Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web

4.liga A22 2009/2010

4.liga A22 2009/2010...
 

4.liga A22 2009/2010...

 
  4.liga A22 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. Z V R P Skóre Body Poradie
1.  Gabčíkovo A                      5 1  1  0  0      1.
2.  Špačince                    1,5   1 0  0  1      
3.  D.Streda D    


          1     1  0  0  1      
4.  Trnava E      

         4        1 1  0 0      
5.
 Modranka B              2          1 0 0  1      
6.  Cífer B          

 3,5           1  1 0  0      
7.  Hlohovec C            1,5           1  0  0  1      
8.  D.Krupá         3              1 1 0  0      
9.  P.Veža B       1                1  0  0 1      
10.  Trnava D     4            

    1  1 0  0      
11.  Sereď    3,5                

  1 1 0  0      
12.  Kántor Gabčíkovo  0                     1 0  0 1      
 
Aktualita 24.1.2010 - 7.kolo  4.liga A22
  ŠK Komplet Modranka B ŠK Dunajská Streda D ***  Výsledky 7.kola A22  
1.  Lopatievov Alexander 2041 0 1  Takács Laszlo 1838 37.  Trnava E-Kántor Gabčíkovo
4:1
2.  Zárecký Eduard 1947 1/2 1/2  Fehér Tibor 1782 38.  Modranka B - D.Streda D
3,5:1,5
3.  Mackovič Miroslav 1963 1 0  Kahancová Jana 1575 39.  Cífer B - Špačince  2:3
4.  Kavoň Rastislav 1503N 1 0  Mezei Tibor 1651N 40.  Hlohovec C - Gabčíkovo  0,5:4,5
5.  Ležovič Maroš 1387N 1 0  Kahanec Ján 1530N  41.  D.Krupá -Sereď 2,5:2,5
  Modranka, 24.1.2010, 10:00 3,5 1,5  Rozhodca: Ján Kahanec  42.  Potônska Veža B - Trnava D  3:2
 

Komentár:

V 7.kole 4.ligy popri skúsených dostali šancu na 4. a 5. šachovnici dostali šancu mladí Rasťo Kavoň a Maroš Ležovič - a podobne ako v minulom kole v Špačinciach získali plný počet bodov. Potvrdili tak, že ich výsledky v ńa turnajoch mládeže nie sú náhodné a určite aj v ďalších kolách dostanú príležitosť...

Na prvej šachovnici taktiež triumfovala mladosť - nádejný László Takács si poradil (na čas) so Šaňom Lopatievovom... Na 3.šachovnici Miro Mackovič vyhral nad Jankou Kahancovou a  trocha si zahojil rany, ktoré utŕžil v doterajšom priebehu 2.ligy. Jediná remíza na 2.šachovnici znamenala konečný výsledok 3,5:1,5 v náš prospech... Po 7.kole sme sa dostali už na 3.priečku v tabuľke, ale vyššie to už bude do konca súťaže tažšie...
2, 4, 5, 3, 1

 

   
 
 
 
 
 
 
 
    Tabuľka 4.ligy A22 po 7.kole
1 Gabcikovo A 7 6 0 1 18 29,5
2 Trnava E 7 6 0 1 18 22,0
3 Modranka B 7 4 1 2 13 20,5
4 Sered 7 4 1 2 13 20,0
5 Dolna Krupa 6 4 1 1 13 17,5
6 Potonska veza B 7 4 0 3 12 18,0
7 Trnava D 7 4 0 3 12 17,5
8 Dun. Streda D 7 3 0 4 9 14,5
9 Spacince 7 2 1 4 7 15,0
10 Kantor Gabcikovo 6 1 1 4 4 11,0
11 Cifer B 7 1 0 6 3 14,5
12 Hlohovec C 7 0 1 6 1 10,0
 
 
 

 Aktualita 11.10.2009 - Úvodné kolo  4.liga A22  

  ŠK Komplet Modranka B ŠK Dolná Krupá  ***  Výsledky 1.kola A22  
1.
 Zárecký Eduard 1947F 0 1  Bohunický Ivan 1959 1.  Gabčíkovo - Kántor Gabčíkovo
5:0
2.  Kozinka Ján 1818 1/2 1/2  Brestovanský Anton 1821 2.  Špačince -Sereď 1,5:3,5
3.  Rau Vladimír 1650 0 1  Petráš Štefan 1610
3.  D.Streda D - Trnava D 1:4
4.  Gajarský Jakub  1584 1/2 1/2  Polák Peter 1600 4.  Trnava E -P.Veža B 4:1
5.  Kavoň Rasťo
1 0  Jablonický Martin 1532  5.  Modranka B - D.Krupá 2:3
   Modranka,  11.2.2009, 10:00 2 3  Rozhodca: Kozinka Ján  6.  Cífer B - Hlohovec C 4:1
 

 

Vylosovanie 2.ligy A 2009/2010  *** x_4A22-juh_SPRAVODAJ.xls (78 KB)
Rozpis súťaže  *** ksz-09rozpis.doc (51 KB)
 
