Modranka

2:6

Lokomotíva Trnava  B

29

ŠK Skalica

5,5:2,5

ŠK Holíč

 

35

ŠK Holíč

4:4

ŠK Nafta Gbely

30

ŠK Senica  B

2:6

ŠK Nafta Gbely

 

36

ŠK Skalica

3:5

ŠK Senica  B

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7.kolo :

 

 27.01.2008 o 10.00

 

 

8.kolo :

 

17.02.2008 o 10.00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

C.

Družstvo

Výsledok

Družstvo

 

C.

Družstvo

Výsledok

Družstvo

37

DSC ŠK Orech. Potôň

1,5:6,5

MŠK Th.Veľký Meder

 

43

ŠK Hydina Cífer

-

ŠK Nafta Gbely

38

TJ ŠK Gabčíkovo

1,5:6,5

ŠK Hydina Cífer

 

44

MŠK Th.Veľký Meder

-

ŠK Senica  B

39

Lokomotíva Trnava  B

5,5:2,5

ŠK Osuské  B

 

45

ŠK Komplet Modranka

-

TJ ŠK Gabčíkovo

40

ŠK Kúpele Piešťany B

6,5:1,5

ŠK Komplet Modranka

 

46

ŠK Osuské  B

-

DSC ŠK Orech. Potôň

41

ŠK Senica  B

4:4

ŠK Holíč

 

47

ŠK Skalica

-

ŠK Kúpele Piešťany B

42

ŠK Nafta Gbely

4:4

ŠK Skalica

 

48

ŠK Holíč

-

Lokomotíva Trnava  B

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9.kolo :

 

02.03.2008 o 10.00

 

 

10.kolo :

 

16.03.2008 o 10.00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

C.

Družstvo

Výsledok

Družstvo

 

C.

Družstvo

Výsledok

Družstvo

49

ŠK Hydina Cífer

-

ŠK Senica  B

 

55

ŠK Komplet Modranka

-

ŠK Holíč

50

MŠK Th.Veľký Meder

-

ŠK Nafta Gbely

 

56

ŠK Osuské  B

-

ŠK Skalica

51

ŠK Komplet Modranka

-

DSC ŠK Orech. Potôň

 

57

Lokomotíva Trnava  B

-

MŠK Th.Veľký Meder

52

ŠK Osuské  B

-

TJ ŠK Gabčíkovo

 

58

ŠK Kúpele Piešťany B

-

ŠK Hydina Cífer

53

ŠK Skalica

-

Lokomotíva Trnava  B

 

59

ŠK Senica  B

-

TJ ŠK Gabčíkovo

54

ŠK Holíč

-

ŠK Kúpele Piešťany B

 

60

ŠK Nafta Gbely

-

DSC ŠK Orech. Potôň

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

11.kolo :

 

 30.03.2008 o 10.00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

C.

Družstvo

Výsledok

Družstvo

 

 

 

 

 

61

ŠK Komplet Modranka

-

ŠK Skalica

 

 

 

 

 

62

ŠK Osuské  B

-

ŠK Holíč

 

 

 

 

 

63

Lokomotíva Trnava  B

-

ŠK Hydina Cífer

 

 

 

 

 

64

ŠK Kúpele Piešťany B

-

MŠK Th.Veľký Meder

 

 

 

 

 

65

ŠK Senica  B

-

DSC ŠK Orech. Potôň

 

 

 

 

 

66

ŠK Nafta Gbely

-

TJ ŠK Gabčíkovo

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3.liga A2 2007/2008     - Výsledky jednotlivcov po 3. kole 

1. Skalica 3 3 0 0 16  9 b.

Šach. Jméno Rtg FED 1 2 3 Body Part. % Rtg-Ø
1 Hudacek Josef 2081 CZE 0 0 1 1 3 33,3 2103
3 Strakac Petr 2029 CZE 1 1 1 3 3 100,0 2036
4 Kubis Ivan 2018 SVK ½ ½ ½ 3 50,0 2035
6 Londin Martin 1985 SVK     1 1 1 100,0 1600
8 Vogl Zdenek 1883 SVK ½ 1 1 3 83,3 1660
  Vepy Ivan 1973 SVK 0 1 1 2 3 66,7 1857
  Hrubsa Marian 1719 SVK 1 0 1 2 3 66,7 1821
  Brisudova Veronika 1751 SVK ½   ½ 1 2 50,0 1751
  Harastova Viera 1650 SVK   0   0 1 0,0 1600
  Harasta Juraj 1646 SVK 1 1   2 2 100,0 1768

2. Trnava B  3  3  0   0   15,5   6 b.

Šach. Jméno Rtg FED 1 2 3 Body Part. % Rtg-Ø
1 Doucha Ludvik 2102 DEN     0 0 1 0,0 2195
2 Stetina Erik 2085 SVK   ½ ½ 1 2 50,0 2070
3 Sturdik Igor 2020 SVK   0 ½ ½ 2 25,0 1992
4 Bukovsky Milan 2024 SVK ½ 1 ½ 2 3 66,7 1947
5 Krist Milan 2055 SVK 1 ½ 1 3 83,3 1964
6 Mosny Jaroslav 2014 SVK   1 1 2 2 100,0 1924
7 Puchart Vladimir 2024 SVK 1 ½ 1 3 83,3 1779
8 Jurik Michal 1931 SVK     1 1 1 100,0 1600
  Hagara Vladimir 1972 SVK   1   1 1 100,0 1600
  Halas Miroslav 1946 SVK 0     0 1 0,0 1944
  Klanica Anton 1914 SVK ½     ½ 1 50,0 1687
  Herega Jozef 1880 SVK 0     0 1 0,0 1600
  Holicky Miroslav 1835 SVK ½     ½ 1 50,0 1600
  Steinecker Frantisek 1720 SVK 1 1   2 2 100,0 1600

3. Holíč 3 3 0 0 14,5  9b.

Šach. Jméno Rtg FED 1 2 3 Body Part. % Rtg-Ø
1 Provaznik Michal 2186 CZE     ½ ½ 1 50,0 2244
2 Horak Ivan 2140 SVK ½ 0 0 ½ 3 16,7 2154
3 Kovarik Oto 2054 SVK ½ ½ 1 2 3 66,7 2049
4 Sefcik Marek 1955 SVK 1 1 1 3 3 100,0 2012
5 Jozefovic Milan 1932 SVK 0 ½ 1 3 50,0 1832
6 Bilovsky Milan 1872 SVK 1 1 1 3 3 100,0 1740
7 Holly Milan 1781 SVK ½     ½ 1 50,0 1951
8 Hrubos Milan 1726 SVK 1 1 0 2 3 66,7 1809
  Benak Peter 1607 SVK   0   0 1 0,0 1935
  Husek Lubomir 1600 SVK 0 ½ + 3 50,0 1792

4. Osuské B 3 2 0 1 13,5  6 b.

Šach. Jméno Rtg FED 1 2 3 Body Part. % Rtg-Ø
1 Pagerka Martin 2099 SVK   1 ½ 2 75,0 2226
2 Hecko Dusan 2123 SVK 1 ½ 1 3 83,3 2201
3 Diviak Rastislav 2014 SVK 0 ½ ½ 1 3 33,3 2127
5 Hanzluvka Peter 2052 SVK 0 ½   ½ 2 25,0 2062
6 Diviak Rudolf 1889 SVK   0   0 1 0,0 1948
7 Karlik Lukas 1839 SVK ½   ½ 1 2 50,0 1955
8 Cajka Tibor 1830 SVK   0 1 1 2 50,0 1974
  Danada Ondrej 1752 SVK ½ 0 0 ½ 3 16,7 1943
  Skapik Branislav 1797 SVK 1 ½ 1 3 83,3 1790
  Fedor Miroslav 1800 SVK 1     1 1 100,0 1792
  Pericka Pavol 1718 SVK 1     1 1 100,0 1600
  Pagerka Slavomir 1691 SVK     1 1 1 100,0 1600