 
Tak, a toto by malo byť vylosovanie 4.ligy pre sezónu 2009/2010 - urobené podľa vylosovaných čísiel pomocou nášho Swiss Managera
 
4. liga A22 2009/2010    
           
Kolo 1 na 11.10.2009      
           
c. št.c. dr. výs. dr. št.c.
1 1 Gabčíkovo A - Kántor Gabčíkovo 12
2 2 Špačince - Sereď 11
3 3 D.Streda D - Trnava D 10
4 4 Trnava E - P.Veža B 9
5 5 Modranka B - D.Krupá 8
6 6 Cífer B - Hlohovec C 7
           
Kolo 2 na 25.10.2009      
           
c. št.c. dr. výs. dr. št.c.
1 12 Kántor Gabčíkovo - Hlohovec C 7
2 8 D.Krupá - Cífer B 6
3 9 P.Veža B - Modranka B 5
4 10 Trnava D - Trnava E 4
5 11 Sereď - D.Streda D 3
6 1 Gabčíkovo A - Špačince 2
           
Kolo 3 na 08.11.2009      
           
c. št.c. dr. výs. dr. št.c.
1 2 Špačince - Kántor Gabčíkovo 12
2 3 D.Streda D - Gabčíkovo A 1
3 4 Trnava E - Sereď 11
4 5 Modranka B - Trnava D 10
5 6 Cífer B - P.Veža B 9
6 7 Hlohovec C - D.Krupá 8
           
Kolo 4 na 22.11.2009      
           
c. št.c. dr. výs. dr. št.c.
1 12 Kántor Gabčíkovo - D.Krupá 8
2 9 P.Veža B - Hlohovec C 7
3 10 Trnava D - Cífer B 6
4 11 Sereď - Modranka B 5
5 1 Gabčíkovo A - Trnava E 4
6 2 Špačince - D.Streda D 3
           
Kolo 5 na 06.12.2009      
           
c. št.c. dr. výs. dr. št.c.
1 3 D.Streda D - Kántor Gabčíkovo 12
2 4 Trnava E - Špačince 2
3 5 Modranka B - Gabčíkovo A 1
4 6 Cífer B - Sereď 11
5 7 Hlohovec C - Trnava D 10
6 8 D.Krupá - P.Veža B 9
           
Kolo 6 na 10.01.2010      
           
c. št.c. dr. výs. dr. št.c.
1 12 Kántor Gabčíkovo - P.Veža B 9
2 10 Trnava D - D.Krupá 8
3 11 Sereď - Hlohovec C 7
4 1 Gabčíkovo A - Cífer B 6
5 2 Špačince - Modranka B 5
6 3 D.Streda D - Trnava E 4
           
Kolo 7 na 24.01.2010      
           
c. št.c. dr. výs. dr. št.c.
1 4 Trnava E - Kántor Gabčíkovo 12
2 5 Modranka B - D.Streda D 3
3 6 Cífer B - Špačince 2
4 7 Hlohovec C - Gabčíkovo A 1
5 8 D.Krupá - Sereď 11
6 9 P.Veža B - Trnava D 10
           
Kolo 8 na 07.02.2010      
           
c. št.c. dr. výs. dr. št.c.
1 12 Kántor Gabčíkovo - Trnava D 10
2 11 Sereď - P.Veža B 9
3 1 Gabčíkovo A - D.Krupá 8
4 2 Špačince - Hlohovec C 7
5 3 D.Streda D - Cífer B 6
6 4 Trnava E - Modranka B 5
           
Kolo 9 na 21.02.2010      
           
c. št.c. dr. výs. dr. št.c.
1 5 Modranka B - Kántor Gabčíkovo 12
2 6 Cífer B - Trnava E 4
3 7 Hlohovec C - D.Streda D 3
4 8 D.Krupá - Špačince 2
5 9 P.Veža B - Gabčíkovo A 1
6 10 Trnava D - Sereď 11
           
Kolo 10 na 07.03.2010      
           
c. št.c. dr. výs. dr. št.c.
1 12 Kántor Gabčíkovo - Sereď 11
2 1 Gabčíkovo A - Trnava D 10
3 2 Špačince - P.Veža B 9
4 3 D.Streda D - D.Krupá 8
5 4 Trnava E - Hlohovec C 7
6 5 Modranka B - Cífer B 6
           
Kolo 11 na 21.03.2010      
           
c. št.c. dr. výs. dr. št.c.
1 6 Cífer B - Kántor Gabčíkovo 12
2 7 Hlohovec C - Modranka B 5
3 8 D.Krupá - Trnava E 4
4 9 P.Veža B - D.Streda D 3
5 10 Trnava D - Špačince 2
6 11 Sereď - Gabčíkovo A 1
           
Program Swiss-Manager vyvinutý a copyright © DI.Heinz Herzog, 1230 Vienna Joh.Teufelg.39-47/7/9,
Mail:h.herzog@swiss-manager.at,domovská stránka http://swiss-manager.at, Užívatel:Slovak Chess Federation, 13.12.2008
 
Súpiska ŠK Komplet Trnava- Modranka:
 
 
 
 
TOPlist