5. Modranka 3 2 0 1 11 6 b.

Šach. Jméno Rtg FED 1 2 3 Body Part. % Rtg-Ø
1 Sekera Branislav 2129 SVK 0 0 1 1 3 33,3 2094
2 Lopatievov Alexander 1904 SVK ½ 0 ½ 1 3 33,3 2060
3 Mackovic Miroslav 2033 SVK 1 0 0 1 3 33,3 2006
4 Kozinka Roman 1992 SVK     1 1 1 100,0 1944
5 Zarecky Eduard 1906 SVK 1 0 ½ 3 50,0 1758
6 Lukac Tomas 1819 SVK ½   1 2 75,0 1600
7 Gajarsky Julius 1820 SVK 0 1 0 1 3 33,3 1710
  Kozinka Jan 1766 SVK 1 0 1 2 3 66,7 1600
  Petko Severin 1563 SVK ½ 0   ½ 2 25,0 1600
  Dobis Pavol 1559 SVK   ½   ½ 1 50,0 1792

6. Cífer 3 1 0 2  12  3 b.

Šach. Jméno Rtg FED 1 2 3 Body Part. % Rtg-Ø
1 Kovacocy Pavel 2244 SVK 0 1 ½ 3 50,0 2146
2 Cechovic Stefan 2164 SVK 1 1 1 3 3 100,0 1918
3 Sarmir Milos 2112 SVK 1 1   2 2 100,0 2043
4 Liptak Tomas 1987 SVK ½ 1 0 3 50,0 1831
5 Vagovsky Jozef 1983 SVK     0 0 1 0,0 1955
6 Vlkovic Pavol 1930 SVK ½ 0   ½ 2 25,0 1676
  Liptak Dusan 1729 SVK 0 1 0 1 3 33,3 1711
  Markuliak Mario 1663 SVK   1   1 1 100,0 1600
  Hornak Pavol 1792 SVK 0 ½ 0 ½ 3 16,7 1691
  Olos Stanislav 1565 SVK 0   1 1 2 50,0 1600

7. Senica B 3 1 0 2 12  3 b.

Šach. Jméno Rtg FED 1 2 3 Body Part. % Rtg-Ø
1 Sebesta Radovan 2118 SVK ½ ½ ½ 3 50,0 2072
2 Vach Pavol 2104 SVK 1   0 1 2 50,0 2055
3 Palka Miroslav 2045 SVK 1 1 ½ 3 83,3 2005
4 Skapikova Lubica 1988 SVK 1 0   1 2 50,0 2033
5 Zisek Jaroslav 1922 SVK   ½ ½ 1 2 50,0 1947
6 Sipkovsky Ivan 1897 SVK 1   0 1 2 50,0 1860
7 Palka Martin 1912 SVK 1 0 1 2 3 66,7 1904
8 Fidericky Milan 1883 SVK ½ ½ 0 1 3 33,3 1769
  Havlicek Peter 1688 SVK 1 0 0 1 3 33,3 1724
  Beran Jan 1686 SVK   0   0 1 0,0 1600

8. Gbely 3 1 0 2 11,5 3 b.

Šach. Jméno Rtg FED 1 2 3 Body Part. % Rtg-Ø
2 Pribila Gerhard 2026 SVK ½ ½ 0 1 3 33,3 2065
3 Pribila Michal 2067 SVK 0 ½ ½ 1 3 33,3 1896
4 Kocak Branislav 1855 SVK 0 ½ 1 3 50,0 2013
5 Vach Jozef 1944 SVK 1 ½ 0 3 50,0 1993
6 Brunovsky Peter 1687 SVK ½ ½ ½ 3 50,0 1801
7 Zajicek Ferdinand 1798 SVK 1 1 0 2 3 66,7 1808
8 Kastler Peter 1679 SVK ½ 1 1 3 83,3 1706
  Papanek Lubomir 1667 SVK 0 ½ 0 ½ 3 16,7 1600

9. Piešťany B 3 1 0 2 10,5  3 b.

Šach. Jméno Rtg FED 1 2 3 Body Part. % Rtg-Ø
1 Manak Jozef 2042 SVK   ½ ½ 1 2 50,0 2007
3 Furjel Andrej 2033 SVK ½ ½ ½ 3 50,0 2060
5 Gono Pavol 1987 SVK 0     0 1 0,0 2104
6 Mihalik Anton 1981 SVK 0 ½ 1 3 50,0 1898
7 Curidlo Jan 2042 SVK 0 ½ ½ 1 3 33,3 1844
8 Bincik Pavol 1889 SVK 0 ½ + 3 50,0 1792
  Slaby Jozef 1945 SVK 0 0 + 1 3 33,3 1756
  Gono Michal 1682 SVK ½ 0 + 3 50,0 1742
  Orvisky Vladimir 1880 SVK   ½   ½ 1 50,0 1600
  Gubis Vladimir 1775 SVK 0     0 1 0,0 1600

10. Veľký Meder 3 1 0 2 9,5  3 b.

Šach. Jméno Rtg FED 1 2 3 Body Part. % Rtg-Ø
1 Farkas Gabor 2333 SVK   0   0 1 0,0 2099
3 Schmikli Laszlo 2255 HUN   ½   ½ 1 50,0 2123
5 Ress Tamas 2171 HUN   ½   ½ 1 50,0 2014
6 Ivan Imrich 2012 SVK 1 ½ 0 3 50,0 2087
7 Csefalvay Stefan 1948 SVK ½ 1 0 3 50,0 1839
8 Vizvari Ludovit 2050 SVK 0 1 ½ 3 50,0 1960
  Csiba Peter 1987 SVK   1   1 1 100,0 1752
  Ivan Imrich 1870 SVK 0     0 1 0,0 1600
  Vegh Vince 1887 SVK   ½   ½ 1 50,0 1600
  Varkoni Miklos 1746 SVK     0 0 1 0,0 1985
  Magyarics Jozef 1567 SVK     0 0 1 0,0 1600
  Korosi Gejza 1534 SVK ½   0 ½ 2 25,0 1787
  Bogi Timea 1516 SVK 1     1 1 100,0 1600
  Bogi Peter 1553 SVK 0   0 0 2 0,0 1600
  Szabo Julius 1350 SVK ½   ½ 1 2 50,0 1676

11. Gabčíkovo 3 0 0 3  9,5  0 b.

Šach. Jméno Rtg FED 1 2 3 Body Part. % Rtg-Ø
1 Janko Ladislav 2195 SVK 1 1 1 3 3 100,0 2108
2 Sulek Viliam 2172 SVK 0 ½   ½ 2 25,0 2042
3 Kantor Tamas 2059 SVK ½ 0   ½ 2 25,0 1987
4 Kantor Reka 1780 SVK ½     ½ 1 50,0 1600
6 Puobis Jozef 2021 SVK 1 ½ ½ 2 3 66,7 1997
7 Kubica Adrian 1938 SVK 0   ½ ½ 2 25,0 1810
8 Bott Tamas 1827 SVK   0 ½ ½ 2 25,0 1948
  Kosar Mikulas 1902 SVK ½ 0 0 ½ 3 16,7 1802
  Kosar Mikulas 1935 SVK 0 1 0 1 3 33,3 1738
  Kantor Tamas 1788 SVK   ½   ½ 1 50,0 1600
  Sandor Stefan 1565 SVK     0 0 1 0,0 2024
  Csente David 1433 SVK     0 0 1 0,0 1931

12. Orechová Potôň 3 0 0 3 8,5  0 b.

Šach. Jméno Rtg FED 1 2 3 Body Part. % Rtg-Ø
1 Meszaros Lorant 2103 SVK ½ 1   2 75,0 2111
2 Szitasi Janos 1987 SVK ½ 0 ½ 1 3 33,3 2042
3 Ollos Ladislav 1995 SVK 0 ½ ½ 1 3 33,3 2002
4 Fekete Robert 1874 SVK 1     1 1 100,0 1932
6 Arpa Zoltan 1843 SVK 0 0   0 2 0,0 1736
8 Both Lajos 1951 SVK ½ 0   ½ 2 25,0 1787
  Bernath Mikulas 1924 SVK 0 1   1 2 50,0 1600
  Kalman Miklos 1849 SVK   1   1 1 100,0 1600
  Lelkes Geza 1795 SVK 1   0 1 2 50,0 1791
  Kalmar Tamas 1529 SVK     ½ ½ 1 50,0 2042
  Pinter Marek 1350 SVK   0   0 1 0,0 1600



2007/2008 Prihláška ŠK Komplet Modranka do 3.ligy  A2 pre ročník 2007/2008
kszprihl_-_Modranka_2007-2008.doc (28 KB)
2007/2008 ŠK Komplet Modranka - v sezóne 2007/2008 účastník 3.ligy A2
Rozpis súťaží ročníka 2007/2008 www.ksztrnava.chess.sk/2007_rozpis.pdf
 

 

 


TOPlist